КартаБезКомиссий• 20 апреля 2023

Как назвать сына?

Результат:
вже голосів: 842
451 (53.56%) Егор
186 (22.09%) Степан
128 (15.2%) Федор
77 (9.14%) Петр
Губной рояль• 20 апреля 2023
Ответ дляsur_sur
Ага, я теж написала про походження імен.
Точно не мають давньогрецького, давньоіудейського походження - Октябрина, Леніна, Даздраперма, Зоря комунізму (знала одну таку😂) та подібні))
Що, прямо так повне ім’я Зоря комунізму?????? Так записана в паспорті??
Tammy21• 20 апреля 2023
Ответ дляДело было давно
У знайомої дочка Жозефіна. Перший час після нашого знайомства , я думала вона про собачку свою розказує Добре, хоч не запитала, якої породи)))
Співчуваю вашій знайомій. Хоча може у неї і ок коло, а то тільки раз не пощастило.
Всім шампаньського• 20 апреля 2023
Тихон
Дело было давно• 20 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Блєснули іронією - молодець! Але батьки - придурки, якщо так називають свою дитину! У нас маса прекрасних українських імен!
Але хтось гарно написав вище:’ Чем дояристее мать, тем Анжелинестее дочь)))’ Нема передніх зубів - зате дочка - Елеонора)))
Пупс• 20 апреля 2023
Бонифаций
sur_sur• 20 апреля 2023
Ответ дляГубной рояль
Ага, але звалася ЗОря (наголос
на О) Василівна) працювала викладачем, комунізм був у паспорті)
Tammy21• 20 апреля 2023
Ответ дляДело было давно
Дякую, що підтвердили мій комент.
Дело было давно• 20 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Дякую, що підтвердили мій комент.
Та будь ласка
Медсестричка• 20 апреля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Нема імен гарних-не гарних.
(що не так з Клавдією питати не буду).
Тобто ви своїм дітям імен не підбирали, яке перше прийшло в голову так і назвали?
Tammy21• 20 апреля 2023
Ответ дляДело было давно
Та будь ласка
Пожартувати про дояристость та використання смайлів, чи ні? Мабуть, таки ні;) Чао.
Україна наше все• 20 апреля 2023
Меншому 8, в класі є хлопець Оскар. Ніхто не звертає уваги , взагалі. Всім по цимбалах
Пригаю-цибаю• 20 апреля 2023
Ответ дляМедсестричка
А як його підбирати? Воно якось з повітря виникає. Бажано, щоб повне ім’я з прізвищем звучало та й все. Деякі по зодіаку дивляться, або по релігійному календарю. Мене саму назвали як пра-родича. Ім’я не робить людину.
Медсестричка• 20 апреля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Вы вот так родили и сразу: о, Дазтраперма будет? Или в процессе вынашивания думали над именем?
Дело было давно• 20 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Хома з пастою• 20 апреля 2023
из вашего нафталинового списка ...никак ,тут еще всяких Фролов,Клима и прочего нафталина нету бедные дети,знакомы назвали Глеб,в загранпаспорте сейчас Хлеб
Непереможна• 20 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Да нет. Просто многие звуки носителям того же английского не доступны. Например они не могут сказать Юля, говорят Юла. Или Таня- Танья.
Ну пусть называют полным именем - Юлия, Татьяна
Хома з пастою• 20 апреля 2023
Ответ длядамаАмстердама
Еще дочь осталось к феде назвать гапкой,параской,приськой или тодошкой
еще забыли Маланка(сейчас очень модно Миланы)
Пригаю-цибаю• 20 апреля 2023
Ответ дляМедсестричка
Даздраперма - то не ім’я, то ідеологічна пародія. Здоровий згузд таке не видасть. Є фонетично приємні варіанти, для всіх різні, ось вони перші й прийдуть самі в голову.
Додаю напруги• 20 апреля 2023
Назар, Платон...удивляет количество проголосовавших за Егор
Непереможна• 20 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Нет. Так же как Иван это не Джон, а Матвей не Мэтью. Это аналоги имен, нотназывать принято так, как тебя зовут. По крайней мере у нас на работе так.
Мой сын Матвей с начала войны в Польше, однокласники зовут Maciej, Maciek( Мачей, Мачек) , по транслитерации в паспорте
он Matvii. Ничего, откликается. Хотя в Польше две формы этого имени, есть ещё Матеуш.
СкиниУскачи!• 20 апреля 2023
Ответ дляДодаю напруги
Ну каждому свое. Ваши варианты для меня бе, Егор мне нейтрально
СкиниУскачи!• 20 апреля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Красиві українські імена:
Георгій
Адріан
Веремій
Левко
Любомир
Марко
Северин
Ян
До чого тут українські? Половина собачих кличок, половина якість іноземні
Непереможна• 20 апреля 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У моей малой в классе есть И Петя, и Ваня, Егор, Миша. Нормальные имена, не старомодные. Обычные. Никто детей за их имена не обижает.
У нас в Украине был у дочки одноклассник Петер, отец немец у него был. Никто его Петей не называл. А вообще мне нравиться польский вариант этого имени Петрусь. Українською Петро не подобаєься як звучить, так само як Кирило, Микола, та ін. З закінченнями на о і а. , Наче середнього або жіночого роду. Петрик чомусь не чула щоб називали , тільки в мультику.
Барбітта• 20 апреля 2023
Ответ дляНагайна
Петр класс
У меня был жених Петя, я так стеснялась его имени
Нагайна• 20 апреля 2023
Ответ дляБарбітта
Тю
stefaniy• 20 апреля 2023
СтЕфан)
дамаАмстердама• 20 апреля 2023
Ответ дляКицюююня
Мама Эсмеральды ?
Нет,у нас маргарита
Единая страна!• 20 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Мою собаку так звати, скорочено Жужа
Tammy21• 20 апреля 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Мою собаку так звати, скорочено Жужа
Милота;) Яка порода?
У нас по сусідству жили кози, мама та малі. Я не знаю, чи то вони всі ії, але їх семеро було;) Мама класично Зойка, а козенята -- Лєна, Міша, Оля, Настя, Степан і ще два імені я забула вже, десь вдома на фото повинні були лишитися;)
Tammy21• 20 апреля 2023
Ответ дляНепереможна
П´яточкін;)
У нас у паралелі так хлопчика звали -- Петрик (за свідоцтвом -- Петро), бо шмига;)