L-i-s-a-92af• 26 декабря 2025

Чи співчуваєте ви цій жінці з Покровська?

Ця історія викликала різні почуття серед моїх знайомих.Хтось співчуває українці,яка потрапила в окупацію під Покровськом.Хтось говорить,що то дуже символічно що ждуни таки дочекалися русский мир і сконали в ньому.
А ви як думаєте?
Зробіть вибір:
вже голосів: 306
Співчуваю цій сім´ї
Ждуни отримали те,на що заслуг
Свій варіант
natlem• 27 декабря 2025
Ответ дляMagnifique_
Вы там лично были?
У вас настолько плохо с памятью и причинно-следственными связями?
Це офіційна інформація, з офіційного джерела. І вона повністю співпадає з тим, що я пам´ятаю особисто. У мене кум був у Криму, так що інформацію я мала з перших рук, так би мовити.
natlem• 27 декабря 2025
Ответ дляMagnifique_
Даже воставшихся сообщениях этой авторицы утром, чётко видно как она оскорбляет украинцев на оккупированных территориях, и на всех лепит один ярлык. Может и на вас, забугорную патриотку, надо обратить пристальное внимание?
Фільтрація як вона є? Кишка тонка.
Magnifique_• 27 декабря 2025
Ответ дляnatlem
Фільтрація як вона є? Кишка тонка.
У вас, поэтому и сдрыснули быстренько, замість того, щоб Неньку захищати. Смелости хватает только чтобы в заграницах поддерживать травлю в интернета, относительно украинцев на купированных территориях?
Вы хоть сами понимаете, что пишете в общем и целом?
Magnifique_• 27 декабря 2025
Ответ дляnatlem
По офіційній інформації у нас у Зеленського найвищий рейтинг. І у самих альтернативно інформованих, куми брати і свати- перші люди у міністерстві оборони.
natlem• 27 декабря 2025
Ответ дляMagnifique_
Захистом займаються чоловіки. Так що діставайте своїх підспідничників, щоб потім не давати інтерв´ю, як героїня теми. Чи ви теж чекаєте як свого прилаштувати у армію окупанта, тому в зсу жінок відправляєте?
natlem• 27 декабря 2025
Ответ дляMagnifique_
Не всім заходить скабєєва з соловйовим. Тому хто орієнтується на об´єктивні джерела, ті пам´ятають коли і як почалася анексія Криму - з віті, який дуже любив чужі шапки.
Magnifique_• 27 декабря 2025
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
Magnifique_• 27 декабря 2025
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 27 декабря 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Феномен заграничного патриотизма скоро будут изучать психиатры.Может какую то новую болезнь откроют
Magnifique_• 27 декабря 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Их неистовое кнопкодавство на неудобные факты, ярко эту болезнь подтверждают)
Машкус• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Там русский мир вже є
И что? Вы его поклонница?
Noella_• 27 декабря 2025
Ответ дляnatlem
А 50000 українок що по-вашому роблять на фронті? Гарно ви у Франції сидячі, знецінюйте їх подвиги на якій самі не здатні. Чого ви до чужих чоловіків лізете? Повертайтесь з-під чужих прапорів і воюйте
Noella_• 27 декабря 2025
Ответ дляnatlem
З натовпу невігласів, які собі придумали, що їх кличуть у Євросоюз і НАТО. А їх використали, і пустили в расход.
Але найзавзятіші встигли потікати під чужі прапори, а тепер тут ниють, що вони там як біла Африка
Noella_• 27 декабря 2025
Ответ дляnatlem
А що означає теж? Той чоловік не був у армії окупанта, так він туди збирався як і ви, захищати Україну.
Уявляю що там за достовірні джерела, з таким розумінням прочитаного
kissaniya• 27 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
У Зеленського запитай, нащо він допустив окупацію за наказом патлатого джонсонюка. Якщо б не зірвані Стамбульські домовленості, нічого цього б не було
Пилять ну вот такого бреда я конечно не ожидала. Новые высоты покоряете
Shoosha• 27 декабря 2025
В Украине никого не убивают, не насилуют, не грабят?
Noella_• 27 декабря 2025
Ответ дляShoosha
Как и в любой другой стране.
Вот в Америке, Европе как и в России - милые детки с оружием в школу заходят, и применяют его и по одноклассникам и по учителям.
Magnifique_• 27 декабря 2025
Ответ дляNoella_
Как и в любой другой стране.
Нельзя такое писать про намоленные заграницы. Особенно вспоминать, как в толерантной Европе беспредельничают новые хозяева.
kissaniya• 27 декабря 2025
Зашла почитать шо можно обговаривать на нескольких страницах про бабу которая ждала ждала рассию и наконец дождалась. Всё получилось логично как было и в Буче и в любом оккупированном городе. Насилие и убийство. Всё как обычно куда рашка приходит. Но нет млять. Всё равно есть куча людей считающих что просто бабе этой не повезло. Что должно произойти чтоб вату вытряхнуть из ваших голов даже не представляю. Мне её не жалко как не жалко любого кто кричал путин прийди. Желание её сбылось. Последствия логичны
Симфония номер 5• 27 декабря 2025
Ответ дляkissaniya
Удалено администрацией...
kissaniya• 27 декабря 2025
Поэтому шуршите ватницы. Слава Богу это уже поколение пенсионерок. Вымрете вы как мамонты. От молодых не слышала никогла ни одного хорошего слова в бок рашки , они точно знают и помнят кто виноват в бедах их детства
kissaniya• 27 декабря 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Удалено администрацией...
kissaniya• 27 декабря 2025
Да ещё и все поголовно новореги. Значит уже по вечному бану каждая заработала😁
Симфония номер 5• 27 декабря 2025
Ответ дляkissaniya
Удалено администрацией...
Гімно -то коло ваших інтересів, недарма воно з вас так пре.
Симфония номер 5• 27 декабря 2025
Ответ дляkissaniya
А ви як пенсіонерка вахтерша, тут реєстрацію перевіряєте?)
Підіпріть форум лопатою, і нікого сюди не пускайте, будете тільки з місцевими робітницями переписуватись)
Magnifique_• 27 декабря 2025
Ответ дляkissaniya
Удалено администрацией...
Симфония номер 5• 27 декабря 2025
Ответ дляnatlem
Чоловік в зсу, жінка жива здорова працює, свекруха не поховала сина - це, звісно, ’гірший’ варіант, ніж вбитий у муках на очах жінки і матері чоловік, згвалтована групою п´яних орків різними способами жінка і матір, яка на городі закопує те, що залишилося від її дитини, сподіваючись колись перезахоронити по-людськи. Будинок, я так розумію, спалений. Ось такий він, рускій мір.
Середня подовжуваність життя на фронті, два місяці. А у жінки і у свекрухи великі шанси в тилу бути заживо похованими під руїнами будинку.
І кримінальна хроніка в Україні, ні про що хороше не каже. Якщо так все класно в Україні, чого ви з неї втікли, боротися за місце під сонцем у Франції з сирійцями і арабами? До речі, там також кримінальна статистика дуже невтішна, так що не вважайте, що вхопили бога за бороду, і нікого тут не повчайте. Бо життя навчить таких розумах.
coch100• 27 декабря 2025
Покровцы в сетях пишут о своём мэре.
Magnifique_• 27 декабря 2025
Ответ дляnatlem
Або може треба було їм тікати у Польщу, як зробили найщУріші патріотки? Там же поки що не гвалтують, а тільки б´ють і принижують за те, що українці, і знімають це на відео. От така вона, цивілізована Європа
МилкиМой• 27 декабря 2025
Не сочувствую ей, но и не злорадствую. Тут не фигурируют ни животные, ни дети, поэтому рефлексии нет по поводу этой истории. Такая жизнь в таких условиях. Они были там где хотели быть и именно там стали персонажами истории той реальности. Подобное (насилие или убийство) может случиться с каждым даже вне условий войны и в любой стране, но у них риски были гораздо выше.