40ка• 26 апреля 2023

Ви своїм дітям виправляєте прикус?

У нас всюди інформація, як погано для зубів, коли їх не чистити.
Буде карієс, рак і коронавірус.
А що буде, коли в дитинстві вже прикус глибокий, дистальний, прямий чи ще якась патологія, то треба інформацію шукати.
Результат:
вже голосів: 86
50 (58.14%) Виправляю
13 (15.12%) У нас норм
12 (13.95%) Ми не перевіряли
8 (9.3%) Нема грошей на прикус
3 (3.49%) Що таке прикус?
Dark_Yasna• 26 апреля 2023
.

klaraneill• 26 апреля 2023
так и что будет, если не исправлять? рак или коронавирус?)
Скай ОМалли• 26 апреля 2023
В мене ніхто нічо не виправляв. Після 40 болить один суглоб в щелепі, на деяких різцях різко опустилися ясна і нижні різці паталогічно стерлися. Тепер ціла історія з реставрацією,прикриттям коренів і треба капу носити.
Мучуся.
anonimka_911• 26 апреля 2023
Ответ дляklaraneill
Зубы будут стираться по высоте или пришейки,например
Daria0000• 26 апреля 2023
Виправляю. Бо в доньки відкритий прикус. Зубы стерчали вперед. Для дівчини це не гарно. Я була щ кривими зубами в дитинстві, бо не було грошей виправляти. Це величезний комплекс для дівчини. Я навіть посміхатись соромилась. Тому до зубів доньки Я дуже уважна
marata• 26 апреля 2023
Виправляю. Мені ніхто не виправляв((
ПанВиктория• 26 апреля 2023
Виправляю зараз. Бо в дитинстві ніхто не виправляв.

allo4ka21• 26 апреля 2023
Вже виправили. У доньки така сама проблема, як у чоловіка, йому не виправили у дитинстві, тепер має клопіт. Він намагався виправити вже дорослим, але не виходить, і уколи якісь кололи, щоб щелепа більш рухомою була, тільки операція. Тому малій відразу виправили, як побачили, що є проблема.
Татьяна -3329• 26 апреля 2023
Виправляю. Верхню щелепу зараз розширюємо, потім черга зубів. Для дітей в школі ( у сина так точно) пластинка у роті то не в диковинку вже, багато хто ходить. І вчителька також)))
--Елена--• 26 апреля 2023
Детям ничего не исправляла, зубы идеал. Стоматологи в восторге. Свои угробила, когда вырвала несколько зубов и не вставила ,зубной ряд поехал вкривь и вновь. Сейчас думаю, что с этим делать не за все деньги мира.
Yuliya_j• 26 апреля 2023
Ответ дляПанВиктория
так само. Все життя комплекси були щодо зубів, дуже щільно росли, один на одний налазили, як шифер. Зараз вже доросла тітка, заробила грошей и ношу брекети. А у доньки та сама ситуація, але в ортодонта лікуємося з 6 років, спочатку одна пластинка була, зараз іншу вже носимо, яка виправляє прикус. Зуби стали ’небо і земля’ коли правильний прикус, навіть форма обличча у доньки змінилася, красуня зараз. А я вже можу посміхатися у своїх брекетах, бо зубки майже рівні)
Э-велин@• 26 апреля 2023
Только среднему сыну, у него нижняя челюсть заходила за верхнюю.
А мелочи внутри, которых не видно, н когда бы не исправляла
автор 40ка • 26 апреля 2023
Ответ дляklaraneill
Багато карієсу, бо зуби погано очищається, можливе просідання ясен, руйнування зубів в процесі жування. Це для початку)
ПанВиктория• 26 апреля 2023
Ответ дляYuliya_j
А в мене скупчені нижні сильно. А верхні не рівні якісь. І глибокий прикус. І от з брекетами і пломбами реально лице інше. Бо без них воно в мене кругліше . І є 2 підборіддя. Хоча я худа. Пташиний профіль.
Ви довго з брекетами?
Ще скільки носити їх?
Бо я в самому початку. В травні тільки 3 місяці буде) але кожний раз на прийомі в ортодонта, вона говорить що в мене зуби рухаються як в підлітка😁 та і сама я бачу вже результат)
автор 40ка • 26 апреля 2023
Ответ дляСкай ОМалли
Мучуся.
У вас прогнастичний?
У мене от глибокий, трохи виправила гімнастикою для прикусу.
автор 40ка • 26 апреля 2023
Ответ для--Елена--
Не за всі деньги не вийде
Віруся• 26 апреля 2023
Буду виправляти обов´язково. Поки що рано, сказав ортодонт. Знаю по собі, як важко з неправильним прикусом((
nata.ant• 26 апреля 2023
Ответ для40ка
Все це індивідуально,у мене дуже неправильний прикус,зуби хороші,одна тільки пломба стоїть,і немає ніяких жахів,якими лякають стоматологи.А ось у чоловіка все ідеально з прикусом,а зуби просто жахливі
Yuliya_j• 26 апреля 2023
Ответ дляПанВиктория
Ви довго з брекетами?
Ще скільки носити їх?
Теж тільки на початку, 4 місяці, але результат колосальний, я сама в шоці приємному)) Але прикус у мене правильний був

Yuliya_j• 26 апреля 2023
Ответ дляПанВиктория
Ви довго з брекетами?
Ще скільки носити їх?
ще носити 1,5 роки
автор 40ка • 26 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
Це означає, що у вас потужно працює підшлункова, немає проблеми з глютеном, лактозрю, казеїном і молочним жиром.
Тому шлунок здоровий і вітаміни з мінералами добре засвоюються