Бавовнятий Пупс• 26 апреля 2023

В кого є досвід навчання/роботи бухгалтером в США

Поділіться будь ласка
Богдаша-fb60• 26 апреля 2023
Вам зачем

Неваляшкина• 26 апреля 2023
Можу лише віддалено сказати про досвід далекої родички. Український диплом до одного місця. Там геть зовсім інша система обліку і програм абсолютно. Вона рік вчила мову,потім вступила в калідж.вроді4 роки навчалася. Випускників собі взяли на стажування і так вона і лишилася в банку якомусь.
Неваляшкина• 26 апреля 2023
Якщо мову знаєте то супер,може вдасться зразу піти навчатися. Якщо гроші,звісно,є.Все ж платне. Такої лафи з безкоштовними навчаннями як вдома немає ніде
автор Бавовнятий Пупс • 26 апреля 2023
Ответ дляНеваляшкина
А де вдома безкоштовно навчають? Курси платні
Кіна не буде• 26 апреля 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Виша освіта і професійно-технічна освіта безкоштовна, якщо мізки є.
66сезон666серия• 26 апреля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Мабуть, не дуже здібна ваша родичка була, бо в коледжі 2 роки навчаються, а вона аж 4... Двічі на другий рік лишали?)
автор Бавовнятий Пупс • 26 апреля 2023
Ответ дляКіна не буде
Мова не про таку освіту, а з дипломом і досвідом

66сезон666серия• 26 апреля 2023
Автор, по темі: піднімайте сайти американських паблік коледжів, і дивіться програми. Зазвичай там багато напрямків, пов´язаних з обліком, бухгалтерська справа теж є.
Ціна навчання для не резидентів - 4 тис за семестр, для локал - 1 тис за семестр, навчатися 2 роки, потім можна на 2 курс універу, а можна працювати.
Зараз для українців, що заїхали по u4u, є безкоштовна програма в паблік коледжах, бухгалтерська справа там теж є. Строк навчання 1 рік, базові навички, отриманий сертифікат дає змогу влаштуватись на роботу.
Кіна не буде• 26 апреля 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
В смысле? Что вы имеете в виду? Бухгалтерские курсы лучше диплома бакалавра / магистра по бухгалтерскому учету? Я работала в аудиторской фирме, брали студентов старших курсов на работу. К окончанию вуза у них несколько лет опыта было.
Неваляшкина• 26 апреля 2023
Ответ для66сезон666серия
Я писала,шо ніби4. Це давненько було,не пам´ятаю точно. Може,і не здібна.мені то шо. Укололи?