Морская свинка• 21 апреля 2023
Неможу більше так жити. Вдома, а наче в тюрьмі
Пишу і аж ком в горлі стоїть.
Ситуація така, як на мене якийсь дитячий садок, але дуже важко, дуже боляче.
Так от, чоловік не розмовляє ні зі мною, ні з дітьми вже тиждень. Вдома, в окремій кімнаті постійно, в телефоні і телевізорі 24/7. Виходить лише на кухню щось перекусити.
Що сталося, хтозна. Бувало і раніше , що день-два мовчить, то якісь проблеми на роботі зазвичай.
Добре, дали час , щоб відпочив, ніхто його не чіпав. Але скільки можна?! Вчора спитала його чи можна хоч фільм подивитися, а він сказав щоб я навіть в кімнату до нього не заходила.
Мені болить через те, що дітям ніякої уваги! Тільки "не бігай тут!", "Не ори!" і т.д.
За себе теж, не розумію чим я заслужила таке відношення.
Сьогодні взагалі зранку прокинувся і питає , як ні в чому не бувало "а що треба купити?" і поїхав в магазин.
А я так неможу. Він тупо ігнорить нас декілька днів, а потім я повинна робити вигляд що нічого не сталось?!
Настільки вже дістало отаке, що вже й самій противно з ним спілкуватися.
До цього все було чудово. Через місяць маємо їхати до свекрухи в гості, так він казав що любить і переживає.
В кого теж такі цікаві чоловіки, які граються в мовчанку, як Ви це витримуєте?
Я з часом звикла до таких його причудів. Але тиждень отакого ігнору.... Це вже якась депресія чи що?
Сонячний день• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Перехідний вік в нього мабуть
Який нахрін перехідний вік,ваш чоловік г...,а ви йому ще і 2 дітей народили,яких він зневажає і не особо любить. От скажіть вам дітей не жалко? Це ж моральне насилля,він абьюзер,я надіюсь вам є кули піти в разі чого,бо воно до того йде,він не цінить вас,ви йому не потрібні. Автор думайте
Слобожаночка• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Я вже казала йому що запишу для початку до психолога
А потім ще й до психіатра
просто его поведение абсолютно нездорово
это может быть и тяжелая депрессия
и шизофрения
и еще какое расстройство
это может быть опасно
если можете подкулючите его родных, родителей
пусть сходит к врачу
если он агрессивно против то тут ничего не поделаешь нужно расходиться дети не должны расти в такой обстановке
мне вообще страшновато от вашего рассказа, маньяк какой то
одно дело жена бесит или любовница завелась но гарчать и затыкать детей это точно ненормально
чья квартира?
это может быть и тяжелая депрессия
и шизофрения
и еще какое расстройство
это может быть опасно
пусть сходит к врачу
чья квартира?
Бабульція• 21 апреля 2023
У меня так начиналось с мужем
Закончилось плохо
У него была другая и он ушёл,просто долго не мог мне сказать
Вынудила сама
Игнор был около 7 месяцев
Кстати в глаза мне боялся смотреть всё то время
За спиной 26 лет брака
БМ абьюзер,манипулятор,псих
Его все раздражало
К психологу отказывался идти
Нарцисс
Закончилось плохо
Вынудила сама
Игнор был около 7 месяцев
За спиной 26 лет брака
БМ абьюзер,манипулятор,псих
Его все раздражало
К психологу отказывался идти
Нарцисс
Сонячний день• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Ну я вже збиралася поїхати до батьків наприклад. Але подумала чого це я маю їхати зі свого дому , з дітьми, якщо це йому хочеться тиші
Автор,чий дім?
Ответ дляМорская свинка
Ну я теж вважаю, що треба поговорити і нехай вирішує чи потрібні йому ми, чи ні.
Дітям потрібен батько, а не мурло, якого вони не бачать навіть вдома
Он не будет ничего решать. Он и ведёт себя так потому, что на Вас можно беспроблемно сливать негатив, а Вы ждёте.
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляБелая котичка
Скажите ему что вам плевать на его поведение,но он такой же родитель,так что обязан с ними проводить время.А вы в это время идите гулять
Я так вже робила колись. В той час коли мене немає , діти просто в телефонах , або в телевізорі.
Нагодувати дітей, він то нагодує, але таке, перекуси
БолеИменее• 21 апреля 2023
А сколько у Вас комнат? Он в отдельной, дети в детской, а Вы в своей? Или Вы с детьми? И на работу он же ходит? Это по вечерам такое?До этого случая он с детьми играл, гулял, занимался?
Мальдивирую• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Нам нікуди не можна , на все відмовки ’немає грошей’.
Але нікуди і не ходимо, нічого не купляю собі.
А для чого Ви з ним живете?
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Мой отец так же ведет себя с матерью. Может неделю не разгоааривать, не есть ее еду…Потом как бы отходит. В это время мама сама трудится на огороде, с хозяйством справляется, а он просто лежит перед телеком целыми днями. Есть и другие закидоны - не разрешал ей обрезать, стричь волосы. Покупать новую одежду, только по крайней необходимости. Мы никуда не ходили в гости и почти никуда не ездили. Ревнивый.
Все это называется словом - абьюз.
Думаю, что ваш тоже из таких.
Хочется спросить - у вас много жизней? Готовы вы так прожить всю свою жизнь?
Все это называется словом - абьюз.
Думаю, что ваш тоже из таких.
Ні не готова. І не хочу щоб мої діти так жили, щоб на них зривалися батьки.
Я себе хочу жінкою почувати, бажаною завжди. А не тоді коли зручно і хочеться
Сонячний день• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Це не йому потрібно вирішувати ,а вам,чи потрібно вам і вашим дітям таке мурло(а не залежати від його рішення,люди не міняються,а з роками все стає щн гірше)
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Меньше в попу целовать надо, носиться с ним
А в такие периоды не готовить ему ,не стирать,быстрей бы заговорил,что поесть).Или сам бы готовил и быстрее дурь прошла из головы.
А то посмотрите на него какая цаца ,не шумите ему,все на вас скинул сама с детьми занимайся,а я в молчанку поиграю.
Дети есть,а не вырос он
Автор, он отец все не сваливайте на себя одну , пусть тоже участие принимает,занимается детьми тоже.
Дети есть,а не вырос он
Я і не готовою)
Приготувала для дітей, для всіх. Стоїть на плиті, в холодильнику, нехай бере якщо голодний.
Нічого не перу.
Тим паче зараз трохи хворію, то сиджу собі)
Нічого не перу.
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляруки_Крюги
автор, який перехідний вік! він психопат і маніпулятор, часто таке буває?
тиждень не розмовляти - в голові не вкладається
в нас у містечку колись була ситуація - відома сімя лікарів, жінка не говорила з чоловіком, обідилася, він викликав швидку - так і сказав, щось сталося з дружиною, не може розмовляти, більше 30 років минуло, до сих пір всі згадують)
але там чоловік з гумором був) у вас - абюзер, вітаю(((( тікайте, чи що ви чекаєте?
Незнаю чого чекаю((
Історія про швидку супер
БолеИменее• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Автор, а грошей справді нема, чи то він просто зажимає? Що в нього з роботою зарплатнею?
Белая котичка• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
А с вами они нини в телевизор?)
Значит дети большие.Единственное что заставит его обратить на вас внимание это ваша карьера и развитие,но тогда вам уже точно будет плевать на него.
Мой завтрак• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Навіщо вам такий чоловік? Воєнкома приведіть до нього.
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляСонячний день
Дякую!
Думаю вже не один день.
Потрібна підтримка моральна ((
Впринципі є куди піти. Голодні не будемо, виживемо. Та і взагалі, якщо і йти, то йому. Це моя принципова думка
Думаю вже не один день.
Потрібна підтримка моральна ((
Тракторні війська• 21 апреля 2023
Як він раніше себе проводив, так само грав в мовчанку? Коли це почалося?
Мой завтрак• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Житло чиє?
Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
это может быть и тяжелая депрессия
и шизофрения
и еще какое расстройство
это может быть опасно
пусть сходит к врачу
чья квартира?
это может быть и тяжелая депрессия
и шизофрения
и еще какое расстройство
это может быть опасно
пусть сходит к врачу
чья квартира?
Квартира моя.
Свекруха в мене нормальна. Я їй в двох словах описала ситуацію, має йому подзвонити. Вона вміє мізки вправляти)
Мені самій страшно іноді.
Мой завтрак• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Дякую!
Думаю вже не один день.
Потрібна підтримка моральна ((
Думаю вже не один день.
Потрібна підтримка моральна ((
А юридично житло чиє?!
Платье Длинное бальное• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Я і не готовою)
Нічого не перу.
Правильно,берегите себя особенно раз болеете,а он вместо помочь,поберечь жену, раз болеете,поухаживать, нервы трепит,вот же мужчины.
Обнимаю.Выздоравливайте!

Морская свинка
• 21 апреля 2023
Ответ дляБабульція
У меня так начиналось с мужем
Закончилось плохо
Вынудила сама
Игнор был около 7 месяцев
За спиной 26 лет брака
БМ абьюзер,манипулятор,псих
Его все раздражало
К психологу отказывался идти
Нарцисс
Закончилось плохо
Вынудила сама
Игнор был около 7 месяцев
За спиной 26 лет брака
БМ абьюзер,манипулятор,псих
Его все раздражало
К психологу отказывался идти
Нарцисс
Кошмар ((
Ну поки в нас ще менше років разом і діти менші, то може й краще , якщо зараз я щось дізнаюсь.
Мой завтрак• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Квартира моя.
Мені самій страшно іноді.
Тоді речі його виставить , і скажіть , що такий він вам не потрібний.
Блондинка в Шоколаде• 21 апреля 2023
Це така людина противна. Далі періоди мовчання будуть продовжуватися…
Сама з таким прожила більше 30 років.
Але знаєте коли попустило?
Коли я для себе вирішила, що мені от мені всерівно, я стала психологічно незалежна від його мовчанок і «перемовчала» його черговий раз. Він мабуть відчув, що це вже і є та межа, край. А то не знаєш чим і завинила…
Виявляється що дуже добре вміє шукати компроміс і розрулювати конфлікти.
У вас два варіанти: послати або терпіти
Сама з таким прожила більше 30 років.
Але знаєте коли попустило?
У вас два варіанти: послати або терпіти
Белая котичка• 21 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Сама з таким прожила більше 30 років.
Але знаєте коли попустило?
У вас два варіанти: послати або терпіти
Сама з таким прожила більше 30 років.
Але знаєте коли попустило?
У вас два варіанти: послати або терпіти
+++к психологической независимости
Но не факт что потом автору захочется с ним разговаривать)
Їжак в панчохах• 21 апреля 2023
Разводитесь, выходите на работу и развлекаетесь и тратьте деньги как вам нравится. Человека не поменяешь, просто сопли жевать на форуме бесполезно.
Моя знакомая насмотрелась инста и пилила мужа, что денег мало, вот все путешествуют, покупают дорогие вещи и т.п., хотя видела за кого замуж выходила и от кого детей рожала. Развелись, пашет теперь на работе и вспоминает как неплохо в затянувшемся декрете сидела дома. Сейчас ни путешествий, ни развлечений, ни ремонтов, у мамы живет с детьми и мечтает найти мужчину, чтоб не кружил.
жижифреймут• 21 апреля 2023
Чого ви з ним панькаєтесь
Що це значить в кімнату не заходить, в мені б після такої настанови б дракон прокинувся, король знайшовся. Я б йому туди навпаки дітей привела і пішла б на тренування або на прогулку. Акуєл ваш чоловік. Ходити і озиратись щоб воно ще більше губи не надуло, нахєра таке життя.
БеллаДонна• 21 апреля 2023
У меня был таким первый муж.
Ути-пути ничего не скажи, сразу замолкал дня на 3, бывало и неделю.
Часто - без причины.
Вот только было всё нормально, тут бац! и принц в печали :)
Это одна из форм морального насилия.
Я в этом прожила достаточно долго.
И ушла от него с ребенком.
Вам такой совет не даю, но абюзера не переделать, увы.
Вы только сама в напряжении, в непонятках, и детки чувствуют ваш настрой. Ещё и папа игнорит.
Та, капец.
Часто - без причины.
Это одна из форм морального насилия.
Я в этом прожила достаточно долго.
И ушла от него с ребенком.
Та, капец.