Ищу-брожу• 25 апреля 2023
Саша Скичко гей?
Очень смазливый мальчик. Как думаете? Гей?
Виктория-1980• 25 апреля 2023
А что если красивый то гей? По факту я даже не знаю кто это, но звучит смешно)
Планшетница• 25 апреля 2023
Звідки ви це все берете? ) Тож одружений, діти ) Ага, Юрушевій нічого робити - за гея виходити
Мейк-ап форева• 25 апреля 2023
Сходіть на порносайт та гляньте там аматорські гей-відео. Зрозумієте, що по зовнішності ви гея не визначите, тому що товстих прищавих бородатих мужланів серед геїв абсолютно не менше, аніж солоденьких хлопчиків.
Пешеходик• 25 апреля 2023
Не діти, а одна дитина у нього. Інші діти не його, а Юрішевої від попередніх шлюбів.
неДоЖиру• 25 апреля 2023
Ответ дляПешеходик
Загалом троє дітей. Двоє менших дівчаток його. Старший син від попереднього шлюбу. Найменша народилась в 2022
Маю сечі• 25 апреля 2023
Ответ дляИщу-брожу
фото
Альфонс 100%, а гей или нет зависит сколько заплатят
Там-тарарам• 25 апреля 2023
Очень удачно вышел замуж 😂😂
Альфонс
Пересекались с ним в 2012 году на одной вечеринке, улыбка эта не сходит с лица, очень наигран
Альфонс
Сижуревувшоке• 25 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Так у нього там троє чи четверо дітей,який там гей..
В нього 1 дитина
Сижуревувшоке• 25 апреля 2023
Ответ длянеДоЖиру
Середня дочка не його
неДоЖиру• 25 апреля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Середня дочка не його
Перший чоловік — громадянин Австрії, Давид Конігсхофер, одружилися 2015 року[21], згодом розлучилися, у подружжя народився син Даніель (2007)
з 2017 року — другий чоловік телеведучий і політик Олександр Скічко[22], виховують спільниз доньок Наталію (2015) та Ганну (2022).
Сижуревувшоке• 25 апреля 2023
Ответ длянеДоЖиру
Ще раз вам кажу, він не її батько
неДоЖиру• 25 апреля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Ще раз вам кажу, він не її батько
Свічку тримали?
А що таке?• 25 апреля 2023
Фу он антисекс какой то🤮🤮
Прям фу фу фу
Как его Лиза терпит, ладно он за деньги причесался насовсем жизнь но ей этот пинчер зачем 🤦♀️
Прям фу фу фу
Пешеходик• 26 апреля 2023
Ответ длянеДоЖиру
Як це смішно, не знати інформацію і доказувати брехню. Дві старші дитини не його. Він познайомився з дружиною коли у неї вже було двоє дітей. Меншій було близько року.