Горня капучіно• 25 апреля 2023

Самі смачні чебуреки, поділіться рецептом

Шукаю рецепт чебуреків, намагаюся знайти ідеальні для своєї сім"ї))
Поділіться своїми рецептами, лайфхаками, так хочеться знайти саме свій)
Ухахайкина• 25 апреля 2023
Иду и ем где-то и то раз в год) Дома возиться с ними нет желания.

чир• 25 апреля 2023
Надо спрашивать рецепт у того, чьи чебуреки понравились.
из желе я• 25 апреля 2023
В Лілії Цвіт хороший рецепт, гляньте на ютуб.
Ну і від себе додам обов´язковий лайфхак, це додавати достатню кількість води в фарш. Тоді чебуреки виходять соковиті, коли вперше відкушуєш ось цей сік створює весь смак.
Odilie• 25 апреля 2023
С бараниной и много лука
Знову Я• 25 апреля 2023
В тесто водку, в фарш много лука + ледяную воду добавить. Идеальные получаются.
Звоночек• 25 апреля 2023
фарш фіфті-фіфти м’ясо та цибуля. і туди ж холодної води. на смак фарш має бути як трошки пересолений.
тісто найпростіше - борошно, вода, сіль, рослинна олія. я роблю заварне.
ніяких вибриків не потрібно.
Звоночек• 25 апреля 2023
сьогодні збираюсь робити на вечерю
СвітланкаОК• 25 апреля 2023
На заварному тісті. Ліпити - одне задоволення, не липнуть до рук, тісто супер-ніжне і хрумке після жарки. Гугліть рецепт, бо не пам’ятаю. Головне - заварити тісто.
СвітланкаОК• 25 апреля 2023
Ответ дляЗвоночек
ніяких вибриків не потрібно.
горіляки ще туди, для пузириків

Татьяна -3329• 25 апреля 2023
Круглий лаваш, а фаршщоб побільше води. Швидко, смачно.обожнюю
Звоночек• 25 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
горіляки ще туди, для пузириків
для пузириків як раз олія. а горілка, щоб тісто не всмоктувало в себе жир при смаженні
Aleksakievua• 25 апреля 2023
Заварное тесто, обязательно посолить не забыть, немного масла и водки.
В фарш мнооого лука и холодной воды добавить.
НеКонец-Света• 25 апреля 2023
Тесто на кипятке, фарш+ какой любите, у меня мясо, лук и перец