Морская свинка• 21 апреля 2023
Неможу більше так жити. Вдома, а наче в тюрьмі
Пишу і аж ком в горлі стоїть.
Ситуація така, як на мене якийсь дитячий садок, але дуже важко, дуже боляче.
Так от, чоловік не розмовляє ні зі мною, ні з дітьми вже тиждень. Вдома, в окремій кімнаті постійно, в телефоні і телевізорі 24/7. Виходить лише на кухню щось перекусити.
Що сталося, хтозна. Бувало і раніше , що день-два мовчить, то якісь проблеми на роботі зазвичай.
Добре, дали час , щоб відпочив, ніхто його не чіпав. Але скільки можна?! Вчора спитала його чи можна хоч фільм подивитися, а він сказав щоб я навіть в кімнату до нього не заходила.
Мені болить через те, що дітям ніякої уваги! Тільки "не бігай тут!", "Не ори!" і т.д.
За себе теж, не розумію чим я заслужила таке відношення.
Сьогодні взагалі зранку прокинувся і питає , як ні в чому не бувало "а що треба купити?" і поїхав в магазин.
А я так неможу. Він тупо ігнорить нас декілька днів, а потім я повинна робити вигляд що нічого не сталось?!
Настільки вже дістало отаке, що вже й самій противно з ним спілкуватися.
До цього все було чудово. Через місяць маємо їхати до свекрухи в гості, так він казав що любить і переживає.
В кого теж такі цікаві чоловіки, які граються в мовчанку, як Ви це витримуєте?
Я з часом звикла до таких його причудів. Але тиждень отакого ігнору.... Це вже якась депресія чи що?
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляБолеИменее
А сколько у Вас комнат? Он в отдельной, дети в детской, а Вы в своей? Или Вы с детьми? И на работу он же ходит? Это по вечерам такое?До этого случая он с детьми играл, гулял, занимался?
Не завжди, але так грався, з молодшою дитиною навіть більше ніж зі старшою.
Так він в кімнаті, діти в дитячій, або зі мною.
Після роботи було пару днів таке, а от декілька днів він вдома.
Меня не звали• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
На мене все це так тисне, що вже незнаю куди діватись
Морду бить
Мужу
КокошинЭль• 21 апреля 2023
Автор, я так вас розумію. У нас зараз схожі стосунки з чоловіком, дуже важко. Не один раз підіймала тему , каже що я себе накручую і він проблеми не бачить , каже що такий який є , спілкуватись не люблю і таке інше
Зрозуміла для себе що він не зміниться , ні заради мене , ні тепер бачу що і заради дитини також. Зараз напишуть , а ти куди дивилась , чому заміж пішла і народила йому , так от я вам скажу , що у нас з народженням дитини і початком війни стало гірше . Все перевернулося з ніг на голову , живемо як чужі люди , сексу давно немає і не хочеться , поцілунків і обіймів теж , грошей не вистачає ні на що , нікуди не виходимо , одні проблеми , побут і тд
Він на роботі постійно , я вдома з дитиною , дах зриває .
Вже не одна людина сказала що не впізнають мене , стала гірше виглядати , схудла дуже, роздратована , зявилась невпевненість , не відчуваю себе коханою , потрібною.
Думки про розлучення постійно в моїй голові , дитина як підросте не хочу щоб бачила такі наші відносини і не розумію якого чорта я маю це все терпіти , життя одне , а з іншої сторони , завжди не хотіла щоб дитина росла в неповній сім’ї як я(
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляБолеИменее
Автор, а грошей справді нема, чи то він просто зажимає? Що в нього з роботою зарплатнею?
Гроші є. Так , ми не шикуємо, але його зарплатні вистачає щоб нас всіх прокормити.
От просто постійно відмазки. Зараз взагалі на все відмазка ’зараз же війна’. І що, нічого не потрібно робити, якщо війна чи шо?! Набридло
Кудлата хмаринка• 21 апреля 2023
Мы не молчим, общение есть, скандалов нет, но проблема чуть иная - у нас из-за телефона пропал секс. Вот с войны один или 2 раза был.
По началу подвал и не до этого. Ок, но летом все стало хорошо, ребёнок выходил на улицу гулять, вроде бы вот вам время для двоих, но у нас игры в телефоне. Я раз, я два, я три…. Я устала! Я хочу быть женщиной, я не хочу выпрашивать, я чувствую себя плохо от этого.
Пару раз открыто говорила. Чёт типа, ну я был занят, там турнир, ну в следующий раз я обязательно вот ну то, ну вот это.
Все остальное есть. Как то так.
Чертовы игры.
Все остальное есть. Как то так.
Чертовы игры.
Сонячний день• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Мій дім
Це все вирішуює,покажіть йому ,де двері
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляБелая котичка
А с вами они нини в телевизор?)
Значит дети большие.Единственное что заставит его обратить на вас внимание это ваша карьера и развитие,но тогда вам уже точно будет плевать на него.
Ні , зі мною діти гуляють, ми десь ходимо. Вдома щось видумуємо, готують зі мною, дуже люблять на кухні возитись. В якісь ігри граємо. Звісно не постійно, іноді і в телевізорі.
Ну я вважаю якщо він дітей бачить лише після роботи, то можна і поспілкуватися трохи. А не кричати просто на всіх
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляМой завтрак
Навіщо вам такий чоловік? Воєнкома приведіть до нього.
Та вже думала
Сонячний день• 21 апреля 2023
Ответ дляМой завтрак
Тоді речі його виставить , і скажіть , що такий він вам не потрібний.
Навіщо щось говорити,так само мовчки виставіть речі,без обговорень
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляТракторні війська
Як він раніше себе проводив, так само грав в мовчанку? Коли це почалося?
Та давно таке було. Але ж не так довго. Ну день, можливо два. Потім посміялися обидва та і все, відходили .
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Правильно,берегите себя особенно раз болеете,а он вместо помочь,поберечь жену, раз болеете,поухаживать, нервы трепит,вот же мужчины.
Обнимаю.Выздоравливайте!

Дякую Вам величезне!
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Це така людина противна. Далі періоди мовчання будуть продовжуватися…
Сама з таким прожила більше 30 років.
Але знаєте коли попустило?
Коли я для себе вирішила, що мені от мені всерівно, я стала психологічно незалежна від його мовчанок і «перемовчала» його черговий раз. Він мабуть відчув, що це вже і є та межа, край. А то не знаєш чим і завинила…
Виявляється що дуже добре вміє шукати компроміс і розрулювати конфлікти.
У вас два варіанти: послати або терпіти
Сама з таким прожила більше 30 років.
Але знаєте коли попустило?
У вас два варіанти: послати або терпіти
Ото і в мене було таке відчуття , що чимось завинила. Але не зараз.
Белая котичка• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Он вам не дает в руки деньги или как?
Белая котичка• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Не интересно ему общаться
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Разводитесь, выходите на работу и развлекаетесь и тратьте деньги как вам нравится. Человека не поменяешь, просто сопли жевать на форуме бесполезно.
Моя знакомая насмотрелась инста и пилила мужа, что денег мало, вот все путешествуют, покупают дорогие вещи и т.п., хотя видела за кого замуж выходила и от кого детей рожала. Развелись, пашет теперь на работе и вспоминает как неплохо в затянувшемся декрете сидела дома. Сейчас ни путешествий, ни развлечений, ни ремонтов, у мамы живет с детьми и мечтает найти мужчину, чтоб не кружил.
Так я його не пелю.
Просто нагадую іноді що треба щось зробити в дитячій, чи ще щось таке.
Коли кажу що найму когось , щоб зробили за гроші, він ображається.
Тракторні війська• 21 апреля 2023
Ответ дляКокошинЭль
А що конкретно не так з чоловіком стало?
Тракторні війська• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Можна дізнатись, яка зп у чоловіка?
Бабульція• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Кошмар ((
Ну поки в нас ще менше років разом і діти менші, то може й краще , якщо зараз я щось дізнаюсь.
Він завжди був поруч,але телефон завжди в руках
З кимось переписувався
До мене ігнор та мовчанка,я його дратувала дуже
Схуд
Я й ще дура хвилювалась за нього
А в нього просто був план піти від мене,просто він готував шляхи відходу
Таємно готував документи на виізд за кордон
І поіхав
Залишив мені 200 гривень
І залишив мені борги загальні
Я іх ніколи не забуду
Сволота
Ви не повірите-я навіть не знаю в якій він краіні
Пише мені
1 раз за 9 місяців дзвонив на мій д.н.
Пише що сумує і т.д.
Я ледь вижила після такоі зради під час війни
Мені не признавався що хтось є
Я просто знайшла у нього діночу прикрасу на подарунок ій…
З кимось переписувався
Схуд
Я й ще дура хвилювалась за нього
І поіхав
Залишив мені 200 гривень
І залишив мені борги загальні
Я іх ніколи не забуду
Сволота
Пише мені
1 раз за 9 місяців дзвонив на мій д.н.
Пише що сумує і т.д.
Мені не признавався що хтось є
Тракторні війська• 21 апреля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Все остальное есть. Как то так.
Чертовы игры.
Все остальное есть. Как то так.
Чертовы игры.
В покер играет?
Mrs.Sexuality• 21 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Он не будет ничего решать. Он и ведёт себя так потому, что на Вас можно беспроблемно сливать негатив, а Вы ждёте.
Ніхто не чекає,але ж його не змінити.
Оновлена версія• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
От в мене таке на язику крутиться вже два дні.
Просто морально добиває. Я дивлюся на себе в дзеркало і здається я за цей тиждень просто постаріла на 10 років ((
Навіть здоров´я таке розхитане...
Зробіть вигляд, що його не існує. Не розмовляйте з ним, відзеркалюйте його поведінку. Просто на нього не реагуйте. Для чого ви гробите своє психічне здоров’я. І його дуже скоро попустить, якщо побачить, що ніхто йому в сраку не лізе без мила.
Тракторні війська• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Ну, от він у вас такий, все в собі тримає, переживає за сім´ю, йому зараз все не так, сховався у свою нірку, хто за гороскопом?
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляКокошинЭль
В нас трохи по іншому було. Після народження дітей було дуже важко. Але стосунки дуже зміцнилися, він вкладався як міг.
І секс також став кращий, яскравіший. І взагалі прекрасний, тут нічого не скажеш.
Зараз аби не ці причуди, також було б все добре
Але.. стільки накоплюється цих але
Я вважаю що Ви просто вигоріли з дитиною , Вам трошки треба перепочити. Відпочити з ним вдвох. І самій також. По собі знаю, що коли собі в дзеркалі подобаєшся, то світишся, і всі навкруги це помічають. Це змінює.
Можливо у Вас є подруга чи родичка, з ким можна поспілкуватись?
Все буде добре!
Але.. стільки накоплюється цих але
Все буде добре!
Бентливуман• 21 апреля 2023
Мда, у моего сейчас такие проблемы в бизнесы, что жесть. Но не представляю такого поведения. Не знаю автор, мне кажется это все. Живите своей жизнью. Правда у вас денег нет. Особо и не поживаешь….
Я бы начала больше уделять внимания себе, спортзал, подруги, ланчи-бранчи, шопинг и тд.
Кудлата хмаринка• 21 апреля 2023
Ответ дляТракторні війська
В покер играет?
Машинки какие то и кораблики, типа танков. В покер тоже может, но редко.
Я не тону• 21 апреля 2023
Ненавиджу ці маніпуляції мовчанкою. Ці мовчуни страшні люди. У мене теж такий, буває заходять зай..би.