Твоя подружайка• 24 апреля 2023

6000 тис за фарбування волосся…?!

Коліжанки, хто орієнтується? Довжина нижче лопаток, волосся натуральне, проглядається сивина. Навіть якщо складна техніка фарбування, чому так дорого? Хтось фарбує за таку ціну?
Argesha• 24 апреля 2023
Ответ дляДуб береза
Забейте, здесь разницы не видят, в основном
Бачать, ну а шо тепер.
Звикли вже до цих тисяч тисяч)
Володарка мрій• 24 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Покажу одно фото) как думаете, сколько может стоить такое окрашивание?
И если есть мастера - отдельно вопрос вам - чья рука на ваш взгляд, новичка, мастера средних способностей или супер-пупер-профи?)
По-моему, тут уже было это фото. Девушка спрашивала, есть ли у нее седина
Дали полный бан• 24 апреля 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Да? Я не видела, может быть хвастались без меня) Это сложное окрашивание, когда на базе это тач имитируют седину и переливы.
Глаголиця• 24 апреля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
якби знати , що входить в цю суму - фарба + робота. блін, але фарба нехай коштує 1000. хоча не вірю. ми всі лохушки, що ведемось на такі ціни. це що фарба золота повинна бути
.я також зла. тоді уявіть як інші послуги повинні бути дорогими, якщо перукар так себе високо цінить. от дівчата перукарі розтолкуйте , що може входити в суму 6000 , а ще є прайси 9000 . трошки довше волосся
На моє мілірування та тонування йде більше 10 упаковок засобів. Ще додати шампуні, бальзами, маски, оренда приміщення, сплата комунальних, одноразові розхідники… я не рахую каву, гребінці, фен, каву.
Ну і заробітня плата майстру.
Конотопська відьма• 24 апреля 2023
Цены ооочень выросли, в маленьком городке выход из чёрного от 5-6 тысяч... Просто дальше некуда, все поднимают цены и потом плачутся, что дорого
котопёс• 24 апреля 2023
Крашусь дома краской из Евы за 20 грн, поэтому для меня цена 6000 - это космос
фан L.O.S.T.• 24 апреля 2023
Ответ дляКидаю курити
Ой, автор, хоч вам поплачусь - останній раз в модного колориста 15000 грн заплатила
Так, довге волосся, так техніка, видув і все таке. Весь день просиділа в кріслі.
Але ж не на таку суму очікувала (((
П.С. питала перед записом ціну - озвучили макс $100
Капець в мене операція була, заплатила за все 30000, включно з палатою на 3 доби... а тут фарбування 15000
Colombina.• 24 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
не было времени ехать в другой город. нашла тут по отзывам зашла в инсту посмотрела работы понравилось пошла заплатила 6 тыс за айр тач. очень не понравилось :( как в соседней теме у актрисы желтый цвет. я просто в шоке.
А что за тема?
фан L.O.S.T.• 24 апреля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так, наношу на все волосся. Тонуюсь Wella colour touch на оксиді 1,9%
Можете формулою поділитись, будь-ласка? Бо моя колорист щось жаднічає...
Поміркована думка• 24 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
В тому то й справа, що робота стільки коштує)) питання - яка? Бо ціни огого, а фарбувати не вміють. Мало хто вміє
Ну обычно мастера говорят,что така цена из-за того, что мастер работает на супер материалах)
черная мамба• 24 апреля 2023
Ответ дляКидаю курити
Але ж не на таку суму очікувала (((
Вас развели. Надо было заплатить сто дол и все!!!
автор Твоя подружайка • 24 апреля 2023
Ответ дляКидаю курити
Але ж не на таку суму очікувала (((
А фото фарбування є? Цікаво подивитися.
фан L.O.S.T.• 24 апреля 2023
Ответ дляВподобайден
Еще брльше стала ценить и любить своего парикхмахера, которая с меня до 1000 берет. Мелирование моими словами( полосок нет) на волосы до плеч. Тонирую дома сама, и все красиво. Крашусь раз в 3 мес.иногда 5
Київ? Поділіться майстром)
Чим вдома тонуєте?
Котя_люлю• 24 апреля 2023
Я блондинка. Стригусь у хорошего мастера. Но, крашусь сама. с подругой. Сколько не ходила по мастерам, колористам, просидишь пол дня, а смывается оттенок на 3 помывку.... И где те тысячи? Крашусь той же маркой как меня красил колорист в крайний раз.
Котя_люлю• 24 апреля 2023
Ответ дляГлаголиця
Ну і заробітня плата майстру.
10 упаковок це як? кілограм краски на голову?
Сірничок• 24 апреля 2023
Сама крашусь краской за 150 грн.Никогда бы 6000 грн за покраску не отдала бы.
Глаголиця• 24 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Це 600мл
На довге волосся на фарбування та на тонування- ні про що
Бджолина королева• 24 апреля 2023
Я думала в Німеччині дорого, а мене в звичайному салоні у Львові за 1300 підстригли. Просто кінчики. Навіть без укладення. То шести тисячам за фарбування вже не здивувало
Котя_люлю• 24 апреля 2023
Ответ дляГлаголиця
Це 600мл
В мене наприклад фарба італійська по 100 мл. Фарба ще розводиться. Вона ж не сама йде на фарбування. Коли в мене були довгі коси, а вони в мені досить густі, то на покраску 1,5 упаковки було максимум. Тому, не повірю що 600мл краски витрачається за раз. Майстри дорогою фарбою знають як фарбувати, аби не витрачати зайве завжи економно фарбують. Крім того, вони покупають краску і все інше оптом. В них інші ціни. Але, хто вважає за потрібне платитити дорого перукарю - то його справа. Чому ні?
Ліньки гуглить• 24 апреля 2023
у меня уже складывается впечатление что это каста мастеров, которые хотят поднять всех в цене, потому что в регионах цены в 10 раз ниже,

Расскажу на примере моего мастера из Киева, у нее свой салон, берет 4200, но она реально ас в своем деле, я делаю у нее аэир тач раз в 8мес-год.
Дак вот, когда она в начале войны была на западной, то ее ценник был 1600 грн, с которых еще надо отстегнуть за аренду места. И это, с ее слов, для западной очень дорого, но клиенты были, потому что к ней киевские даже ее клиенты постоянные ходили и ездили с соседних городов. Когда она вернулась летом в Киев восстанавливать салон, то всем ее клиентам красила за 2200 грн, через несколько месяцев только вернулась в прежний прайс
Руда ліса• 24 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Ну вы сравнили конечно. Кассир, консультант с колористом. Вы серьезно????
Давайте сравним сколько за пару получит доцент?
Редиска Я• 24 апреля 2023
Каре, волосы густые
Не Киеве ( хоть и живу в Киеве, не крашусь тут)
Air touch со стрижкой 3700
Раз в месяц сама крашу корень и тонирую волосы проф краской
Покраску делаю раз в 5 мес
ИринаКа• 24 апреля 2023
Ответ дляРуда ліса
Шах і мат)
Пилосмок працює• 24 апреля 2023
Ответ дляГлаголиця
Ну і заробітня плата майстру.
Яких 10 упаковок? Про шо Ви? Фольга, гребінець, оксидоз, порошок і дві фарби по 25-50 мг.
Пилосмок працює• 24 апреля 2023
Ответ длякотопёс
Разве есть такие цены?
Лупаю цю скелю• 24 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Можу)
Wella colour touch ( це безаміачна фарба) тон 10.6 і окислювач Wella 1,9% в пропорції 1:2.
Тримаю 20 хвилин. Виходить холодний відтінок, але не сивий.
Руда ліса• 24 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Еще и доплатить клиенту должен за такое
Руда ліса• 24 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
На солнце хорошо, эти фрагменты ’под седину’ создают очень красивые переливы, кажется, что это волосы сами по себе так блестят.
А если с солнцем не повезло, то походишь чучелком ?
Глаголиця• 24 апреля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Може на вашу зачіску і так. Одна- фарба, інша- тонування.
В мене інша довжина. Тому немає сенсу сперечатись
Смайликівна• 24 апреля 2023
Так фарбують и дорожче