Читаю по вечерам• 20 апреля 2023

Так все таки, що це ото вчора не то падало, не то світилося?

Небо темне побіліло, багато хто це бачив і то досить далеко
Я думаю, вже ж знають давно і ті, хто вронив, і ті хто зловив оте, що це було. Тож думаю, вже можна питати.
Так просвітіть будь ласка що то було? Воно хоч не отруйне?
Без жартів про інопланетян, будь ласка.
MananaPryadko• 20 апреля 2023
Никто не скажет вам правды , только версии . Моя версия это какое то оружие. Или случайно или специально испытали
nenatasha• 20 апреля 2023
❗️Спалах над Києвом був спричинений падінням метеорита з потоку Лірид, – космічне агентство України.

Ліриди – це дуже швидкі і яскраві метеори, які спричиняє шлейф комети Тетчер. Ліриди не залишають довгих палаючих слідів, коли проносяться через атмосферу Землі, їхня ознака – яскраві спалахи, або так звані «вогненні кулі».
автор Читаю по вечерам • 20 апреля 2023
Ответ дляnenatasha

Ага, щасс. Розкажіть.
Іменно в Україні і іменно в такий час мусило впасти, ага...
nenatasha• 20 апреля 2023
Вирішили цей варіант залишити остаточним)) а правда дійсно нам не світить
бресточка• 20 апреля 2023
Главное, Чтоб это не было на постоянке.
автор Читаю по вечерам • 20 апреля 2023
Мене цікавить чи воно не отруйне (не канцероген/радіація).
Totka• 20 апреля 2023
Та це ж вчора було, а сьогодні в белгороді шлєпок об асфальт )
ой, в бєлгороді
любительница• 20 апреля 2023
А я как всегда, все пропустила. Только случайно в новостях прочитала
автор Читаю по вечерам • 20 апреля 2023
Ответ дляTotka
ой, в бєлгороді
Дністровському? Чи тому, що на північ від Харкова?
Totka• 20 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Та Ви шо?
в руснявом
автор Читаю по вечерам • 20 апреля 2023
Ответ длялюбительница
Наші поліщуки з Жит.обл казали, що небо міняло колір. І вінницькі (північ області) теж казали.
Може воно й не одне було? Хз
катерина12009• 20 апреля 2023
Нууу, мені версія з інопланетянами подобається. А взагалі ми навряд дізнаємося, про випробування зброї теж маю підозри..
катерина12009• 20 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Може воно й не одне було? Хз
Ага тітка в Житомірській обл теж казала що це в них було щось.
любительница• 20 апреля 2023
Ответ дляTotka
ой, в бєлгороді
Мне напомнило фильм Война миров с Томом Крузом, там сначала молнии в землю, с потом из под земли/ асфальта НЛО
автор Читаю по вечерам • 20 апреля 2023
Ответ длякатерина12009
Так в тайги , пустель ж скільки що в Америці, то в Росії, та й за Народичами скільки Чорнобильської зони, і то далеко від самого чорнобиля. а випробували в регіоні, де через кожні пару км село чи місто...
Мдас
ViktoryjaG• 20 апреля 2023
Интересно, что за 10 -15 минут в Одессе была серия громких бахов с моря, о которых никто не объяснил тоже. Я искала инфу, или тревога и попала на только выложенное видео в Киеве. Причем было написано, что это взрыв в БЦ такой сильный, что в Киеве небо голубым светится. Потом быстро это потёрли, пошла версия со спутником.
любительница• 20 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Може воно й не одне було? Хз
Афигеть
Prervana• 20 апреля 2023
Сегодня подзалипла в видео с падениями метеоритов - так они и падают, с синим пламенем. Так что вполне реально что действительно метеорит, масса видео в интернете идентичных. С синим свечением
PmB• 20 апреля 2023
Ответ дляnenatasha

Где остатки?
Totka• 20 апреля 2023
Ответ длялюбительница
Фильм смотрела давно, не не помню уже
Пока была в душе, в бнр шлепки случились
Гойда!
автор Читаю по вечерам • 20 апреля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Вот эта версия похожа на правду с учетом, что изменение цвета неба видел Малин, Казатин, Бердичев. Вроде, не настолько и далеко от Белой. Линейкой по карте не сильно то и дальше, чем до Киева.
PmB• 20 апреля 2023
Ответ дляTotka
ой, в бєлгороді
Блягороди. Кстати шо там?
ViktoryjaG• 20 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Я смотрела, БЦ 77 км по прямой
Еленка14• 20 апреля 2023
Ответ длякатерина12009
Ще не вистачало, щоб на нас інопланетяни напали. Бо ми ’восім лєт’ ой, секунд вбивали їх жителів
Totka• 20 апреля 2023
Ответ дляPmB
Блягороди. Кстати шо там?
Там моя тетка живет, сучара, покупала сигареты руснявым пидорам, зная, что в Изюме на дом ее племянника, моего родного брата, русня скинула авиабомбу
natapri• 20 апреля 2023
Ответ дляTotka
Та Ви шо?
в руснявом
Вони обидва русняві, і Бєлгород, і Бєлгород-Дністровський
PmB• 20 апреля 2023
Ответ дляTotka
Соболезную . Фу,аж противно,представляю что вы чувствуете.
Totka• 20 апреля 2023
Ответ дляnatapri
як це?
Другий український
natapri• 20 апреля 2023
Ответ дляTotka
як це?
Другий український
Ой, блин, опозорилась
Mellisa• 20 апреля 2023
Ответ дляTotka
ой, в бєлгороді
В Белгородской народной республике, надо их спасать :))))) возможно Брянская народная республика напала ))))