Смячиком• 21 апреля 2023

Ви звіряєте коди товару з цінниками? Бо я вже скоро почну ходити з лупою

Дістали з цими цінниками, під товаром цінник не той що потрібно. Сьогодні в магазині на прилавку лежить два вида зубних щіток, одна за 93грн і інша аж в кінці за 180 Взяла та що за 93(ну і ще по дрібничкам) на касі вже оплатила, їду до дому і думаю щось не так, багато заплатила, дивлюсь чек, а в мене щітка за 180, і серветки для кухні за 58 хоч ціна була 35!!!! Потрібно вже і коди звіряти
Потішаюся• 21 апреля 2023
Так бісить і нічого з цим не зробити. Але автор, невже на касі нічого не кльопнуло, що замість 120 ви платите 230? Це ж не 20-30грн різниці

Моська-слон• 21 апреля 2023
Ответ дляСмячиком
Це не акційні товари. І що головне, на серветках і на ціннику одне і теж написано, тобто подивилась що це саме ці, а виходить що ні
Если это не акционный товар, разницу в цене ведь все равно видно в чеке. Нужно сразу проверять. Наши магазины любят таким баловаться. У меня каждое третье посещение Сильпо заканчивается разборками.
Бачу_майбутнє• 21 апреля 2023
Сканируйте товар, есть же специальные сканеры в магазинах.
Все для людей же сделали, а вы не довольны.
Если сомневаюсь, спрашиваю цену на кассе
AmazingLady• 21 апреля 2023
У меня с этим просто, либо требую продаю по той цене что на ценнике, либо вернуть мне деньги. Сверяю всегда
Конотопська відьма• 21 апреля 2023
Звіряю, але зазвичай достатньо звірити повну назву товару. Код - то якщо все в купу навалено і без назв.
Мамзелькіна• 21 апреля 2023
Ответ дляПотішаюся
когда скупился на 2-3 тыс, фиг ты будешь стоять возле кассира и все позиции в чеке проверять, особенно если за тобой толпа
іронічна антитеза• 21 апреля 2023
Сегодня то же самое в Авроре. Все перепутано, на одни носки и следы акция, на другие нет, так дорогие висят под ценами с акцией. Благо, был опыт и есть привычка все на сканере проверять.

Глубоководная селедка• 21 апреля 2023
Зайшла якось на сайт, дивлюсь, знижка на вино і чай. Якраз збиралась купувати чай. Вино не збиралась, але повелась на знижку. Замовляти через сайт 2 позиції в супермаркеті якось незручно. В магазині на полиці ціни без знижки, на касі сказали, немає знижки, актуальна ціна на ціннику. Не купила нічого. Вдома замовила через сайт самовивозом, наступного дня забрала зі знижкою. А цінники так і не поміняли.
Потішаюся• 21 апреля 2023
Ответ дляМамзелькіна
При 2-3 тис. 100 гривень просто не помітиш. Автор пише - і ще дрібнички взяла. То мова явно не про тисячі.