власне все в заголовку
Маю сечі• 23 апреля 2023
Ответ дляішо
ні, не тиснуть. працюю багато, хочу якогось виходу приємного від цього
То перше сядьте і напишіть список, бажано пунктів 100. Що робить мене щасливим ?
Маю сечі• 23 апреля 2023
Ответ дляішо
то занадто. треба думати, писати) от шось останнім часом зовсім немає фантазії
Ну...що тут.
Ніхто за вас того не зробить.
Але якщо багато працюєте, то добре було б знати як відпочивати і приділити тому час. Для вас ж краще).
Але та, тут треба трохи Мюнхаузеном бути,тим що барон і себе сам витягує з болота...
Ніхто за вас того не зробить.
Пиу!Пиу!• 24 апреля 2023
Якщо багато працюєте то інколи треба відпочивати.
Подумайте, що вас розслабляє, змушує посміхнутися, можливо заспокоює. От в спрямуйте свої гроші.
Якщо відпочивати не хочеться , подумайте, що вам не вистачає в роботі. Можливо є в що вкластися: курси підвищення си можливо для роботи якийсь інструмент (грубо кажучи) що підвищить вашу ціну на ринку праці
Якщо не те не інше купіть білизну )))))
Ответ дляПиу!Пиу!
Якщо не те не інше купіть білизну )))))
треба завести коханку, тоді питання так стояти не буде)))
Пиу!Пиу!• 24 апреля 2023
Ответ дляішо
Якщо одружені-я проти!
Якщо ні-за:)
Пиу!Пиу!• 24 апреля 2023
Ответ дляішо
тобто, з заміжньою жінкою можна?)
Ніт !!!!
Не псуйте собі репутацію