Королева спама• 20 апреля 2023
діти закордоном в селі не гуляють
зимою це взагалі 100%
а в теплу пору ну майже ніколи не бачу на дворах власних територій дітей, коли гуляю з дитиною.
село розвинуте, корів кіз нема. аптека, магазинів три. у всіх красиві приватні доми.
в школу навіть 5 хв всі машиною.
в центрі є гарний майданчик, там може бути на вихідний 1-2 дитини за весь день. але і в себе в дворах не бачу дітей.
село не маленьке, біля 300 домів є
в школу навіть 5 хв всі машиною.
село не маленьке, біля 300 домів є
Фізик-ядерщик заочно• 20 апреля 2023
Ответ дляКоролева спама
а до чого тут гуляння в школі?
і на вихідні біля дому, наприклад?
Вам пишут люди гуляют. Вы наверное вечно гуляете, люди на работах
Забризкана водою• 20 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Там люди работают, у них нет такого у меня ребенок я дома сижу, и они не беженцы им никто деньги просто так не дает, те дома у большинства в кредитах, за них лет 40 платить нужно
У нас в основному люди працюють в дві зміни, до обіду та після. Тому один з батьків постійно вдома
Королева спама
• 20 апреля 2023
Ответ дляТаракашечка
Ми в Польщі теж в маленькому містечку 7000 населення,постійно діти гуляють,наших практично немає,дуже багато гуляють,моя теж,біля дому майданчик
в Україні одні коляски, чи мами з дітьми.
люди по 4 год в день гуляють.
тут взагалі такого нема.
на вихідні я їздила от в місто недавно 30 тис населення. на майданчику були українці.
Правда коли були в Кракові, то там на майданчику було багато народу.
ПРосто дивує. Природа супер, повітря. а Люди в хаті сидять
люди по 4 год в день гуляють.
тут взагалі такого нема.
Копуша• 20 апреля 2023
попривикали шо в Україні діти шатаються без нагляду цілодобово) жили в Польщі у великій родині. У кожного з них був власний будинок. Був басейн , газон ,, місце для футболу, гойдалки, гірки і т.д. То до іхніх дітей щодня приходили гратися друзі. Навіть на ночівлю залишалися. Для чого їм по вулицях шататися, коли є такі двори в кожного?
Королева спама
• 20 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
після 17 і на вихідні гуляю.
в робочий час працюю онлайн.
Фізик-ядерщик заочно• 20 апреля 2023
Вот завидуха, мы в Украине х..... на работах, а беженцам нашим делать нечего, я за то если украинцы едут с мирных городов ничего им не давать, пусть работают, а то от скуки волком воют) Хотя там большинсво обеспеченых мужей и женам не нужно о материвльном думать
Аль де Барановна• 20 апреля 2023
Бідні іноземні дітачки... Жили собі до цього, поки біженка не почали сувати свого носа до кожної хати.
Чупокабра• 20 апреля 2023
Ответ дляКоролева спама
Польща
Також у Польщі,невеличке містечко, після школи і садків, всі ідуть на площадку і ще кілька годин там гуляють. У вихідні повний парк людей.
Єдина дивина, що о 21 на вулиці взагалі нікого нема
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Яка країна? Ми в Польщі. Дитячі майданчики завжди повні, особливо на вихідних. В неділю їздили в Легендію в парк розваг, то черги до атракціонів по 20 -40 хв . Народу тьма
Ну вы сравнили парк развлечений и просто двор. Поляк с мужем работает и он говорит что в шоке от того что сейчас пустые дворы. Говорит В нашем детстве куча детей во дворах играла а сейчас пусто. И мне в сравнении с Украиной это такой контраст. И у нас и зимой во дворе движ идёт))
Фізик-ядерщик заочно• 20 апреля 2023
Ответ дляКоролева спама
люди по 4 год в день гуляють.
тут взагалі такого нема.
люди по 4 год в день гуляють.
тут взагалі такого нема.
Люди на работах, вы так и не поняли
Всіх підсаджую• 20 апреля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Я не рівняла. Я написала що люди їдуть їдуть до лісу, в парки, до озер і там гуляють. По дворах не сидять
Любви вам!• 20 апреля 2023
Ми в Україні жили 10 років в селі. В кожного відносно великий будинок ( це була частина з новими забудовами ) і високі паркани. Жодного разу не бачила,їщоб хтось гуляв , знайти друзів було не реально.Для спілкування ,окрім школи ,мусили возити на гуртки в місто. А тепер в Польщі за молодшою дочкою все літо щодня діти прибігають, кличуть на вулицю .Весь день вони на великах по селу - до магазину,на майданчик,в парк,до озера. Тут таке дитинство,як в мене було
- на весь день з дому і лише ввечері приповзаєш,і ніхто не хвилюється за дітей ( по 8 років їм) , безпечно і дуже правильна атмосфера для розвитку дітей. Ну то що ,прям от на вашу думку скрізь не гуляють ? І Україна різна ,і в Європі різні варіанти - ви ж доросла людина і маєте це розуміти . так і не зрозуміла,що вас здивувало .
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2023
Ответ дляДелиВерка
Діти у власних садах біля свого газону, барбекю, басейну. Який сенс пхатись на загальний дитячий майданчик, який ще й під палючим сонцем. Ми коли жили в Києві, ходили в парк гуляти. Тепер під Києвом, то є власний парк біля будинку.
Так и возле своих домов никого нет. В Польше очень красиво обустроены участки стоят и домики и батуты только нет никого. В городе возле некоторых домов отгорожены территории под самым домом Там горки стоят детская зона короче. И тоже пусто. У меня над головой двое детей живёт они все выходные дома с утра до вечера и после школы тоже всегда дома . в футбол играют
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Беженцам тоже денег никто не даёт в Польше
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2023
Ответ дляКопуша
Типа вы в детстве только под надзором ходили
Копуша• 20 апреля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
нєт канєшна. я так само шаталася по вулицях, поки батьки на благо родіни працювали.
Таракашечка• 20 апреля 2023
Ответ дляКопуша
Ну прям у кожного
Копуша• 20 апреля 2023
Ответ дляТаракашечка
Ну прям у кожного
ну ми жили в невеличкому містечку коло Познані. Так, там у всіх гарнющі будинки і двори. Хатинок-мазанок з 10 гектарами городу, замість газону не зустрічала
З понеділка на дієті• 20 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
На ланч не выгоняют всех на улицу? У нас добровольно-принудительно выгоняют
У нас после каждого урока в любую погоду гуляют на улице.
Кофр для ноги• 20 апреля 2023
Ответ дляЛюбви вам!
В Турции так же.Комплекс на 3 дома,дети постоянно гуляют.То на великах-самокатах,то в догонялки или в игровой.Или в магазин,толпой,за сладостями.Это мне нравится здесь.Похоже на моё детство.
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2023
Да и в Украине в магазине часто видишь детей покупают в атб что-то складчину понасобирали себе мелочи то мивину то мороженое. Особенно летом. В Польше детей без взрослых я вообще никогда не вижу на улице.
Таракашечка• 20 апреля 2023
Ответ дляКопуша
Ось вам вид з мого вікна,це центр, тільки з внутрішнього боку,не той що до ринку повернутий.Такі хатинки ,як ви пишите ,тільки на окраїні,і їх с десяток
ДелиВерка• 20 апреля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Ви думажте ті батути і майданчики просто так тап стоять? Чи ви караулите під тими будинками день і ніч? Яке вам діло до чужих людец?
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2023
Ответ дляДелиВерка
Вы аж пеной экран заляпали. Такая агрессия
Пэрисхилтонша• 20 апреля 2023
Дочь в Польше. Перед окнами детская площадка. Когда разговариваем постоянно слышу визг, крики и смех детей. Если по видео, то и вижу это брауновское движение. Они там как пчелы.
ДелиВерка• 20 апреля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
То не екран, то ваше дзеркало.)
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2023
Ответ для4есотка
Движение, воздух
Солнце прежде всего. Да и вообще интересно.
Иванка Бур• 20 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Отож
Если б работали эти бегущие, некогда было бы рассматривать кто там гуляет а кто нет