Oksana-f9a3• 21 апреля 2023

Адекватна націнка?

Хочу купувати брендові (Tommy, CK, Guess і схожі) речі за кордоном в аутлетах на продаж. Немає сил вже працювати на когось, продавати планую Шафа, олх і сторінка в інстаграм розкрутити з часом. Мені це подобається можу годинами висіти на сайтах) підскажіть хто продає речі яка адекватна націнка на товар щоб він продавався?
Читаю по вечерам• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
І не впадло ж писати такі довгі повідомлення
Я хотіла по пунктах розпитати Вас що не зрозуміло і пояснити, бо остання Ваша поправка взагалі то була описана вище, за яких умов та/або вкладень це можливо.
На сьогодні Вам реально вибирати не ношені брендові речі абсолютно нові з секонду. І продавати як брендові речі. І лиш поступово включити в асортимент щось під замовлення

Але якщо Ви в такому стилі відповідаєте, то консультувати Вас я не збираюсь.
автор Oksana-f9a3 • 21 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам

Брендові речі з секонду це минуле століття, таке купувати не будуть. Людей цікавлять +- актуальні колекції
Manichka• 21 апреля 2023
Комиссия на Шафе, наверное, будет повышаться бесконечно.
Читаю по вечерам• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я Вже сказала: якщо я троль і я ’верзу довгі пости’ (а не витратила на Вас час), то чого ж зі мною дискутуєте?
Є платні бізнес консультанти, вони Вам допоможуть.
автор Oksana-f9a3 • 21 апреля 2023
Ответ дляManichka
Я морозилась від неї, то мене заблокували. Якщо чесно краще на олх продається