Кукусик• 21 апреля 2023

Тут є власники чи працівники кафе, ресторанів? Як у вас зараз

З бізнесом ?
Чи є клієнти, банкети, замовлення ?
Сама повар, зараз працюю за кордоном вже рік, наче всім задоволена, але мрію про свою справу
Инстагра_мерша• 21 апреля 2023
В якій країні працюєте ?
Мрієте там відкрити справу чи повернутися?

Ms. Iphone• 21 апреля 2023
Я клієнт. Не знаю як там все зі сторони власників. Але я скажу що місця вільного не найдеш. Люди зараз стали більше відвідувати кафе і ресторани. Ну звісно якщо цінники адекватні
Цвіпканя• 21 апреля 2023
Автор, а как вы думаете если у сетевых продуктгвых супермаркетов выручка упала в 1,5 - 2 раза?
НетЕщеНаверное• 21 апреля 2023
Мама працює в ресторані, то в них кожен день якийсь банкет, наче і війни нема і інфляції. Це ресторанчик в маленькому містечку під Києвом
Цвіпканя• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
А почему люди стали больше посещать кафе и рестораны? С чем это связано?
культУра• 21 апреля 2023
Глухо. Сама за границу уехала, тут буду открывать ресторан
Ms. Iphone• 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Не знаю. Може це щось психологічне. Типу раніше кормом на ремонти чи речі. А зараз гуляти як в останній раз)))
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
В якій країні працюєте ?
Мрію відкрити в Україні
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Це не показник
Нариклад, виручки косметологів не зменшились

Не гоню• 21 апреля 2023
Автор , Украина разная. Лично мы просели, но знаю где все отлично
Цвіпканя• 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик
Це не показник
Косметологов? Откуда такая статистика?
Не гоню• 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Косметологов? Откуда такая статистика?
у меня сестра , от 10 т+ в день
Цвіпканя• 21 апреля 2023
Ответ дляНе гоню
у меня сестра , от 10 т+ в день
Так не у всех. Было даже до войны
Не гоню• 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Так не у всех. Было даже до войны
сейчас повышенная..даже поддалась психозу
НашлаПерепискуМужа• 21 апреля 2023
Ответ дляНе гоню
у меня сестра , от 10 т+ в день
Это уколы
Леди_на_драндулете• 21 апреля 2023
Я не власник і не працівник, але з особистих спостережень скажу, що всюди по різному. Ось я зараз іду снідати в кафе. Там смачно, адекватна ціна, швидке обслуговування і завжди багато людей, а є і зовсім інші історії. Тому цей бізнес залежить від багатьох факторів і однієї загальної історії немає
Не гоню• 21 апреля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Это уколы
в основном, смас не хочет делать
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Косметологов? Откуда такая статистика?
Маю подругу косметолога
Святопетрівське ( це майже Києв )
То частину клієнтів втратила, але має багато нових з переселенців
В неї повний запис щодня
Процедури дорожче, ніж до ресторану сходити
Бутерброд з ікрою• 21 апреля 2023
Брат має ресторан і бар. Ремонт оновив, замовлення до вересня. Випускні, весілля. Не жаліється

Пез Году Неделя• 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Яке це відношення має до закладів харчування?
Ms. Iphone• 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Косметологов? Откуда такая статистика?
У мого косметолога немає вільного часу, вона вже почала назначати на 7 ранку і іноді раніше. А кожна процедура в неї коштує огого....і себе вона не ображає. Постійно ціни ростуть, бо постачальник піднімає типу. І фіг вже перевіриш. Але вона саме зараз купила нову машину)))) з салону. Так що я навіть не знаю хто постраждав від війни, мабуть знову прості люди на зарплатні
Анонимба• 21 апреля 2023
Закордоном і в Україні різна справа.
Так само як Київ і решта України.

Відкривайте закордоном як маєте гроші.
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Так, а після салонів, думаю і до ресторану можна сходити 🤷‍♀️
Це я так фантазую )
Анонимба• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Місто яке?
Ms. Iphone• 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик
Це я так фантазую )
Я не знаю звідки але гроші є у людей. Просто на касі стоїш іноді дивишся, то так пенсіонери купують товар поштучно і видно що бідні. А молодь набирає на 3000-6000 грн за раз, може всі ІТ ішніки фрилансери?
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляАнонимба
Закордоном і в Україні різна справа.
Так само як Київ і решта України.

Відкривайте закордоном як маєте гроші.
Гроші маю, але не настільки, щоб ресторан за кордоном відкрити
В Україні би вистачило
Любовь Калистратовна• 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик
Це не показник
у стоматологов упала.
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
у стоматологов упала.
Яке місто ?
Любовь Калистратовна• 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик
Яке місто ?
Киев
Хвець-тець• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Якщо Київ, то міжнародні компанії ще. Нас пообіцяли не скорочувати до кінця війни, зарплату піднімають, бонуси платять, компанія велика, людей багато працюють , а таких компаній же не один десяток по Києву, є іще заможніші