Бабуся мороз• 21 апреля 2023
Сколько брать за такую работу?
Дочь подросток попросила задать вопрос на советчице)
Суть в следующем. Ее одноклассница, которая сейчас в Швейцарии, но учится в нашей школе онлайн, просит скидывать ей все домашние работы, готова их оплачивать. Просит озвучить стоимость, дочка говорит, сколько дашь, она ни в какую, говорит, назначь цену.
Работы по объему и сложности разные, есть лёгкие, есть практические, контрольные.
Вот что бы вы посоветовали ребенку?
Класс 9, если что
Вот что бы вы посоветовали ребенку?
Класс 9, если что
ПешитеБесАшипок• 21 апреля 2023
Боже, я бы не брала за такое деньги. Дайте детям закончить ту школу хоть как-то. Не представляю чтобы я с ребенка взяла деньги.
ИМХОля• 21 апреля 2023
то есть дочка решает и скидывает подруге?
ну не знаю, составьте прайс, сколько легкие, сколько сложнее, почем контрольные
Бабуся мороз
• 21 апреля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так я не буду брать, дочь будет. Она ночами не спит, делает домашка, схерали ей раздавать свой труд?
Oksana-f9a3• 21 апреля 2023
Колись я так на першому курсі в училищі робила реферати і ін завдання ото були часи, нормально заробила) але для дитини це подвійна нагрузка тому мало не беріть
Бабуся мороз
• 21 апреля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Було б за що платити
Раз просять, значить, є за що
ИМХОля• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
чому подвійна, якщо домашка однакова? я ж так розумію, вони разом вчаться?
Бабуся мороз
• 21 апреля 2023
Подружка ее тоже заграницей, ей скидывает бесплатно, тут просто одноклассница
Добра всем!• 21 апреля 2023
Так дочка для себе всі ті ж самі роботи робить? Чисто символічно 500 грн в місяць. Ну я б особисто більше не взяла за те, на що я не витрачаю час і зусилля.
Бабуся мороз
• 21 апреля 2023
Ответ дляДобра всем!
Ну ось десь так і виходить, 50 робіт в місяць, це 10 грн за одну.
Oksana-f9a3• 21 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Ага там можуть бути різні завдання. Вчитель зразу побачить, що списано якщо все буде однаково. Я школу закінчила не так давно і в нас дз могло бути різне і завдання. Тому дитині прийдеться нормально попрацювати. Я вважаючи перший курс училища це 10 клас по іншому так працювала,не було вільного часу в мене взагалі.
Oksana-f9a3• 21 апреля 2023
Ответ дляДобра всем!
А якщо скажуть по укр мові твір написати? Або написати щось на власну думку
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляБабуся мороз
так той девочке нужны какие-то другие работы, не те, что ваша дочка делает по своей учебе?
Бабуся мороз
• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Ні, вона буде скидувати тільки те, що має, окремо нічого не робитиме
Добра всем!• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я орієнтуюсь на ситуацію автора
Бабуся мороз
• 21 апреля 2023
Ответ дляДобра всем!
Я орієнтуюсь на ситуацію автора
Ділитися тільки зі своїми готовими роботами
Бавовнятий Пупс• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Квартиру купили?
Апрель Ивановна• 21 апреля 2023
Ответ дляБабуся мороз
Мінімум 50 у.е. Нехай донька не знецінює свою працю.
Дівчинка в Швейцарії, розумію, що в неї все ок) ій формально потрібно закінчити школу
Які 500 грн? Це 12 у.е ? Дві чашки кави.
Бабуся мороз
• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
У них как то все одинаковое, индивидуальных заданий нет
Джинци на Флісі• 21 апреля 2023
Дети учатся в одном классе и ваша дочь даёт списывать свои работы. А если будут одинаковые ошибки, учителя как к этому отнесутся? По теме - обычно люди просто дают списывать, без денег или не дают. Продвинутая у вас дочь.
Oksana-f9a3• 21 апреля 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Квартиру купили?
Ні, знайшла чоловіка з квартирою 😄але на ті роки нормальний заробіток був
Счастье_же_вот_оно• 21 апреля 2023
Автор, не принижуйте доньку. Кожна робота має оплачуватися. Тим більше однокласниця порядна дитина, теж не хоче безплатно користуватися працею вашої доньки. І вашій дитині копійка не зайва буде.
Думаю 50 євро в місяць повністю за всі роботи з всіх предметів було б справедливо. 50 євро в Європі дитина заробить за 4 годин роботи гуляючи з песиками або ще чимось не складним
Апрель Ивановна• 21 апреля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Списать это одно. Тут другая ситуация. Нормальная дочь у автора
Oksana-f9a3• 21 апреля 2023
Ответ дляБабуся мороз
Якщо буде все однаково то побачать що хтось списує, і дитині може попасти, в мене колись так було давала часто списувати і потім получала
Джинци на Флісі• 21 апреля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Чем ситуация другая?
Бабуся мороз
• 21 апреля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
59 у.є за який об´єм, за місяць ( це приблизно 50 робіт)?
Моя 500 грн соромиться просити