Аленький носочек• 25 апреля 2023
Хто знає різні вишивальні шви, скажіть будь ласка
Тамбурний шов і Ланцюжок - це одне й те саме чи ні?
Аленький носочек
• 25 апреля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А ось тут під ланцюжком мається на увазі інший шов
Не можу розрізнити, коли говорять вишито ланцюжком, який саме шов мається на увазі. Бо одні кажуть по одному, інші по іншому
natella579• 25 апреля 2023
Тамбурний шов - це сама техніка виконання стібків, коли голка протягується в петлю.
Ланцюжок - самий простий вид із цієї техніки, коли видно кільця. Ланцюжок може мати кільця-петлі різного розміру (маленьке-велике-маленьке), кільця можуть бути однакового розміру, пласкі чи об’ємні, і різного напрямку - зигзагом і з’єднання між собою - палочка, вузлик, класичне - петля в петлю, а ще є викладання петель із шовом назад.
Тамбурний шов може бути дрібним і крупним і з різним ступенем натягу. При дрібному і сильному натягу не видно кілець-петель і він виглядає як стебловий на моє око )) Крупний з кільцями - ланцюжок. Оце по-моєму і вся різниця. :)
Аленький носочек
• 26 апреля 2023
Ответ дляnatella579
Дякую Вам, добра Людино!