Оце фіфа• 23 апреля 2023

Буковель, Яремче, Сходница ....есть смысл ехать летом?

Девочки, четверо детей, куда б поехать, посоветуйте. Дети, в принципе как и мы, активные, пассивный отдых не любим. Подскажите, что можно посмотреть и в какой отель поехать. Процедуры это не для нас.
автор Оце фіфа • 23 апреля 2023
Поехать думали или в мае, или в июне
ВЫВсеВрете• 23 апреля 2023
шацкие озера
ВЫВсеВрете• 23 апреля 2023
это все разные курорты, по своей направленности
Мотористка• 23 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
шацкие озера
Ну да допомогти ліси порозміновувати
Мотористка• 23 апреля 2023
Залежно який у вас бюджет. В Східниці діти довго не стянуть
Обстановщица• 23 апреля 2023
Тустань, Говерла, Синевір
Обстановщица• 23 апреля 2023
СкиниУскачи!• 23 апреля 2023
Східниця для лікування тільки. Їдете в турне по Карпатах Закарпатті, складіть маршрут і вперед. Ми так кожного літа на два тижні їздимо.
Бегущаяпо• 23 апреля 2023
Погода має бути гарна, не дуже парко. Якщо полюбляєте ходити, то зайнятися буде чим. Багато екскурсій у різні локації різного ступеню складності, тож вибір є. Якщо їдете не за процедурами, то жити можна цілком і у Яремче чи Ворохті, все одно на екскурсії-походи вас будуть частіше за все підвозити до певного місця, а звідти вже пішки.
Задираю носа• 23 апреля 2023
Їздили у липні, зупинялися у Ворохті. За тиждень проїхали - Яремче, Коломия, Верховина, Синевір, Говерла, Івано-Франківськ. Погода була чудова. Так само 4 дітей 5-14 років. Емоцій на рік вистачило)
Омлетик• 24 апреля 2023
В Сходницу однозначно есть смысл ехать, там хорошо в любое время года
дожену і ощасливлю• 24 апреля 2023
А если не очень активные дети куда можно? И что по цене? Спасибо!
Dr.Koshka• 24 апреля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Ви на автомобілі їздили?
Задираю носа• 24 апреля 2023
Ответ дляDr.Koshka
Ви на автомобілі їздили?
Ні, екскурсії. У Ворохті з цим проблем немає))) У Франківськ тільки автівкою дісталися.
O-Yumi• 24 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
шацкие озера
Там заминировано все
Зубачистка• 24 апреля 2023
Для первого раза выберите Яремче, это удобная локация, жилье на любой кошелек, летом и поплавать можно возле горы Слон и много экскурсий организовывается и самим погулять есть где.
Zoya1985• 03 мая 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
А який у вас маршрут цікавий? Поділіться?
avrora2007• 04 мая 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Добрий день. Порадьте маршрут, якщо не важко, николи не були на Западній. Поки не розумію, де зупинятися краще, скільки часу потрібно на цікавості, та й які там взагалі цікавості.