Червона калина• 25 апреля 2023
Доглядова косметика на 10 років
Дівчатка, поділіться, чим користуються ваші десятирічні донечки .
Доньці 10 років, просить придбати доглядову косметику (вумивачка, тонік, міцелярка)
Вмію заміряти найкраще• 25 апреля 2023
Пінка і тонік по типу шкіри. У нас Юка для жирної і проблемної шкіри, на цей вік я вважаю достатньо.
Kot_v_meshke• 25 апреля 2023
Зачем мицелчрка? Я чего то думала, что это макияж смывать. Или она красится?
Червона калина
• 25 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Інколи для виступу