Ось такий законопроект можуть пропихнути.
"Використання облікових записів, у тому числі тих, які містять завідомо неправдиві відомості щодо користувача, в інформаційних (автоматизованих),
електронних комунікаційних, інформаційних системах, електронних
комунікаційних мережах, для розміщення та поширення недостовірної інформації (у тому числі від імені інших осіб, причетність яких до
оприлюдненої інформації не підтверджена), або для втручання в діяльність фізичних і юридичних осіб, якщо такі дії сприяють підвищенню рівня соціальної напруги, порушують конституційні права і свободи громадян, або іншим чином загрожують національній безпеці, за відсутності ознак державної зради, - караються штрафом в розмірі від сімсот п’ятидесяти до тисячі
неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на
строк до одного року."
Вам норм? Корисне?
строк до одного року."
Вам норм? Корисне?
Результат:
вже голосів:
54 (70.13%)
А щоб їх підняло і гепнуло!
23 (29.87%)
Йой, най буде!
Ответ длячир
Ну как кто. Есть официальная негативная информация, есть своя информация, но со 100% доказательствами. Говновброс в данном случае это бездоказательная брехня и если ’такі дії сприяють підвищенню рівня соціальної напруги, порушують конституційні права і свободи громадян, або іншим чином загрожують національній безпеці’. Суд решит.
А каков он, допустимый уровень социального напряжения? Где отправная точка дзена в воюющей стране? Все, кто тревожнее индийской священной коровы - уже считаются буйными нарушителями спокойствия?
woman Warrior• 22 апреля 2023
Ответ дляPrervana
Значит все форумы закроют(
не все.А почему-я написала) некоторые примут меры.
Но, думаю, законопроект рассчитан на форумы в самую последнюю очередь.
woman Warrior• 22 апреля 2023
Ответ дляPrervana
Это решать не обществу).Назначат, не беспокойтесь)
Ответ дляPrervana
’В ’’’ районе города ’’’ разлили ртуть или валяются ’лепестки’. Что есть брехня. Как пример. Ну или с завтрашнего дня закрывают границы и отменяют пенсии.
Nathalie27• 22 апреля 2023
Ответ дляamvroziya
Да, нормально отношусь (на время войны так точно) Уже задолбали эти ’блогеры’ говновбрасыватели, типа Арестовича.
Хочется звездонуть чем то ’умным’ - на кухне с соседями. Не нужно весь поток сознания нести в массы
А разве блогерам что-то будет? Геращенко за оперативное освещение мест прилётов хоть как-то наказали?
Ответ длячир
Так это привет 86 год, когда про Чернобыль и пикнуть боялись, пока власти добро не дали на обнародование сведений
Ответ длячир
Це той український суд,який мусолить справу Шеремета? 100 % заказну
Чи той,що розглядає висмоктані з пальця дві справи генерала Марченка?
Отямтеся нарешті, в Україні працює диктатура Зеленського- Ермака.
Суд повністю під їх контролем
Ответ дляHelga_SV
це щоб зачепитися тут навіки у владі, вони вже накосячили, всі це розуміють, має бути покарання. Рота хочуть закрити всім. Чим не кацапстан? ті ж яйці тільки в профіль. Вітаю
Тепер за яйця по 17 грн посадять не злодія а викривача. Бо ’підриває довіру до армії’
Просто нагадую.
Зеля 2019 пряма мова:
«Я хочу всіх попередити, що відчуття,͟ ͟ш͟͟͟о͟͟͟ ͟͟͟у͟͟͟ ͟͟͟н͟͟͟а͟͟͟с͟͟͟ ͟͟͟т͟͟͟і͟͟͟л͟͟͟ь͟͟͟к͟͟͟и͟͟͟ н͟͟͟о͟͟͟в͟͟͟е͟͟͟н͟͟͟ь͟͟͟к͟͟͟и͟͟͟й͟͟͟ ͟͟͟Б͟͟͟а͟͟͟к͟͟͟а͟͟͟н͟͟͟о͟͟͟в͟͟͟,͟͟͟ ͟͟͟а͟͟͟ ͟͟͟б͟͟͟і͟͟͟л͟͟͟ь͟͟͟ш͟͟͟е͟͟͟ ͟͟͟н͟͟͟і͟͟͟я͟͟͟к͟͟͟і͟͟͟ ͟͟͟п͟͟͟р͟͟͟а͟͟͟в͟͟͟о͟͟͟о͟͟͟х͟͟͟о͟͟͟р͟͟͟о͟͟͟н͟͟͟і͟͟͟ о͟͟͟р͟͟͟г͟͟͟а͟͟͟н͟͟͟и͟͟͟ ͟͟͟м͟͟͟и͟͟͟ ͟͟͟н͟͟͟е͟͟͟ ͟͟͟к͟͟͟о͟͟͟н͟͟͟т͟͟͟р͟͟͟о͟͟͟л͟͟͟ю͟͟͟є͟͟͟м͟͟͟о͟͟͟,͟͟͟ ͟͟͟ц͟͟͟е͟͟͟ ͟͟͟в͟͟͟і͟͟͟д͟͟͟ч͟͟͟у͟͟͟т͟͟͟т͟͟͟я͟͟͟ ͟͟͟п͟͟͟р͟͟͟о͟͟͟й͟͟͟д͟͟͟е͟͟͟ п͟͟͟і͟͟͟с͟͟͟л͟͟͟я͟͟͟ ͟͟͟в͟͟͟и͟͟͟б͟͟͟о͟͟͟р͟͟͟і͟͟͟в͟͟͟ ͟͟͟в͟͟͟ ͟͟͟В͟͟͟е͟͟͟р͟͟͟х͟͟͟о͟͟͟в͟͟͟н͟͟͟у͟͟͟ ͟͟͟Р͟͟͟а͟͟͟д͟͟͟у͟͟͟.͟͟͟ ͟͟͟М͟и͟ ͟н͟і͟к͟о͟м͟у͟ ͟н͟і͟ч͟о͟г͟о͟ ͟н͟е͟ з͟а͟л͟и͟ш͟и͟м͟о͟.͟ ͟ ͟͟͟У͟͟͟ ͟͟͟н͟͟͟а͟͟͟с͟͟͟ ͟͟͟б͟͟͟у͟͟͟д͟͟͟е͟͟͟ ͟͟͟с͟͟͟в͟͟͟о͟͟͟я͟͟͟ ͟͟͟п͟͟͟р͟͟͟о͟͟͟к͟͟͟у͟͟͟р͟͟͟а͟͟͟т͟͟͟у͟͟͟р͟͟͟а͟͟͟, у нас будуть нормальні відносини з нацполіцією. Повірте мені, ми на це налаштовані».
Зеля 2019 пряма мова:
Ответ дляРеверанс
Просто нагадую.
Зеля 2019 пряма мова:
всі хто обрали це лайНО, ХАЙ ТеПЕР ВІДГРІБАЮТЬ.
спики виборців є