После шести ни-ни• 2 часа назад

Духи за 30тыс

Мужчина (36 лет), спрашивает что подарить на НГ, я хочу именно эти духи. Мы знакомы чуть больше месяца, в финансах не ограничен. Не будет ли наглостью прислать на них ссылку?)
https://www.brocard.ua/ru/product/parfyumirovannay...
СамавиховуюКота• 1 час назад
Ответ дляКузякин
А в чем причина, что вы не можете внимательно прочитать текст автора в теме и увидеть, что она не просила? Мужчина сам спросил, чтобы она хотела.
Сюди відсотків 60 приходять не читати. Вони на порадниці як в психолога на прийомі. Те що в середині, мучить, десь треба діти. І тут неважливо хто, автор з парфумами, чи мама з хворою дитиною. Вони просто ллють, невпинно, безжалісно, хамовито. Шкода таких людей, вони ж навіть не розуміють що їх біль, їх зжирає в першу чергу. Автор отримає свої парфуми і нормального чоловіка, а дамочки продовжать свою ´місію´.
СамавиховуюКота• 1 час назад
Ответ дляБалаболка
Бідолаха, навіть граматику не в силах засвоїти, ну що ж, іди побирайся далі.
І вам всього доброго, бережіть себе. Вам це потрібно. Здоров´я воно найцінніший ресурс.
Кузякин• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Согласна
Творю чудеса• 1 час назад
Ответ дляпАлАвинкА
Автор, ні, це занадто для ’ чуть більше месяца’.
Купіть самі собі ті духи, а йому щось легше замовте.
Так они есть 50мл за 12тыс, но автору хочется именно 100мл за 30тыс. 🤪 я тоже считаю что у нее слишком большие аппетиты для месяца знакомства
Кузякин• 1 час назад
Ответ дляТворю чудеса
где за 12 000?
Да Щас же• 1 час назад
Если он вам предлагал айфон, то однозначно стоит. А дальше увидите купит или нет.
Неваляшкина• 1 час назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Так в самом магазине Брокард всегда дороже, чем на сайте, не будет 12 тыс, даже с -40, и я хочу 100 мл. У меня они были, очень нравятся
Блин, як люди можуть роками купляти один і той же аромат. Мені він з 10 разу вже приїдається і хочу змінити на інше... чи це я така особлива, дівчата, хто ще такий перебірливий?
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Мені шкода що у вас таке тяжке життя. Ви змушені виливати негатив на порадниці....це філософія злиднів. Допобачення.
´До побачення´ окремо пишем.
Негатив від злиднів? Та ну!
То натура, яку нічим не виправиш.
Непереможна• 1 час назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Очень давно покупала, была в отношениях, парень покупал всегда, теперь вот новые отношения
А где предыдущий спонсор делся? Умер от счастья или до сих пор кредит за духи выплачивает ?
4есотка• 1 час назад
Я бы сразу на хер послала, на месте его
Балаболка• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Ага, не забувай про психіатра)
СамавиховуюКота• 1 час назад
Ответ дляТворю чудеса
Це її справи. Якщо вона самодостатня, з гарною роботою і грошима їй бідний непотрібен. Разом перевірить. В людей з різними доходами, різні вимоги до партнера
Творю чудеса• 1 час назад
Ответ дляКузякин
где за 12 000?
Пост 7
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляЯкось так і живу
Мне хорошие духи подарил мужчина на первой встрече, мы почти не встречались и не спали, разумеется. Конечно, я бы и сама могла купить, но приятно.
Разумеется . Та хіба б ми осмілились таке й подумати, що на першому побаченні переспали.
СамавиховуюКота• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
´До побачення´ окремо пишем.
Негатив від злиднів? Та ну!
То натура, яку нічим не виправиш.
В мене ще купа справ паралельно відбувається. Я навіть на це не звертаю уваги.
Розбійник• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Ой ну одна в білому пальто, вся така правильна🫣😂
По темі, думаю автор орієнтується плюс мінус доходи, але на перший подарунок можна сказати щоб вибрав сам , а далі дивитись.
30 тисяч сьогодні це і не так багато
Там-тарарам• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Так ти і є тих 60 відсотків тупориле, перечитай мій пост де я лила грязь?
Кузякин• 1 час назад
Ответ дляТворю чудеса
Пост 7
что - пост 7? На него нет скидки 40%
СамавиховуюКота• 1 час назад
Ответ дляРозбійник
30 тисяч сьогодні це і не так багато
Чого правильна? Ні я така я ви, геть неправильна. Але не маю звички кидати лайно там де йому не місце. Вибіркова. Вас це тригерить?
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Автор з вище описаної когорти. Навіть не сумніваюсь.
СамавиховуюКота• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Ви це з чого взяли? Просто цікаво.
Непереможна• 1 час назад
Ответ дляКарамелька
Тогда норм, тут на советчице не та аудитория, чтоб вас понять, много взрослых женщин.
А так знаю много молодых барышень с красивым инстаграмом , где им пишут и просто так даже кидают деньги. Дорогие подарки .
Даже месяц отношений, если он считает , что вы дорогая женщина, без проблем купит.
Так пусть ценник на лоб прилепит. Чтобы не ошибиться. А то вдруг подумает, что автор дешевка
Непереможна• 1 час назад
Ответ дляВоленс-неволенс
Автор, что, на помойке себя нашла? Зачем ей 50 мл за 12 тыс? Она не дешёвка!
Ничего, еще пару лет и автор сама на распродаже откажется)
СкумбріяП8• 1 час назад
Я бы для первого раза заказала бы подарок скромнее, если бы он мне нравился. Чтобы не спугнуть
Кузякин• 1 час назад
Ответ дляСкумбріяП8
Кого спугнуть? Женщины, что с вами? Он ей телефон в 3 раза дороже купить предлагал.
Неваляшкина• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну, так, згодна, мене он за майже 14 літ тут, на Порадниці , вперше в сраку послали за те, що підказала жіночці, що вона зла, і тому в неї не ладиться особисте з чоловіками, бо кружляють своїх мам, а не її.
От так віддячила...
СамавиховуюКота• 1 час назад
Ответ дляКузякин
Не вкладається це в людей в голові. Особливо в тих хто взагалі нічого не отримує. По коментам читається. Ті хто здатен собі придбати, чи чоловіки адекватні поруч, їм немає сенсу влаштовувати розбори за парфуми. Уявіть що з ними відбувається коли вони бачать це в реальному житті.. страх. Потім статистика свідчить що серцево судинні захворювання на першому місті і онкологія. Такі вони, чужі подарунки, доводять людей.
Балаболка• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Самодостатня просто йде і купує, навіть не замислюючись про ціну. А якщо створює тему з ціною в назві - значить все таки сумнівається, чи не занадто для подарунка.
А інші голозаді піддакують, що це нормально. Хоча для будь-якої людини, яка нормально заробляє, просити щось конкретне це вже моветон. І тільки побірушки з голодними очима вважають, що їм всі винні.
СамавиховуюКота• 1 час назад
Ответ дляНеваляшкина
От так віддячила...
Не можна тут таке писати, ви що. Граєтесь з вогнем. Розворушили ви вулика.
Кузякин• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Страшно это все на самом-то деле. Сколько гадостей написали автору - пипец.
Реально из-за какого-то флакона парфюма.