Люблю_смаколики• 24 апреля 2023
З карти приват вкрали гроші
Доброго всім дня!у чоловіка з карти Приват зняли з карти(оплатили покупку) 11 тисс. без його згоди. Було декілька дзвінків про зміну пароля, він не підтверджував. Просила заблокувати, але він казав, що без нього не знімуть. І от виявилося, що зняли. Заблокували карту і подали заявку на шахрайство. Покупка була здійснена в США. Поїхав писати заяву в поліцію. Є, взагалі, шанс на те, що повернуть ці кошти?у когось були такі випадки з поверненням?
Послушная• 24 апреля 2023
в мене вкрали 3 тис, два рази по 1500, наче якась ’підписка’, з введенням cvv коду, сенс банк, відразу ж звернулась до кіберполіції, справу порушено. тепер чекаю, може колись банк поверне гроші. за регламентом в їх 180 днів на це.
приблизно в той же час в знайомого з привату взагалі 24 тис вкрали.
а в невістки теж з привату якусь суму, не знаю точно, як покупка на амазон. в неї там взагалі акаунту нема і не було ніколи.
і це не шахрайство, це крадіжка.
Баба Йога• 24 апреля 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Моей знакомой вернули. Но как там было дело точно, не скажу. Не могли без пароля или цифр снять деньги
Все уже могут снять, мне только пришла выписка по операции.
Люблю_смаколики
• 24 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
А он не взял.
Я не контролюю його гроші. Немає сенсу мені брехати
пьЯНА• 24 апреля 2023
Ответ дляПростоБелка
Дивно, тому що без CVV кода та ще кучі смс нічого не проводиться, або ваш чоловік щось недоговорює.
У подруги исчезли деньги с карты, которая была ’на всякий случай на чёрный день’, она ей даже никогда нигде не оплачивала, просто деньги хранила. Сняли все, мелкие покупки в сша всю ночь шли. По 20-30-50 грн. Вот и думай, а не виноват ли банк.
Баба Йога• 24 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Доя того, чтобы что-то купить с вашай карты, нужен cvv код и пароль подтверждения. Или симка с вашим номером. Разве что сами сотрудники банка провели данную операцию.
Ничего не нужно
Полюю на дрони• 24 апреля 2023
Ответ дляПослушная
і це не шахрайство, це крадіжка.
С Приватом такое вобще часто и густо. Карту у них пришлось открыть, т.к. на работе хотели только Приват или Ощад доя выплаты зарплаты. Но деньги на ней не храню.
Баба Йога• 24 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Стоп. Автор пишет об оплате покупки! Оплатить без участия мужа не реально. Тем более с конвертацией. Покупка сделана в США.
У меня в $ сняло с обычной карты универсальной, никто не звонил и ничего не приходило. Не будьте такой наивной.
Полюю на дрони• 24 апреля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Это вы так думаете.))) Сумма все же не маленькая.
Послушная• 24 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
так, коли отой чувак звернувся на 3700, оператор йому каже - о, ви сьогодні не перший.
гроші на рахунках взагалі не захищені, виходить
Полюю на дрони• 24 апреля 2023
Ответ дляБаба Йога
Ничего не нужно
Да ладно?! И как давно для оплате в инете, еще и на зарубежном сайт, ничего не нужно? ))
Маю натхнення• 24 апреля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ну не 500 грн. І діти у мене маленькі. Чоловік максимум з олх безпечною доставкою замовити може. Навіть, з алі не вміє
На ОЛХ как раз при покупке вводятся все данные - номер карты , срок действия и CVV код. Для таких целей нужна хотя бы интернет карта с небольшой суммой для покупок . Не хранить на ней ничего . А зарплатными картами и.т.п. в интернете вообще не светить . Наряду с заявлением в полицию не помешает и заявление в киберполицию подать онлайн. Также при недавнем открытии карты в Привате сами работники советовали оформить страховку (30 грн в месяц) , в таком случае при воростве средств с карты банк гарантирует возврат средств .
Полюю на дрони• 24 апреля 2023
Ответ дляБаба Йога
’Сняло’ деньги или оплатили покупку?
Кукусики• 24 апреля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ми сиділи разом. Йому дзвонилиразів 4, щоб підтвердили зміну пароля і нажали одни, він відміняв. Потім прийшло повідомлення, що знято гроші. Подзвонив у банк. Йому сказали, що приходив пароль. Він знайшов це смс, але нікуди його не вводив. Вони нічого не сказали(не пояснили).це все відбувалося при мені. Чоловік точно не вкрав ці гроші зі своєї карти. Я його гроші не контролюю. То йому сенсу немає
Можливо від думав, що то «відміна» а виявилось, що підтвердив. Треба було на дзвінки не відповідати
Живчик-счастливчик• 24 апреля 2023
У нас была аналогичная ситуация, с карты сняли 19 000 на интернет заказ, канадский сайт, куча нервов, куча писем, и в отделение приватбанка, и на центральное отделение, на полицию надежды ’0’, готовтесь сразу к оптиске. Собирайте переписку, через суд можна вернуть деньги, у нас деньги вернули. Прошло 4 месяца(
Баба Йога• 24 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
У меня неделю назад списало деньги, оплата через терминал twiterm. Вот так бывает. Почитайте в интернете, посмотрите ролики на ютуб, если не верите.
Баба Йога• 24 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
’Сняло’ деньги или оплатили покупку?
Типо оплата через терминал twiterm
Люблю_смаколики
• 24 апреля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Так він в банк поїхав подавати заяву в кіберполіцію. Я не так його зрозуміла
Люблю_смаколики
• 24 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
’Сняло’ деньги или оплатили покупку?
Оплатили покупку
Дайте вподобайок• 24 апреля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Після 1 разу треба було блокувати карту, а не 4 рази відповідати.
...аяприкольная• 24 апреля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
после первого звонка - чего сразу не звонил в банк?
Я не в теме• 24 апреля 2023
Шансов нет
Сняли в сша, а вы в Украине.
Сталкивалась с киберполицией,они ничего не делают
Сняли в сша, а вы в Украине.
Венздей Адамс• 24 апреля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Змогли. Ніхто нічого не передавав. Діло зайняло +-5 хв.
Ну тогда так у всех подряд могут снимать. Что-то ваш муж недоговаривает.
Просто красавица• 24 апреля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Шансов нет
Сняли в сша, а вы в Украине.
Я работник банка, если доказано что мошенничество или вина банка(не пришло смс код) и т.д. то деньги возвращают
успокойте_Меня• 24 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
у меня на али оплачивается просто нажатием кнопки ’оплатить’, без паролей, свв или чего то еще
Баба Йога• 24 апреля 2023
Ответ дляВенздей Адамс
да могут снимать у всех подряд и не договаривать тут нечего не нужно
Попразендовна• 24 апреля 2023
у моєї співробітниці теж дуже давно зняли 15 тисяч, але не однією сумою одразу а по 3-4 тисячі за пару хвилин. Ніхто нічого не повернув.
Маю натхнення• 24 апреля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
А вот мой провтык : очень срочно нужно было резюме, оплатила за конструктор-резюме 70 грн , а ребятки (скорее всего украинцы ) два месяца подряд за какую-то подписку денежки с меня снимали без моего ведома . Обратилась в киберполицию, те в полицию по моему месту жительства и вот результат . Также звонила на 3700 в Приват
Снятие
ПОКУПКА, Послуги Оплата з подвійною конвертацією pb.ua/conv−459.93 грн
Категорія: Інше
Інтернет картка
Країна: Нiдерланди
А вот и возврат
Повернення коштів за купівлю CVmaker.com.ua cvmkr.info
74.97 грн
22:39
Повернення коштів за купівлю CVmaker.com.uacvmkr.info
449.06 грн
22:39
449.06 грн
Снятие
Категорія: Інше
Інтернет картка
Країна: Нiдерланди
А вот и возврат
74.97 грн
22:39
449.06 грн
22:39
449.06 грн
Кицюююня• 24 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Такого не может быть! У меня на телефоне установоено приложение одного из банков с привязкой к карте мужа. Но я не могу ничего оплатить в инете без смс с паролем, которое приходит ему на телефон. При том, что переводить деньги с карты я могу, т.к. это делается исключительно в приложении.
Если покупаешь за границей смс для подтверждения не приходит. Вчера оплачивала сестре билеты в Германии. При том что у меня стоит ограничение на покупку в интернете, списало выше этого лимита и без смс. Но конечно нужно знать cvv
Папина дочка• 24 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
це все в теорії, для ’знатоків’ - то раз плюнути!
свіжий приклад:
з минулого року ще і до березня (вже ніби прикрили цю диру), на сайті ОЛХ , можна було CVV від балди любий вводити (напр 000 чи 111) при оплаті олх-доставки, і оплата проходила без жодного підтвердження!!!
номер карти і термін дії - потрібно було вірно вписати таки.
уточнення: проходив такий фокус лиш з Приватом, з іншими банками, треба було вірний CVV вписувати,
а карту міг засвіти будь де, на сайтах, чи навіть в магазині при покупці.
не виключено що самі працівники привату таким промишляють...,бо знають що проходило і пройде.
щоб шось вернути, треба запит на відео з камери банкомату...у США ))) - як це собі хтось уявляє))
досі дивує, як люди в тому приматі можуть тримати значні сумми
,, від сили 1тис на дрібні видатки хіба можна,
напр в тому ж моно - динамічний CVV, постійно міняється + без підтвердження в додатку, навіть знаючи поточнийCVV - ніяка операція не пройде. (за виключенням повторних платежів в тій же точці що була підтверджена раніше, і то не завджи)
свіжий приклад:
,, від сили 1тис на дрібні видатки хіба можна, напр в тому ж моно - динамічний CVV, постійно міняється + без підтвердження в додатку, навіть знаючи поточнийCVV - ніяка операція не пройде. (за виключенням повторних платежів в тій же точці що була підтверджена раніше, і то не завджи)