Десь так, але...• 21 апреля 2023

А ви ходите ще в рукавичках? (надворі)

Питання лише до тих, хто їх носить, люди, хто не вдягає рукавиці навіть взимку, не пишіть, будь ласка. Дякую за розуміння
Добрая свекровь• 21 апреля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Більше скажу: я сьогодні в зимових черевиках ходила, бо в кедах страшне мерзну. І колготки під джинси. Вітер, дощ, холод, ще й застуджена. Тоненькі рукавички в сумці, як йду з роботи о 21, то дуже руки мерзнуть, тим паче, як парасольку тримаєш або важкий пакет з покупками. Той, хто на машині - їм смішно це читати, я розумію)
Я не на машині і теж смішно
Кровавый бархат• 21 апреля 2023
Я могу носить перчатки /митенки круглый год, хоть бы сетчатые. Мне вообще пофиг. Всегда было всё мерзко трогать вокруг, а после пандемии так вообще. Просто часто неприятно с голыми руками. Как захожу домой, первым делом руки мою. Но может быть ещё и холодно. Не зря дамы всегда в перчатках были, вплоть до 1960х...
zirkanew• 21 апреля 2023
Носіть якщо вам зручно. Мені наприклад холодно в перчатках, я руки в карманах тримаю. Тому не розумію їх сенс взагалі, якщо це не лижні звичайно.
очки_ннадо• 21 апреля 2023
Так. В мене на таку погоду, як зараз, шкіряні без підкладки.
Послушная• 21 апреля 2023
В нитриловых по двору хожу, когда что-то в огороде делаю.
Гола з конопель• 21 апреля 2023
Ответ дляКровавый бархат
а можете показать, какие у вас митенки для теплого сезона и межсезонья? и как вам удается вписать их в гардероб?
Добрая свекровь• 21 апреля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Ви здивовані?
Так, для мене це занадто
автор Десь так, але... • 21 апреля 2023
Ответ дляgdsN
так. зазвичай доки нема стабільно хоча б +12 ношу рукавички. тонкі, тобто без підкладки. до +7 ношу з підкладкою.

шкіра там і так тонка- не маю сенсу обвітрювати..

але я мерзляк, я і в шапці і шарфі до +12 так точно хожу. а коли вітряно, то і при +15 можу в шапочці бути
Я така ж
автор Десь так, але... • 21 апреля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Які рукавиці у +10 - +15? В мене навіть діти вже місяць як без рукавиць, навіть найлегших.
Ну то я рада могла би бути, якби ваші діти відчували холод так само, як і я і змушені були в і в +15 носити рукавиці
Сокодавка ще та• 21 апреля 2023
Ответ дляДесь так, але...
То може просто одяг тепліший вдягати? Що ви з одягу вдягаєте?
автор Десь так, але... • 21 апреля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Одягаюся дійсно по погоді, в тулуб не мерзну, в ноги теж, але от якщо шия відкрита і руки - зимно( Може то я так звикла до комфорту, що руки завжди в тканині?
автор Десь так, але... • 21 апреля 2023
Ответ дляКровавый бархат
О так, ці бридкі холодні металеві чи не завжди металеві поручні в тролейбусах - бррр, як рятуєтеся? Вас там жіночка ще про рукавички запитувала, мені теж цікаво
автор Десь так, але... • 21 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Я не на машині і теж смішно
Чому ж вам смішно?
автор Десь так, але... • 21 апреля 2023
Ответ дляГола з конопель
а вы носите, видимо? а какие рукавички и когда?
я обычно в карманы сую руки, если вышла без перчаток.
иногда и летом руки мерзнут.
Я вам зранку сфоткаю і скину, які ношу зараз
Добрая свекровь• 21 апреля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Чому ж вам смішно?
З колготів під джинсами
Гола з конопель• 25 апреля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Ви про мене забули?((
автор Десь так, але... • 26 апреля 2023
Ответ дляГола з конопель
Ви про мене забули?((
Пробачте, так, забула, на жаль