Королева спама• 20 апреля 2023
діти закордоном в селі не гуляють
зимою це взагалі 100%
а в теплу пору ну майже ніколи не бачу на дворах власних територій дітей, коли гуляю з дитиною.
село розвинуте, корів кіз нема. аптека, магазинів три. у всіх красиві приватні доми.
в школу навіть 5 хв всі машиною.
в центрі є гарний майданчик, там може бути на вихідний 1-2 дитини за весь день. але і в себе в дворах не бачу дітей.
село не маленьке, біля 300 домів є
в школу навіть 5 хв всі машиною.
село не маленьке, біля 300 домів є
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2023
Ответ дляДелиВерка
То не екран, то ваше дзеркало.)
Сельская дуэль? Нет
Прагматик флегма• 20 апреля 2023
Ответ дляНамакушка
Ми в місті, в великому місті. Навіть влітку на дитячих майданчиках, рідко зустрічала місцевих, тільки наші.
Потому что все дети заняты. На площадках одни маргиналы. Мой ребёнок. Утром в школу, в школе в обед гуляют, в 16.30 забираю со школы и сразу везу на тренировку или англ, или ещё куда-то. Но не на площадку. Смысл этой беготни бездумной по площадке?
сама себе прекрасная• 20 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
У этой бездумной беготни огромный смысл: научиться коммуницировать без взрослых, находить свое место в социуме, распределение ролей.
Мой ребенок тоже посещает курсы и спорт, но я считаю, что гулять очень важно
Намакушка• 20 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Остановитесь....
Я про лето писала, это первое.
Второе, есть ещё дети и дошкольного возраста.
Занимается не только Ваш, успокойтесь.
Я про лето писала, это первое.
Занимается не только Ваш, успокойтесь.
Прагматик флегма• 20 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Коммуницируют дети без взрослых и в школе, и в садике, и на кружках. И в выходные на природе, аттракционах и т.д. Но реально, у нас под домом огромный парк, вижу там детей только из неблагополучных семей.
сама себе прекрасная• 20 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
В школе, саду и на кружках они под контролем взрослых. А на улице - своей компанией. Это разное с точки зрения формирования личности.
сама себе прекрасная• 20 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
А мы в Одессе - в парках много детей и без родителей. Но не малыши, конечно. От 10 лет компании.
Прагматик флегма• 20 апреля 2023
Ответ дляНамакушка
Остановитесь....
Я про лето писала, это первое.
Занимается не только Ваш, успокойтесь.
Я про лето писала, это первое.
Занимается не только Ваш, успокойтесь.
У меня и дошкольный есть, тоже после садика всегда занят: бассейн, карате, англ. А когда был досадиковским, то на площадке нам делать было нечего. Гуляли в парке далеко от площадок
Таракашечка• 20 апреля 2023
Автор, взагалі я в Польщі давно 6 років,гуляють поляки так як і наші,повно дітей завжди.Вроцлав
постою_послушаю• 20 апреля 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
В лісі теж були. Купа людей гуляємо по лісі. Там взагалі доріжки асфальтовані для людей. Попісяти не було де сісти в лісі, купа народу
Ліс з асфальтованими доріжками то є парк. Не треба там пісяти
Всіх підсаджую• 20 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ні, не парк. Саме ліс
постою_послушаю• 20 апреля 2023
Ответ дляКоролева спама
а до чого тут гуляння в школі?
і на вихідні біля дому, наприклад?
На вихідні їдуть разом кудись мабуть. А без нагляду не заведено дітям гуляти
постою_послушаю• 20 апреля 2023
Ответ дляКоролева спама
в Україні одні коляски, чи мами з дітьми.
люди по 4 год в день гуляють.
тут взагалі такого нема.
на вихідні я їздила от в місто недавно 30 тис населення. на майданчику були українці.
Правда коли були в Кракові, то там на майданчику було багато народу.
ПРосто дивує. Природа супер, повітря. а Люди в хаті сидять
люди по 4 год в день гуляють.
тут взагалі такого нема.
та на роботі вони! Скільки в Польщі декретна відпустка?
Королева спама
• 20 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
тут садок / школа до обіду. далі діти з бабусями/дідусями - і теж одразу після садочку/школи всі додому
Намакушка• 20 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Я за вас искренне рада.
Хотя, мне это и не интересно.
Тема о другом.
Откройте, свою и рассказывайте про досуг своих детей.
А когда узнаете новые для себя слова, не обязательно лепить их, где вздумается , порой они не уместны. И характеризуют Вас не лучшим образом.
Хотя, мне это и не интересно.
Тема о другом.
Намакушка• 20 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Тут святкових днів більше,чим у нас. І поляки, не працюють більше 8 годин.
Намакушка• 20 апреля 2023
Ответ дляКоролева спама
Не правда, садок до 17.00 , початкова школа - є група продовженого дня.
Таракашечка• 20 апреля 2023
Ответ дляНамакушка
Серйозно?))) А всі поляки в офісі працюють з 8 до 16
спальное место• 20 апреля 2023
Ответ дляКоролева спама
тут в школі не гуляють спеціально
А вас не правильное село и школа наверно
Я тоже в селе с детьми и село с развитой инфраструктурой и школой/садиком. Дети всегда в школе гуляют, особенно на физре. Дети имеют во дворах свои майданчики и есть общественный. Все гуляют, играются и ходят друг к другу домой, на улице в любую погоду и время года.
Намакушка• 20 апреля 2023
Ответ дляТаракашечка
Хоч в офісі, хоч не в офісі.
Сижуревувшоке• 20 апреля 2023
Ответ дляЧупокабра
Також у Польщі,невеличке містечко, після школи і садків, всі ідуть на площадку і ще кілька годин там гуляють. У вихідні повний парк людей.
Єдина дивина, що о 21 на вулиці взагалі нікого нема
Некоторые с 7 работают, что удивительного?
Намакушка• 20 апреля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
З 6- ти навіть.
Таракашечка• 20 апреля 2023
Ответ дляНамакушка
Хоч в офісі, хоч не в офісі.
Ага,треба своєму начальнику поляку сказати щоб тільки по 8 працював,бо так на советчіці написали
Ви такі бздури пишите,що страшно читати

Намакушка• 20 апреля 2023
Ответ дляТаракашечка
Ви такі бздури пишите,що страшно читати

Скажіть обов´язково.
Морковку дай• 20 апреля 2023
Живемо в селі за кордоном, діти рідко гуляють на майданчику. Моєму не хватає тусні, він звик з ранку до вечора в компанії по дворам. Вони як горобці всюди лазили і по гаражам, і на всіх майданчиках. Тут нема такого
Прагматик флегма• 20 апреля 2023
Ответ дляНамакушка
Я за вас искренне рада.
Хотя, мне это и не интересно.
Тема о другом.
Хотя, мне это и не интересно.
Тема о другом.
Удалено администрацией...
Намакушка• 20 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Удалено администрацией...
Барышня, угомонитесь.
Не приплетайте мне свои фантазии.