Оченьценная• 24 апреля 2023
Відсутність термінала в кафе
Ходила до кафе і завжди розраховувалась універсальною карткою, залишала чайові готівкою.
А вчора сказали, що термінал не працює і треба перекинути гроші на картку. А якщо я не вмію перекидати гроші з картки на картку? І готівки немає. Викликати поліцію?
Мозговая пилочка• 24 апреля 2023
А з мене хотіли готівку при працюючому терміналі
Ну і як всігда в них нема здачі. То шоб чайові видурити
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Нужно что-то попить возможно для мозга. Без стеба пишу. Потому как это еще не тот возраст.
Згодна з вами. Треба щось пити для мозгу тим, хто навіть читати не вміє.
черная мамба• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Бо є порушення закону
Ну и что дальше будет? Приедет патруль (который мог бы заняться своими прямыми обязанностями, а не этими глупостями, вы потратите свое время и нервы, продавец в кафе тоже. Может, ему выпишут штраф (если такие штрафы имеет право выписывать полиция). Дальше что? Вы уйдете домой удовлетворенная, пересрав всем настроение? И вряд ли вы будете желанным гостем в этой кофейне опять.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляОленёнок
Чаще всего терминалы не работают, когда точка хочет скрыть часть дохода. Перевод с карты на карту - это смешно… на карту физлица, серьезно? Я в такие заведения не хожу, не люблю хитросделанных и не люблю наличку.
причем здесь хожу или нет?
Вы тему читали? Автор поела уже, а потом узнала, что термина не работает.
успокойте_Меня• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Ну а я прийшла до кафе без телефона, або телефон зламався, або зарядка сіла.
Ніхто не попередив про ´ термінал не працює’. Готівки з собою тільки на чайові. Замовлення я вже все з´їла (не шампанське і устриці на 400 грн.)
От що мені робити?
Нормальні люди, сходять до банкомату або в касу банку, якщо не вміють і банкоматами користуватися, знімуть готівку, повернуться і сплатять по чеку за шампанське.
А в кафе до цього чого і виклику поліції навіть зарядити телефон дозволять.
Було б бажання заплатити, а в нинішній час з такими різними технологіями варіантів для оплати купа.
черная мамба• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
фото
Ну ок, предположим это так. У них есть терминал, он в ремонте. Дальше что? Вам что нужно - скандал, штрафы, полиция? Экстрима не хватает? Ну нет терминала, ок. Больше туда не ходите. Единственный прокол бариста в том, что он должен был вас заблаговременно предупредить об отсутствии терминала.
Залізний занавіс• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Я написала ’якщо’ не вмію.
Термінал працює, але не для всіх. Не було настрію вчора сваритись, бо з дитиною прайшла. Наступного разу відмовитись платити і нехай поліцію викликають?
А якщо світла немає? Вчіться, носіть готівку, що тут скажеш…
Ms. Dolly• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
А мені 65. І не все мої знайомі мого віку заходять в приват24.
Тут питання не про мої здібності, а про наглість власників кафе.
Уявіть, вам в магазині на касі закидають перекинути гроші на карточку, бо не працює термінал.
В магазинах також буває, що термінали непрацюють. Я потрапляла в такі ситуації, але навколо не бачила жодної людини яка б істерила з цього приводу
успокойте_Меня• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Якщо це разова акція, то зрозуміло. Але ж попередження потрібно? В мене кредітні кошти, мені зручно саме розраховуватися карткою, а не знімати гроші в банкоматі.
приплили
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляПапобус
смешно, что автор ест устриц в кредит
Вивчіть літери і перечитайте пост 12.
Смішно, коли цинковий тазік корчить з себе кришталеву вазу.
Дикая Роза• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
От що мені робити?
Иметь при себе наличные
Ms. Dolly• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
От що мені робити?
А ноги до банкомату дойти працюють?
Амелі на мілені• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Ви краще за мене знаєте, що я вмію і що не вмію, а також краще за мене знаєте, чим мені користуватись.
Го івка - це минуле століття.
Заскриньте свое сообщение. Посмотрите его лет через 10)))
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляНематрьошка
Для терминалов НЕТ обязанности! Должна быть касса! Или терминал или с карты на рабочую карту!
черная мамба• 24 апреля 2023
Ответ дляMs. Dolly
А ноги до банкомату дойти працюють?
У автора кредитные средства, за обнал и перевод на др карту комиссия. Конечно, ей выгоднее через терминал расплатиться
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляРеанимация
А ви з псих диспансера?
Ні, я з кафе, де такі як ви теж не знають закони
Нематрьошка• 24 апреля 2023
Ответ дляротцвеники
Аби попередити неприємну ситуацію мали попередити що термінал не працює. У блекаути і в клініці, і магазині оператор просила мати готівку при собі, у кав’ярні завжди говорять що термінал відсутній. Зобов’язані попереджати - ні, але хочуть уникнути проблем.
Вы тоже странная)) оплату безналом автору предложили!! Вот счёт и пожалуйста, 2 минуты времени, если автор не умеет то ей бы помог любой официант, администратор, воооообще нет проблемы! Вообще! Кроме как доколупаться и высказать своё фе.
Знаете, как то на отдыхе , олинклюзив, обед был с 12.30 до 15.-30 , в 12.00 уже под рестораном стояла очередь и некоторые возмущались, почему они должны стоять в очереди, главный ресторан огромен, места есть всем, в 12.35 ни очереди ничего... Но желание тупо повозмущаться есть, как и у автора!
успокойте_Меня• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Люди, чому в 21 столітті ви набиваєте готівку в кишені?
Може тому, що в деяких людей нема кредитних карток, а лише дебетові, зняття готівки з яких не передбачає оплату комісії в будь-яких банках)
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляНематрьошка
Вам предьявят воровство, далее или штраф или суд
Де крадіжка? Вони мене самі обслуговували.
На суд я згодна. Бо штраф буде кафе.
Ирина-bbd0• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
При взятии заказа Вас предупредили что терминал не работает?
ДелайКак_Я• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Я написала ’якщо’ не вмію.
А поліція яке відношення має до терміналу? Ви з лісу втікли?
Нематрьошка• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
фото
Выше есть ЗАКОН)) там нет и слова о терминалах! Там есть ’ Возможность о безготивковых розрахунках, а это не всегда терминал!)
Вы мозгоклюйка! Терминалы часто зависают и не работают, это зависит не от кафе и его сотрудников! Вы бы сидели тогда 4-6 часов до момента когда они заработают!!! Если один вид оплаты не работает вы обязаны оплатить налом или на карту! Это закон!
Продаю витрішки• 24 апреля 2023
Зовите полицию, расскажите им, что вас притесняют, заставляют пить кофе и платить не наличными
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляНематрьошка
Прикиньте, до 24.02 бомбы на голову не падали
Вам лечиться надо
Свої хвороби я і без вас знаю. А вам вже не треба лікуватись, ви невиліковна.
успокойте_Меня• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
На суд я згодна. Бо штраф буде кафе.
Який суд, тьотю, ви фоп від фо відрізнити не можете, а то суд.процес за сніданок, який не змогли сплатити з кредитної карти привата
Продаю витрішки• 24 апреля 2023
Снимите деньги в банкомате и заплатите, при чем тут полиция? Или вы и банкоматом не умеете?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
успокойте_Меня• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
На що вони мають право?
Який у вас борг за комуналку?
ДелайКак_Я• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Тому що в 21 столітті іноді таке трапляється, що термінал може не працювати. Такі думки вам не приходили до голови? Він може зламатись, або може бути не стабільний інтернет, або світла немає. Та й ше 100 причин