Грамотний хвіст• 23 апреля 2023
Які наші вафлі найсмачніші?
На вашу думку) в пошуках ідеальних вафель))
Мені сподобались якісь у плівці, з Новуса, їхньої марки, з пломбіром здається...але прочитала потім склад - бррр
Результат:
вже голосів:
25 (38.46%)
1. Рошенівські
16 (24.62%)
Артек
15 (23.08%)
2. Світоч
8 (12.31%)
Свій варіант
1 (1.54%)
3. АТБ-шні Своя лінія
0 (0%)
Квітень (
Молода і нерозважлива• 23 апреля 2023
Світоч Артек. У вас дивне опитування вийшло ) Артек є в багатьох виробників
Маю сечі• 23 апреля 2023
Абсолютно всі вони за складом бббрррр( купуйте вафельницю або переставайте читати склад і насолоджуйтеся так
Чупокабра• 23 апреля 2023
З цих світоч на жаль смачних не находжу(, всі з пальмою та підкластителем. Взагалі більше люблю лимонні, кращі в сільпо марку не знаю, на розвес
Грамотний хвіст
• 23 апреля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Так, помітила)) мала на увазі вафлі ТМ ’Бісквіт’, червоненька упаковка така, а вже не можу змінити в опитуванні(
Библиотекарь• 23 апреля 2023
Ответ дляЧупокабра
Спробуйте ці:
’Світоч Артек Какао + Молоко’
Вічний двигун• 23 апреля 2023
рошенівські одні з нагідотніших..на рівні дешевих по типу перший ряд, та подібне бюджетне, але на них ціна завищена.. самі кращі з того що частіше є в магазинах соь такі на фото Харків Бісквіт Шоколад Артек, пачка 150 грамм десь 28 грн вже коштує, там начинка важка нагадує ближче радянські вафлі з тертих горіхів з какао та пудрою, в рошена якась пальмова олія, легкі наче синтетичні. Можливо ще є смачніщі, але для мене й ці не дешеві, імпортні теж скльікт пробували не дуже, всі роблять максимально дешеву начинку..в оригінали колись робили тертий смажений горіх з пудрою та какао і масло какао напевно, праліне в середині було, а теперь як в рошена суспензія якась дешева бридка(( доречі і в цих бісквіт начинка не ідеальна, але в інших ще гірше
Чупокабра• 23 апреля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Спробуйте ці:
’Світоч Артек Какао + Молоко’
Дякую, спробую)