Я така бойова• 20 апреля 2023

Якщо орендодавець не сплачує податки…

Оренда квартири.
Сума оренди 600долл
В країні війна.
Податки не сплачуються.
Як пожалітися на це в податкову?
І що власнику за це може бути?
автор Я така бойова • 20 апреля 2023
А податок це 40 тис грн
Ермолайчик• 20 апреля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Ну то хоч сплатить податок
Спочатку доведіть, що ви в нього щось винаймали.
Ермолайчик• 20 апреля 2023
Ответ дляЯ така бойова
А податок це 40 тис грн
Договір між Вами був із сумою оренди?
из желе я• 20 апреля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Рік
Тогда должны отдать , если меньше чем пол года , то не возвращается .
А чем они аргументируют это , почему не отдают ?
из желе я• 20 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Автор на карту платила хозяину и договор есть .
Докажет легко
Вапщета• 20 апреля 2023
Податки з оренди сплачуються не раз на рік, а здається раз на квартал. А також досить штраф. Якось читала роз´яснення податкової з цього приводу. Загуглить роз´яснення податкової.
Ермолайчик• 20 апреля 2023
Ответ дляиз желе я
Докажет легко
А в назначении платежа что писала Автор? Налоговая очень неохотно таким занимается. Поэтому…(((
из желе я• 20 апреля 2023
Ответ дляВапщета
Это если фоп
А если просто физ лицо, то раз в год
Вапщета• 20 апреля 2023
Ответ дляиз желе я
Это если фоп
А если просто физ лицо, то раз в год
Нє, пішла подивилася, таки кожний квартал.
https://poltava.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/5177...
Ще й штраф подорожчав - від 51 тис грн.
Organic• 20 апреля 2023
Отвечу по теме.
В тг есть чат-бот. Пишите заяву
@StopOverpriceBot
автор Я така бойова • 20 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Договір. Свідки
автор Я така бойова • 20 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Договір між Вами був із сумою оренди?
Звичайно
західний_діалект• 20 апреля 2023
Ви будете співучасником злочину))))
автор Я така бойова • 21 апреля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Ви будете співучасником злочину))))
З чого такі висновки?
Королева краси• 21 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
А чому Ви впевнені, що він не сплачує податки? Договір у Вкс з ним офіційно є і сума оренди зафіксована? Як давно орендуєте? За 2022 рік він повинен сплатити податки до 1 серпня 2023 - в нього ще купа часу
Щоквартально у випадку здачі в оренду житла.
Пожарник• 21 апреля 2023
Ответ дляВапщета
Ще й штраф подорожчав - від 51 тис грн.
Для уголовной ответственности размер долга по налогам должен быть очень большим и чтоб его не заплатили после того как налоговая доначислила налог.
Фуліганка• 21 апреля 2023
Ответ дляиз желе я
А полиция при чем ?
Автор же сама эти деньги отдала , их не украли .
Это не в их компетенции
Не возвращают залог. Как раз полиция и причем.
Фуліганка• 21 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Нет. Квартира оплата каждый квартал
Фуліганка• 21 апреля 2023
Ответ дляиз желе я
Это если фоп
А если просто физ лицо, то раз в год
Нет. И просто физ лицо. В НКУ отдельный раздел
Королева краси• 21 апреля 2023
Ответ дляиз желе я
Это если фоп
А если просто физ лицо, то раз в год
И физлицо за сдачу в аренду жилья тоже ежеквартально.
Прямая норма нал.кодекса
Завжди з рушником• 21 апреля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Ви будете співучасником злочину))))
Ну що за глупство?
Орендатори вже повинні вимагати докази сплати податків за житло, яке винаймають, чи що?
Регионщица• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ така бойова
З чого такі висновки?
Автор, закон на вашому боці, всі докази у вас є. Ви рік орендували, податок з оренди квартири, якщо власник не ФОП сплачується раз на квартал. Він не сплачував - це порушення. Беріть договір, копії і роздрукуйте з онланбанкінгу виписки про сплату. Перед цим як іти в податкову. Напишіть орендодавцю, що ви проконсультувались з юристом і напишіть що конкретно його чекає, сума штрафу і сума податку. Ви даєте йому день до завтра обміркувати. Ні їдете з документами в податкову міліцію. Формально цей орган розформовано, але по факту він досі працює.
Муууумие• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Щомісячно були переводи на цю картку за оренду і за комуналку
І зразу готуйтеся пояснювати звідки у Вас 600 баксів + комуналка, щоб платити оренду.
Смурфик• 21 апреля 2023
Ответ дляНічний дожор
Думаю, технически сложно и долго доказать факт, что платили вы за аренду квартиры. Лучше заберите что-то из квартиры на сумму залога и продайте.
Это кража, уголовка и в полицию пойдет уже владелец квартиры
Нічна ненажера• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Він скаже, що ви борг повертаєте
Нічна ненажера• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Не повертають завдаток
Причина?
Королева краси• 21 апреля 2023
Ответ дляНічний дожор
Думаю для налоговой технически просто оценить любые поступления на карту арендодателя от третьего лица как доход, с которого было/будет необходимо уплачивать налоги. Достаточно самого факта зачисления.

А вот ’заберите’ может быть квалифицировано как кража и арендатору из СИЗО довольно неудобно будет строчить жалобы в налоговую.
Королева краси• 21 апреля 2023
Ответ дляНічна ненажера
Він скаже, що ви борг повертаєте