Девочки подскажите пожалуйста, покупала билеты через букинг на сайте Укр залізниці оплачивали через приват 24. И ни билетов ни деньги не сняли с карты. Попробовала ещё раз ,то же самое. У кого такое было? Снимут позже , за 2 раза теперь могут снять?
Coffee is Love• 26 апреля 2023
там де ви бачите перелік транзакцій за вашим рахунком - зняття, поповнення. Там мє бути повідмлення типу - відмова. І причина.
Або в СМС у вас сповіщення мають бути про дії.
Або зателефонувати оператору, пояснити ситуацію і попросити перевірити чи були ці транзакції і якщо неуспішні, то з якої причини.
Ответ дляCoffee is Love
Дякую, спробую