Dashko007• 25 апреля 2023

Заява Буданова. Яка ваша думка?

Просто цікаво, що ви думаєте про таку заяву? Я боюсь що це не скінчиться ніколи
LudaSHS• 25 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви мені стільки всього неправдивого приписали замість просто відповісти по суті хоч з якоюсь логікою. Але найбудЕ
Да конечно, куда уж с логикой.
Или скажите тащить сюда все статьи Украинской правды, Цензора, политологов от Портникова до Пекаря
Зачем? Это все можно почитать и сделать выводы.
Снова это всплыло и Суд сегодня, и эта судья что по татарову была, там столько статей.
Вот и удивительно мне , зачем АП этоинадо сейчас, и эти бредятины о Социологии. Капец. Нашли время.
Ну да ладно. Наблюдаем за развитием сюжета
чаревна• 25 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
моя думка: поки пуйло живий, ні про які кордони не може йти мови. він буде нас кошмарити до своєї смерті.
Не согласна с вами. Главное дойти до границ и стать в оборону. На территории раши образуется серая зона вдоль всей границы.
Тогда можно о чем то договариваться
AHetfield• 25 апреля 2023
Зрадофілам-всепропальщицям. Послухайте і припиніть розносити зневіру. Таке враження, що вам від цього легше
Sanechko• 25 апреля 2023
Я маю право написати.
А де зброя?.
Наші Воїни не мають НІФІГА!!!
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
я за зелю топлю тому,що на його місці я б спетляла б за 5 хв в майамі з дітьми,грошима ,бо я боягузка.я б не вигребла б цю війну,схватку з путіним,натиск і підстави внутрішніх ворогів.я не думаю,що зеля підла людина,злодій,зрадник,боягуз.просто поставиоа себе на його місце.як би поступила я?
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
Ответ дляSanechko
Я маю право написати.
А де зброя?.
Наші Воїни не мають НІФІГА!!!
якби не мали ніфіга,то в моєму дворі вже стояло б якесь вузькооке чипирадло
Sanechko• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Життями платимо
Sanechko• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Я вже заплатила.
Sanechko• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Злості чи співчуття не потрібно
Sanechko• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Просто можемо посперечатися.
Sanechko• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Твою мають.
Він ішов в Пркзиденти
Sanechko• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Там чітко вказано’ Презилент- Гарант’.
Що ви оправдовуєте зєлю?
Людина СВІДОМО ОБРАЛА СВІЙ ШЛЯХ!!!
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
Ответ дляSanechko
Твою мають.
Він ішов в Пркзиденти
я вам співчуваю.але я залишаюсь при своїй думці.і вважаю,що світ винен ,що допустив і виростив такого монстра як пуйло.що боялись його усі,що не дали зброю ще до вторгнення і не пригрозили пуйлу
летта• 25 апреля 2023
Ответ дляSanechko
Твою мають.
Він ішов в Пркзиденти
вот именно. и удивляться что он не сбежал... он по умолчанию как бы должен.
Sanechko• 25 апреля 2023
Ответ длялетта
Маємо те, що- заслуговуємо.
Зробили , Блін, ідола.
А гинуть українці
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
Ответ дляSanechko
Там чітко вказано’ Презилент- Гарант’.
Що ви оправдовуєте зєлю?
Людина СВІДОМО ОБРАЛА СВІЙ ШЛЯХ!!!
оправдую і оправдувать буду і людей поведу за нього голосувати.якщо піде він на другий строк.поки що в мене думка така
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
Ответ дляSanechko
Маємо те, що- заслуговуємо.
Зробили , Блін, ідола.
А гинуть українці
а він тут до чого?він що пуйло чи він військовий?чи ви думаєте він приймає рішення .
Sanechko• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Хі хі.
Кучма зробив з України безядеону державу.
Так?
Люди, коли ви вже зрозумієте, що люблять сильних і багатих
Sanechko• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
А що він зробив, особисто?
Хто отримав війну в перші дні?
Sanechko• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Стримав
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
як би ви поступили на його місці?я відповіла чесно-я б втікла.а ви?по пунтктам
летта• 25 апреля 2023
Ответ дляSanechko
А що він зробив, особисто?
Хто отримав війну в перші дні?
я вообще не знаю за кого голосовать. думаешь, получше выбрать, а оно все хуже и хуже. Мне Херсонской области , разминирование Чонгара четенько до втрожения хватило. Или тоже не он? а на хрена тогда он, если не в курсах вообще?
nightwoman• 25 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Для этого ’ вышли’ шла работа по подрыву логистики. Месяцами
Их ушли. Боя понятно. Вы хотели боя с самом Херсоне? По этому поводу есть интервью про тактику вылавливания и коллов.
И да , благодаря Всу, Херсон освобожден.
А не потому, что рашисты такие лапочки.
А хто казав що ’лапочки’? Я описала як це було і що готувалися до найгіршого, ’сушили сухарі’ в кожній сім´ї. Дуже багато людей були залучені в допомозі зсу весь час окупації, і це постійних страх, що приїдуть саме за тобою. Але коли це тебе не стосується зі сторони все легше бачиться. А коли моральне виснаження, відсутність зв´язку, світла, води, неспроможність визвати швидку, від чого помирали люди а ти в вакуумі. Багато людей про це не знають просто.
І да, ЗСУ ми будемо вдячні все життя. Багато моїх друзів після деокупації пішли добровольцями.
Sanechko• 25 апреля 2023
Я не розумію, чому всі забули про 24 лютого.
Коди світ роздумував.
Коли Байден казав, що не будуть встряватт у війну.
Наші українці тримали оборону.
Renesmeе 16• 25 апреля 2023
Ответ дляnightwoman
Я з Херсона, і такі новини навіть не дочитую до кінця. Як ви собі уявляєте ’вибили’?? Ну переправились на лодках в кращому світі, зробили селфі що там і усе. Яку техніку можна лодкою переправити туди? Дніпро широченний там. Без тяжкої техніки, то не захват території, бо відсіч нічим дати
Малювати можна що завгодно.
Вони вже там третій тиждень тусуються, оце подумайте яка робота була пророблена щоб зробити плацдарм
летта• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
нет конечно, я ж президент, я ж соображал куда шел и уровень ответственности. Жену с детьми может отправила, но и то на время, чтобы быть с народом. Такой выбор! его, добровольный
Sanechko• 25 апреля 2023
Ответ длялетта
У мене колега з Херсону
Ненавидить Зе і Ко.
Renesmeе 16• 25 апреля 2023
Ответ дляWorld Shop
Насколько я понимаю,то Буданов и Крым имел ввиду , а Крым имел ввиду нас . У меня там крестная и брат двоюродный,знаю настроения... к сожалению . Положить кучу народу на тот Крым,где они нас все ненавидят лютой ненавистью? Та ну. В 2014 надо было про Крым думать,а теперь к чему тот боржоми.....
Прийдеться їм із їхніми настроями переселятися в рашу
Sanechko• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Людина, яка бере га себе обов´´язки- не може просто втікаьи
летта• 25 апреля 2023
Ответ дляSanechko
У мене колега з Херсону
Ненавидить Зе і Ко.
а как сейчас колоборанты Херсона откупаются у СБУ и народ трубит, а он опять не в курсе?