Твоя подружайка• 20 апреля 2023

Дитяча кімната

Доброго дня. Питання для тих, у кого вже є якийсь бекграунд.
Дитяча кімната в місті, з населенням 50 тис: варто чи ні? Можливо є історії успішної реалізації чи навпаки, буду вдячна якщо можна звернутись з консультацією в приватні повідомлення.
anna_anna1234• 20 апреля 2023
Сразу на дни рождения ориентируйтесь активно

Сиамская сороконожка• 20 апреля 2023
День народження під ключ - аніматори, програма, стіл
Сиамская сороконожка• 20 апреля 2023
У нас в місті є таке. Дуже популярне. Там і випускні з садочків, і дні народження святкують.
Приму в дар• 20 апреля 2023
Проаналізуйте кількість молодого населення з тих 50тис, хто має дітей відповідного віку і в перспективі матиме.
Випускні дитячих садочків добре, але вони бувають раз на рік і у всіх приблизно в той самий час. Ви усіх розмістите одночасно? Якщо так, чим буде зайнята ця площа решту року? Чи дадуть ці випускні достатній прибуток, щоб покрити витрати на ці площі, якщо вони просто будуть стояти?
Орієнтуйтеся на більш стабільний попит. Вигадуйте якісь майстеркласи/курси/уроки, щоб зацікавити дітей різного віку. Прорахуйте амортизацію обладнання
автор Твоя подружайка • 20 апреля 2023
Ответ дляПриму в дар
Проаналізувала одразу, до 9 років - 4 тис. Я розумію, що потрібно вигадувати розваги та майстер-класи. Питання, чи отримую я виручку, щоб покрити витрати? Є орієнтир на проведення днів народжень.
Приму в дар• 20 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Дні народження+, але і вони буваю у кожного 1 раз на рік. 4тис це 10-11 свят щодня, якщо усі побіжать до Вас. Думаю, спочатку буде багато бажаючих відсвяткувати в новому місці, але потік швидко зменшиться. Якщо в компанії друзів з 10 чоловік, перші 3-4 святкуватимуть в новій дитячій кімнаті, то решті буде вже не так цікаво. Та і на наступний раз особисто я вже шукала б щось інше.
Я Вас не відмовляю, але не робила б ставку на щось одне. Прибуток потрібно отримувати щодня і мати відностно постійний потік відвідувачів
автор Твоя подружайка • 20 апреля 2023
Ответ дляПриму в дар
І я б хотіла не святкувати день народження в одному місті подряд. Адже коли немає альтернативи куди повести дитину: в дитячу кімнату чи дорослий ресторан? Скоріш за все років до 8 я би обрала дитячу кімнату, хоч там вже і святкували.