Танцепесенная• 20 апреля 2023
Продолжение истории про скрины в телефоне у дочки
Вчера ночью изучила все про эту игру спасибо всем кто написал потом опять прошерстила телефон, и нашла скрины где было описано как девушка берет член в рот ..... , это уже было просто невыносимо , пришлось поудалять все скрины и игру тоже , Утром провела серьезную беседу, запретила дочери больше играть в такое .
Бочка порохУ• 20 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Сідайте два!
Інтелект -- не стала величина і завжди корелюється з віком. Вгадайте чому;)
Ні ~британські~ вчені про це не кажуть. Можливо ви маніпулюєте швидким дофаміном, але ніяк рівень інтелекта не впливає на бажання займатися сексом. Там інші ’впливачі’.
От і продовжуйте, корелюється з віком, тобто зріє, правильно?
ДолькиКабана• 20 апреля 2023
Автор, я вам дещо скажу. Так, для порівняння. Може щось усвідомите. Моєму синові майже 12. Знайшла переписку на гейські теми. От де пздц. Я створювала тут тему. Я мовчу, як риба. І цю тему не піднімаю. Багато думала про це. Життя покаже. Але довіру не могла підірвати. Буду спостерігати.
А ви зробили проблему там, де її немає. Та ще й підірвали довіру у дитини. Вона тепер, роблячи мінєт хлопцю, буде згадувати вас.
Бочка порохУ• 20 апреля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Травми нема? Ви серйозно?
Ви свої пости перечитайте. Для вас секс - це зло. Багато сексу хочуть лише люди з низьким інтелектом та інше.
Ніколи в житті не повірю, що у вас щасливе сексуальне життя.
І між тим аби залетіти в 9 класі і робити вигляд, що сексу не існує взагалі є багато варіантів.
Для мене секс не зло. Уявіть він є, навіть зі світлом)
Я просто не збоченка зі стандартним лібідо.
А не бігаю і нюхаю чоловіків)
Бочка порохУ• 20 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Ні, не правильно. Підказка вам -- як вимірюється рівень інтелекту?
Тобто інтелект не розвивається?))
Дитина розуміє все так саме як і дорослий.
Ну розкажіть як тоді він розвивається.
А ще ж емоційний інтелект
І соціальний.
Ну розкажіть як тоді він розвивається.
А ще ж емоційний інтелект
І соціальний.
Ответ дляБочка порохУ
Тобто інтелект не розвивається?))
Ну розкажіть як тоді він розвивається.
А ще ж емоційний інтелект
І соціальний.
Ну розкажіть як тоді він розвивається.
А ще ж емоційний інтелект
І соціальний.
Тобто, вам потрібно для себе відповісти на питання, а потім побудувати ланку, а не маніпулювати і додумувати. Я направлю якщо що;)
І так, як вимірюється рівень інтелекту?
Само_достаточная• 20 апреля 2023
пффффф это вам чудом не попались скрины, где член в рот берет не девушка, а парень)) вы очень тревожная
Бочка порохУ• 20 апреля 2023
Ответ дляTammy21
І так, як вимірюється рівень інтелекту?
Ну звідки ж мені знати, розкажіть і відразу, першоджерело.
А ще раджу Стівена Кові прочитати, так от він і пише про призму сприйняття всього.
Тому у дитини, в принципі не може бути такого як у дорослого.
Коли дитина вибігає на дорогу, ви ж не даєте впасти, от і тут мама не повинна дати впасти дитині.
Я написала, що можливо трохи жостко, але на кожну людину свої методи діють.
В мене принцип: чим нижчий інтелект, тим вища диктатура.
Ментори ніколи не подіють на неосвідчену людину/ без такого ж сприйняття, а тільки обмеження.
Мама Чели• 20 апреля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Та це троль, не переймайтесь
Леся Українка• 20 апреля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Чому добити?
А Ви не знали, що обов´язки батьків не тільки сюсі пусі розводити, але і забороняти?
А про довіру, так ніхто батькам в 14 років не каже ’ мам мені подобаються члени, дивлюся як їх облизувати’ Чи як Автор може дізнатися про це якщо б не контроль?
Якщо для Вас це норма, то ок, хто ж проти.
Доня, шо ты наробыла? В 14 неможна смотреть как члены облизывать, я тебе запрещаю, я как родитель тебе запрещаю! Будешь смотреть в 18 - тогда можна.
Типа так?
Угги в горошек• 20 апреля 2023
Раджу подивитися ’Чорне дзеркало’ 4 сезон 2 серія. Там серія якраз про відносини мами з донькою і контроль.
Бочка порохУ• 20 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Типа так?
Ви розумієте що ігра заборонена до 17 років, як думаєте чому?
Тому що мозок, віртуальний світ сприймає як реальний. Тому може не варто потім таке пробувати в 14 років?
Це гра, а не картинки, ти повністю погружаєшся.
Я вважаю, це рано для 14.
Вам норм, ок ще ж є різні відео на yutube, техніки.
А ви дивилися з дитинства щоб навчитися?
Я вважаю, це рано для 14.
АнтиТанкист• 20 апреля 2023
Ответ дляТанцепесенная
Обиделась
Я даже не знаю что в телефоне моей 14-летней дочери)))
Леся Українка• 20 апреля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Автор, тут Вас не зрозуміють тут підтримують тільки якщо:
1. Вседозволеність дитині ’ зайки лужаки’ онижедети.
2. Ти зраджуєш, причому чоловік лох тебе любить
3. Робиш все в сексі і не з одним
3. Неряха, а шо такое, надо себя любить
5. Ну і всяке хамсво як когось поставити на місце.
Все інше, ти стара, закомплексована, узко мыслете, сама винувата😂
3. Робиш все в сексі і не з одним
3. Неряха, а шо такое, надо себя любить
Да, тут большинство автора не поддерживают, потому что она поступила неправильно и утратила доверие ребенка. Вместо того, чтобы это доверие укреплять и разговаривать с дочкой на разные темы, включая секс, автор мало того что залезла в телефон проверять, так и еще и поудаляла все и вычитала морали. Путь наименьшего сопротивления и наиглупейший. Доверие ребенка потеряно навсегда. Дочка будет продолжать делать что хотела. но мама об этом знать не будет. А если не Бог влипнет в историю - то к маме за помощью не обратится, а куда угодно пойдет. Это называется родительство? Это называется нести ответсвенность за ребенка?
На мой взгляд это неумность, собственные комплексы, слабость и неответсвенность.
Леся Українка• 20 апреля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Я вважаю, це рано для 14.
Ок. Видимо тогда правильная реакция с вашей точки зрения именно такая как я написала выше или как автор и сделала.
Вам как об дуб ногою, вы не понимаете. Если вы воспитываете ваших детей с позиции запретов и страха - то мне их жаль. Представьте- есть другие варианты воспитания.
Всех анонимов аноним• 20 апреля 2023
Моя мама так мене виховувала, як ви свою дитину. Викликала у мене таку відразу до статевого життя, що я невинності позбулася в 27 років, і так і не навчилася отримувати вів с...у задоволення, це дуже сумно, якщо чесно, даремно ви це. І в переписку даремно лазите. Моя мама так само читала мої тоді ще паперові листи. Це жахливе відчуття, наче тебе гімном облили.
Бочка порохУ• 20 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
От всі пишуть неправильно, але всі психологи кажуть про безпеку в Інтернеті.
Всі кажуть, що батьки повмнні контролювати це.
Можна довіряти, а потім ситуація буде критична.
А якщо там є форум і сидять збоченці? То нехай йде на побачення.
Мама ж в телефон не лізе, дитині довіряє.
Зараз дуже небезпечний світ.
Я своєму розказувала про безпеку про те що дані неможна давати.
Він весь такий так, так.
А потім дав мій номер карти за якийсь донат.
Добре що мало грошей було на рахунку, все списали.
Тому ситуації різні, і думаю, дитина виросте і зрозуміє.
Зараз дуже небезпечний світ.
Він весь такий так, так.
Леся Українка• 20 апреля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Зараз дуже небезпечний світ.
Він весь такий так, так.
Зараз дуже небезпечний світ.
Він весь такий так, так.
Для этого и должен быть с ребенком контакт и доверие и разговаривать, разговаривать, разговаривать до понимания.
Бочка порохУ• 20 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Дивно навіщо нам правила, це ж заборони.
Сподіваюся Ви на червоне світло зупиняєтеся?
В мене дитина ходить в школу закордоном, тут телефони заборонені, шкільні комп´ютери виключаються після 8.
Навіщо це все, якісь диктатори😁
Ви здивуєтеся, але в світі багато заборон і задача батьків навчити цьому дитину.
Якщо є обмеження їх потрібно дотримуватися.
Навіщо це все, якісь диктатори😁
Леся Українка• 20 апреля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Навіщо це все, якісь диктатори😁
Хорошо. Запрещайте сколько хотите и что хотите - это ваше дело и ваш ребенок и ваша жизнь.
Посмотрим, как оно у вас получится)
Бочка порохУ• 20 апреля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Слухайте, чому Ви все звалюєте на маму?
А якщо б Вам сказав чоловік що Ви огидна і страшна і в сексі повний нуль?
Це тільки Ваше сприйняття.
Як в нас люблять перекладати вину на когось за всі свої проблеми...
В СССР сексу не було, але ж проститутки були.
Це тільки Ваше сприйняття.
Бочка порохУ• 20 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Посмотрим, как оно у вас получится)
А Ви хоч на червоне не їдьте? Ок?)
Миллениалка• 20 апреля 2023
я інколи думаю, що вживання тої мови якось впливає на толерантність...
Леся Українка• 20 апреля 2023
Ответ дляБочка порохУ
А Ви хоч на червоне не їдьте? Ок?)
Ну если уж копнуть глубже - то почему не едут на красный? Потому что запрещено. потому что правило и низя или потому что людей подавить можно и мы это понимаем?
Я вам про понимание, а вы мне тупо про правила и запреты и все.
Запреты - это тупиковый путь воспитания, особенно в 14 лет.
Я устала с вами общаться, извините.
Ответ дляЛеся Українка
Зачем? Проще ведь запретить, наорать, тыкать той или иной ситуацией и т.п.
Жаль, что человек не понимает, что ничего хорошего это не принесет. Ведь запретный плод сладок...
Бочка порохУ• 20 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Знаєте мій родич в 10 класі підсів на наркотики. Все починалося безобідно, він типу передавав посилки по дружбі, потім весь в цій темі став і спробував це ж круто.
Його батьки питали щось синок не так? Він такий все ок, просто то те то те. Коли дізналися шок, просили, говорили
Нуль.
Сім´я хороша, вони такі позитивні.
Мій батько пішов в притон взяв його за шиворот і посадив в нас вдома, коли йшов, закривав в підвалі.
Ломка була сильна крики це моя жизнь і все таке.
А вколовся він 3 раз, тобто шанси були спасти.
От він відійшов від цього забрали його від цієї компашки в інше місто, строгий контроль
Тепер це крутий хлопець, успішний, батько.
Коли вступив в інститут його друзі померли від передозу.
Він батькові буд дуже вдячний.
Але ж бесіди не допомогли.
Тому ситуації різні.
Якщо б всі люди розуміли слова, проблем би в світі не було!
Нуль.
Сім´я хороша, вони такі позитивні.
Він батькові буд дуже вдячний.
Але ж бесіди не допомогли.
Тому ситуації різні.
Всех анонимов аноним• 20 апреля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Слухайте, чому Ви все звалюєте на маму?
Це тільки Ваше сприйняття.
Звалюю - значить є серйозна причина.
Кошка Мурка• 20 апреля 2023
То есть, вы рылись в телефоне у дочки? И признались? Капец. И вместо разговора о сексе и о том, что это нормально, когда вовремя, провели серьезную беседу? Талантливо уничтожаете отношения с ребенком. Представляю ее чувства. Спасибо моей маме, что она не такая.