Десь так, але...• 21 апреля 2023
А ви ходите ще в рукавичках? (надворі)
Питання лише до тих, хто їх носить, люди, хто не вдягає рукавиці навіть взимку, не пишіть, будь ласка. Дякую за розуміння
Не танцую- но пою• 21 апреля 2023
Тільки взимку і коли мінус або до плюс 5. Є багато різних, і тоненькі теж.
Вилами по воде• 21 апреля 2023
Моя дочка (ей 14) носит перчатки зимой. Сейчас ходит без перчаток
Захекалася читать• 21 апреля 2023
я ще так, але в тонких. без них дуже холодно.
всього +10С було і вітер холодний.
Прилипало• 21 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
В +10, 15 в рукавицях?
А якщо руки мерзнуть? Чого ні?
Вилами по воде• 21 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
В +10, 15 в рукавицях?
Бывали случаи, когда градусах при 10 тепла у меня мерзли пальцы рук
Фрекен бок• 21 апреля 2023
Я нет, но видела 1 женщину в перчатках и удивилась-неужели для тепла? А может просто под стиль надела?
Вилами по воде• 21 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Может, и для тепла
Десь так, але...
• 21 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
В +10, 15 в рукавицях?
Ви здивовані?
Десь так, але...
• 21 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Звичайно ні.
Доя вас звичайно, для мене - ні)
Десь так, але...
• 21 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Це не я часом була? Коли це було?
Фрекен бок• 21 апреля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Це не я часом була? Коли це було?
У вівторок) Жіночка була у шкіряних рукавичках
Гола з конопель• 21 апреля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Доя вас звичайно, для мене - ні)
а вы носите, видимо? а какие рукавички и когда?
я обычно в карманы сую руки, если вышла без перчаток.
иногда и летом руки мерзнут.
Гола з конопель• 21 апреля 2023
вообще, мне самые удобные - перчатки без пальцев. жаль, выбора красивого их нет - на весну. на лето, под разную одежду
Платье Длинное бальное• 21 апреля 2023
Да, сегодня надевала с утра. Было +2
Вчера не надела и пожалела, было +6 и сильный холодный ветер.
При + 15 не надела бы, конечно.
Дверной_Проем• 21 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
В +10, 15 в рукавицях?
В белых ещё и нибось ))
Сокодавка ще та• 21 апреля 2023
Які рукавиці у +10 - +15? В мене навіть діти вже місяць як без рукавиць, навіть найлегших.
НетЕщеНаверное• 21 апреля 2023
Більше скажу: я сьогодні в зимових черевиках ходила, бо в кедах страшне мерзну. І колготки під джинси. Вітер, дощ, холод, ще й застуджена. Тоненькі рукавички в сумці, як йду з роботи о 21, то дуже руки мерзнуть, тим паче, як парасольку тримаєш або важкий пакет з покупками. Той, хто на машині - їм смішно це читати, я розумію)
Интимная• 21 апреля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я теж тепло одягаюсь. Зимові ботинки не ношу вже, бо саме мої під весняну куртку не йдуть. Зате колготи, теплі носки. І так, рукавички теж сьогодні б одягла, якби два дні тому не витягта з карману. Бо вітер, дощ, рука що парасольку тримала, поки йшла, змерзла. І просто було некомфортно.
Добрая свекровь• 21 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Весна холодна. Ношу, бо чого терпіти холод? Тоненькі.
І як вони тоненькі гріють?