Пиу!Пиу!• Изменено 20 апреля 2023
Дівчатка, питання по привату.
У сина карта юніора, він зараз навчається за кордоном. Робив замовлення в інтернет магазині, оплатив картою своєю. Замовлення не підійшло- повернув. Сьогодні прийшло повідомлення, що гроші зараховані на карту, але їх по факту немає. Зрозуміло, що завтра буду телефонувати в банк, але може хтось стикався, що це може бути?
Я нє Матрьошка!• 20 апреля 2023
Дивлячись який інтернет магазин якщо олх Укрпошта мені казала що кошти можуть зарахувати протягом 3 діб а то і 7 днів якщо довше то треба складати звернення і вони будуть розглядати його.А в банк я би зателефонувала в них є цілодобово підтримка клієнтів
мимАпроходила• 20 апреля 2023
Инет магазин их может перечислять их фигову кучу времени.но все равно перечислят,не парьтесь
Вообще не факт• 20 апреля 2023
Було з іншим банком. Сказали, що магазин заявив повернення але фізично ще гроші не перерахував. Гроші з´явились на рахунку через 2 дні, вже без повідомлень.
Пиу!Пиу!
• 20 апреля 2023
Інтернет магазин закордонний, в чаті написали сину, що перерахували, смс прийшла, а коштів немає. Дякую за відповіді. Можливо через те, що карта гривнева, а повернення в валюті, приват заблокував-не знаю що думати. Завтра буду дзвонити.
Синди Кроуфорд• 20 апреля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Було таке. Сповіщення прийшло що гроші зараховані, а на карті не було. Через добу з´явились
Вообще не факт• 20 апреля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
У мене валютна карта і було так само: смс, через 2 дні прийшли гроші (без повторного смс). Як це пояснив банк, я вам написала. І ще кілька людей описали подібну ситуацію.