Теща дочки• 23 апреля 2023

Що потрібно підліткам для "повного" щастя?

Чи такого взагалі не буває, щоб все задовільняло?
Результат:
вже голосів: 116
68 (58.62%) Завжди щось не так
26 (22.41%) Мої всім задоволені
13 (11.21%) Результат
9 (7.76%) Інші варіанти
Ума Палата• 23 апреля 2023
Моему для счастья спорта не хватает
Обижается, что его медали из дома не забрали

So_so• 23 апреля 2023
Жизненный опыт, а его ещё нет.
Небалувана Галя• 23 апреля 2023
Моїй завжди щось треба, з останнього - звалити від нас на квартиру, але вона ще не заробляє))
Міс Всесвіт• 23 апреля 2023
Моя задолбала с прыщами и сиськами, довела сегодня до бешенства изза прыщей, которых не видно
Мальовнича даль• 23 апреля 2023
Ответ дляУма Палата
Моему для счастья спорта не хватает
Вам пришлось уехать?
автор Теща дочки • 23 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Жизненный опыт, а его ещё нет.
Але вони не використовують всі можливості , які мають зараз , іншого такого шансу не буде
So_so• 23 апреля 2023
Прямо немного завидую ответившему, что его ребенок всем доволен)

So_so• 23 апреля 2023
Ответ дляТеща дочки
Это Вы понимаете, с высоты своих лет, а они нет.
Ума Палата• 23 апреля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Вам пришлось уехать?
Да
Этожзвяздаяегообожаю• 23 апреля 2023
То что и взрослым - кучу денег и ничего днями не делать
автор Теща дочки • 23 апреля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ну з куплю грошей дитина ще нічого сама зробити не зможе , а все інше і так є
Этожзвяздаяегообожаю• 23 апреля 2023
Ответ дляТеща дочки
Совсем маленький ребенок?
автор Теща дочки • 23 апреля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Совсем маленький ребенок?
Підліток
Небалувана Галя• 23 апреля 2023
Ответ дляТеща дочки
Підліток
Конкретизуйте вік, моєму підлітку 17)
А що таке?• 23 апреля 2023
Ответ дляТеща дочки
Підліток
Підліток не може? Чому?
Этожзвяздаяегообожаю• 23 апреля 2023
Ответ дляТеща дочки
Підліток
😆
Мой с 7 лет заказы в интернет магазинах сам делал, а вы говорите не знают что делать. Все они знают.
Багиня• 23 апреля 2023
Секс без сплетен, расставаний, зппп и залетов
автор Теща дочки • 23 апреля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Конкретизуйте вік, моєму підлітку 17)
Майже 14
Кошка Мурка• 23 апреля 2023
Моей всего хватает, дочь 17 лет, есть еще одна мечта, дай Бог сбудется.

автор Теща дочки • 23 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Завжди так було чи з віком змінилося?
ViktoryjaG• 23 апреля 2023
Моя скорее всего мечтает, чтобы от нее отстали с уроками, уборкой и гигиеной. В идеале конечно вообще не учиться, весь день гулять, а вечерами зависать в телефоне. Ну еще недавно вспоминала как мы путешествовали до всех карантинов и войн. Все остальное есть у нее.
Жена_КотораяСтена• 23 апреля 2023
Тупа тема!
Геть усі різні
Моторошні троянди• 23 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Моя всім задоволена) але так золота дитина. Відмінниця, олімпіади, Пласт, 3 іноземні мови ( дві із них європейські на рівні b2+ китайська), карате. Нічого купувати не хоче. ’Це соціально безвідповідально купувати більше ніж потрібно для задоволеня власних потреб’. Одяг не любить. Ще і реально в плані зовнішності взяла від обох батьків найкраще. Але ми обоє педагоги з чоловіком. І вихованням власної дитини займалися завжди дуже серйозно. Максимум часу їй та її духовному/інтелектуальному розвитку. їй 14 років зараз. Скоро поїде в Лондон. Виграла грант на навчання там
Додаю напруги• 23 апреля 2023
Моей куча денег и чтобы родители съехали на дачу
Леді Душка• 23 апреля 2023
Моя хочет больше часов чтобы было в сутках чтобы все успевать.
И чтобы росла грудь, а все остальыне признаки полового созревания нет)

Так что я бессильна тут
Кошка Мурка• 23 апреля 2023
Ответ дляТеща дочки
Завжди так було чи з віком змінилося?
С возрастом.
Леді Душка• 23 апреля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Умничка у вас
So_so• 23 апреля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
У моей есть и грант и языки. Дело вообще не в этом.
Моторошні троянди• 23 апреля 2023
Ответ дляЛеді Душка
Умничка у вас
Дякую. Мені здається, що то та молодь, що має змінити країну. Ну і керувати тими, хто в 14 років нічого не хоче. Старша донька теж побудувала приголомшливу кар´єру ще в 20+. Бог нас нагородив чудовими доньками)
автор Теща дочки • 24 апреля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Виховання до відчуття щастя і задоволеності взагалі не має жодного відношення