Плету интриги• 23 апреля 2023
Кур’єр доставив цю чудасію
Як подарунок 🫤
Деякі ще живі🙈
Навчіть готувати
Деякі ще живі🙈
Навчіть готувати
Плету интриги
• 23 апреля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Хто це?
По розміру як великі лангустіни
Плету интриги
• 23 апреля 2023
Ответ дляПопельшка
Ой, нет, раки для меня табу...
Це не раки 🫤
Плету интриги
• 23 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Варенные раки,а как они живыми могут быть?)
Вони не варені
Плету интриги
• 23 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
А что это?
Бал великі лангустіни
Або діти лобстерів
Маю декілька думок• 23 апреля 2023
Ответ дляПлету интриги
Бал великі лангустіни
Або діти лобстерів
Аа)тогда также как раков готовить,помыть,кишку выдернуть и в кипяток подсоленный на минуты 3-4
Любовь Калистратовна• 23 апреля 2023
Ответ дляПопельшка
Ой, нет, раки для меня табу...
Раки зеленые, если живые. Это что-то более экзотичное)
Княгиня пітьми• 23 апреля 2023
Це лангустини. Відваріть їх з зеленню, чи посмажте на сковороді з часником та дольками лимону. Але з чисткою доведеться повозитись. Через це їх не дуже люблю(
ВундерКИНГ• 23 апреля 2023
Ответ дляПлету интриги
Бал великі лангустіни
Або діти лобстерів
Будете есть детей?))
Можно спросить как готовить там, откуда привез курьер
Разгуляшка• 23 апреля 2023
Не, все-таки лангустины. Бывают и с клешнями, никонда не видела таких....
Все буде• 23 апреля 2023
Дівчата, не забувайте що іде війна. Не варто кичитися, та випендрюватися в тих же соцмережах. Майте повагу до наших хлопців на передовій. Не лінуйтеся, не жлобіться своїм же допомогати. Допомога все менше і менше. Це жахливо.
Котики-муркотики• 23 апреля 2023
Ответ дляПлету интриги
По розміру як великі лангустіни
Как они могут быть живые если они красные
Дівчина Бобула• 23 апреля 2023
так они все должны быть живыми. разве нет?
я ни разу не ела таких, которых готовили мёртвыми.
только живых всегда варили.
Дівчина Бобула• 23 апреля 2023
Ответ дляКотики-муркотики
кстати да. если это раки на фото то они же тёмно-зелёные.
Радикальная• 23 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
Ой б.#*# !!! Ви ще тут соромити людей взялися ,все менша допомога,то люди винні.особливо до тих,хто тут на форумі сидить,бо тут же олігархи і їхні жінки ,ніяк не менше. Як так переживаєте за хлопців на передовій,то запишіться на прийом до когось на Банкову. Або в соцмережах питайте їх . То туди у вас питань немає,чому чогось не вистачає,чому знову купа грошей на дороги і фарбу для майданчиків закладено. Ага, біле пальто натягнула і жінок на форумі соромить. Там уже і так не дуже напружуються - волонтери нагодують,одягнуть і на оптику та авто зберуть,капець зручно!
Маю декілька думок• 23 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
Имейте и вы уважение к другим людям не указывать что и как им делать,и распоряжайтесь своим имуществом.автор сама разберется как ей жить,и куда свои деньги тратить
Ща как дам• 23 апреля 2023
Ответ дляДело было давно
Автор , вам подарили ящик лангустинов ?
Ого, а вы где?)
И ещё вопрос, ’автор, а вы кто?’ 😁