Путающаяся• 21 апреля 2023
У кого были витС и ретинол instytutum?
Как вам эффект ?
Марс атакует• 21 апреля 2023
Коліжанка користується ретинолом, прям в захваті, але я її сильно не роздивляюсь щоб відмітити змін .
Сиамская сороконожка• 21 апреля 2023
У мене був тільки крем з шимером цієї марки, бо повелася на рекламу блогерів, таке враження, що просто в крем нівея додали шимер і продають за 3000. На обличчі відчувала маску. Дуже рекламують цю косметику всюди. Цей бренд здається украінка започаткувала і типу роблять у Швейцаріі.
Там все розмивчато• 21 апреля 2023
В мене такий ретинол, подобається. 3 міс користуюся. Але я особисто не бачу ВАУ ефекта...
Ну зволоження, алергії немає...та і все.
Путающаяся
• 21 апреля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Какой крем с шиммером ?
У них только активная косметика
Мальчижка• 22 апреля 2023
Ответ дляПутающаяся
Какой крем с шиммером ?
У них только активная косметика
Увлажняющий крем с эффектом сияния Instytutum C-Illuminating 3D Moisturizer
Мне он тоже не понралися,кожа сташе выглядит после нанесения