Морская свинка• 21 апреля 2023

Неможу більше так жити. Вдома, а наче в тюрьмі

Пишу і аж ком в горлі стоїть.
Ситуація така, як на мене якийсь дитячий садок, але дуже важко, дуже боляче.
Так от, чоловік не розмовляє ні зі мною, ні з дітьми вже тиждень. Вдома, в окремій кімнаті постійно, в телефоні і телевізорі 24/7. Виходить лише на кухню щось перекусити.
Що сталося, хтозна. Бувало і раніше , що день-два мовчить, то якісь проблеми на роботі зазвичай.
Добре, дали час , щоб відпочив, ніхто його не чіпав. Але скільки можна?! Вчора спитала його чи можна хоч фільм подивитися, а він сказав щоб я навіть в кімнату до нього не заходила.
Мені болить через те, що дітям ніякої уваги! Тільки "не бігай тут!", "Не ори!" і т.д.
За себе теж, не розумію чим я заслужила таке відношення.
Сьогодні взагалі зранку прокинувся і питає , як ні в чому не бувало "а що треба купити?" і поїхав в магазин.
А я так неможу. Він тупо ігнорить нас декілька днів, а потім я повинна робити вигляд що нічого не сталось?!
Настільки вже дістало отаке, що вже й самій противно з ним спілкуватися.
До цього все було чудово. Через місяць маємо їхати до свекрухи в гості, так він казав що любить і переживає.

В кого теж такі цікаві чоловіки, які граються в мовчанку, як Ви це витримуєте?

Я з часом звикла до таких його причудів. Але тиждень отакого ігнору.... Це вже якась депресія чи що?
автор Морская свинка • 21 апреля 2023
Нам нікуди не можна , на все відмовки ’немає грошей’.
Але нікуди і не ходимо, нічого не купляю собі.
СирОжино пирОжино• 21 апреля 2023
Ні, це не депресія Там може в нього будь що бути - може образився, може проблеми на роботі може коханка. Це невідомо але справа не в тому, а як позбутись цих ігнорів.
Я б пішла і скзала йому що він завинив пояснення і не будете робити вигляд що все ок.
Або також почати його ігнорувати, і поводитись так само аж поки він не зрозуміє
автор Морская свинка • 21 апреля 2023
На мене все це так тисне, що вже незнаю куди діватись
Країна мрій• 21 апреля 2023
Моя тітка розвелася з таким після 20 років шлюбу. І при тому, що її минулий візуально гарний ( супер фігура, постійно у спортзалі) і забезпечений, то його нова пасія витримала лише 3 місяці. Це такі люди і вони не міняються. Або терпіти, або розлучатися. Нащо ви аж 2х дітей йому народили?((
Жінка з перцем• 21 апреля 2023
У меня тоже такие периоды бывают, когда не хочется ни с кем говорить, все раздражает. Не обращайте на него внимания. Живите своей жизнью, насколько это возможно.
БолеИменее• 21 апреля 2023
Скільки Ви в шлюбі? Якого віку діти? Працюєте?
Живете в місті?
автор Морская свинка • 21 апреля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я так і поводжусь, як і він. Мовчки.
Але за дітей це жесть. Після кожного його невдоволеного крику, мене аж підкидає
Mrs.Sexuality• 21 апреля 2023
Не знаю,автор,чим вам зарадити,я сама і мені добре,а в вас інша ситуація.Таке щось дурне склалося.
автор Морская свинка • 21 апреля 2023
Ответ дляБолеИменее
Живете в місті?
В шлюбі більше 10 років.
Зараз не працюю, бо закриті садочки, я з дітьми вдома.
Як можу, займаю дітей, всілякі площадки, ігри, заняття, танці. На все це чую тільки гарчання
БолеИменее• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
В шлюбі більше 10 років.
Скільки чоловіку років?
автор Морская свинка • 21 апреля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Та мені здається в кожного таке буває. Я теж така буваю, хочеться день-два спокою.
Ну тиждень... По різним кімнатам
В мене дах зриває
So_so• 21 апреля 2023
Представила у себя такую ситуацию. Наверное, пришлось бы пожить раздельно.
автор Морская свинка • 21 апреля 2023
Ответ дляБолеИменее
Скільки чоловіку років?
Перехідний вік в нього мабуть
Відкушу все що стирчить• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Автор,сознательное молчание партнера, или родителя есть МОРАЛЬНОЕ НАСИЛИЕ.
так обьясняет это психология
Клин_Кляйн• 21 апреля 2023
В мене майже така сама ситуація, вчора вже сказала, що йду реєструватися на сайті знайомств ,і щоб потім до мене претензій не було . Вечером як підмінили чоловіка, але наскільки його вистачить не знаю
автор Морская свинка • 21 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Ну я вже збиралася поїхати до батьків наприклад. Але подумала чого це я маю їхати зі свого дому , з дітьми, якщо це йому хочеться тиші
БолеИменее• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Перехідний вік в нього мабуть
Та ні, рано ще, звичайно років в 40 у чоловіків криза середнього віку буває.
автор Морская свинка • 21 апреля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
так обьясняет это психология
От в мене таке на язику крутиться вже два дні.
Просто морально добиває. Я дивлюся на себе в дзеркало і здається я за цей тиждень просто постаріла на 10 років ((
Навіть здоров´я таке розхитане...
БолеИменее• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Телевізор то не тиша. Він же не в порожній кімнаті сидить.
автор Морская свинка • 21 апреля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн

Бажаю щоб у Вас все було добре!)
Слобожаночка• 21 апреля 2023
он психически нездоров? может ему к врачу нужно?
автор Морская свинка • 21 апреля 2023
Ответ дляБолеИменее
Отож
Телефон постійно в руках
So_so• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Пусть он уходит и подумает, нужна ли ему семья. Естественно, ответ может быть и нет, не нужна.
К свекрови я бы не поехала и наглядно демонстрировала последствия ему последствия его поступков.
СирОжино пирОжино• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Я так і поводжусь, як і він. Мовчки.
Так долго продолжаться не может. Вам придется его встряхнуть что если не прекратит, то вы поживете раздельно - детям такая атмосфера не полезна да и вам тоже.
автор Морская свинка • 21 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Я вже казала йому що запишу для початку до психолога
А потім ще й до психіатра
Белая котичка• 21 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Я так і поводжусь, як і він. Мовчки.
Скажите ему что вам плевать на его поведение,но он такой же родитель,так что обязан с ними проводить время.А вы в это время идите гулять
Голова колгоспу• 21 апреля 2023
Мой отец так же ведет себя с матерью. Может неделю не разгоааривать, не есть ее еду…Потом как бы отходит. В это время мама сама трудится на огороде, с хозяйством справляется, а он просто лежит перед телеком целыми днями. Есть и другие закидоны - не разрешал ей обрезать, стричь волосы. Покупать новую одежду, только по крайней необходимости. Мы никуда не ходили в гости и почти никуда не ездили. Ревнивый.
Все это называется словом - абьюз.
Думаю, что ваш тоже из таких.
Хочется спросить - у вас много жизней? Готовы вы так прожить всю свою жизнь?
Платье Длинное бальное• 21 апреля 2023
Меньше в попу целовать надо, носиться с ним
А в такие периоды не готовить ему ,не стирать,быстрей бы заговорил,что поесть).Или сам бы готовил и быстрее дурь прошла из головы.
А то посмотрите на него какая цаца ,не шумите ему,все на вас скинул сама с детьми занимайся,а я в молчанку поиграю.
Дети есть,а не вырос он
Автор, он отец все не сваливайте на себя одну , пусть тоже участие принимает,занимается детьми тоже.
руки_Крюги• 21 апреля 2023
автор, який перехідний вік! він психопат і маніпулятор, часто таке буває?
тиждень не розмовляти - в голові не вкладається

в нас у містечку колись була ситуація - відома сімя лікарів, жінка не говорила з чоловіком, обідилася, він викликав швидку - так і сказав, щось сталося з дружиною, не може розмовляти, більше 30 років минуло, до сих пір всі згадують)

але там чоловік з гумором був) у вас - абюзер, вітаю(((( тікайте, чи що ви чекаєте?
автор Морская свинка • 21 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Ну я теж вважаю, що треба поговорити і нехай вирішує чи потрібні йому ми, чи ні.
Дітям потрібен батько, а не мурло, якого вони не бачать навіть вдома