ЖующаЯКонфету• 27 апреля 2023
Що продавати в селі, Щоб заробити?
Живу наразі в селі, хочу чимось зайнятися. Звісно, було б добре вирощувати щось на продаж, але це вже пройдений етап. Не має бажання обробляти гектари землі, а потім викидати на смітник.
Хотіла продавати нижню білизну через інтернет, чи ще щось чи навіть секонд. Дайте будь ласка якусь пораду чи ідею.
Шити-вишивати та пекти це не моє.
Кундалина• 28 апреля 2023
Ответ дляБелочкой зови
Скільки мешканців в селі і як часто вони будуть стригтися? Там хоть на єдиний податок і розходники автор заробить? Мабуть, тому і нема.
В нашому є жінка, машинкою за символічно чоловіків стриже. Молодь і жінки їздять в смт, за 15 км. Населення смт 5000, 2 (дві) перукарні, 4 майстри. Черги не стоять.
в її селі 3 манікюрниці , робіть висновки
Домовенок Кузя• 28 апреля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
БиБиСи?
Что токое ввс?
Баба бабі сказала
Апель-синка• 28 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Можливо, але здоров´я не має на таке. Хіба що на теплицю
ну салат, руккола, укроп же растут как бурьяны, а покупают в городе охотно. полить максимум, ну и собрать и пофасовать. найти закупщиков в городе и туда поставлять оптом.
празники не помню• 28 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Зелень актуально, дорого, и не тяжело
А Ви спробуйте, а потім радьте. Вирости, довези, пов’яло...
Анонім Перший• 29 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Саме цікаво, що якщо ти живеш в селі по коментаріях я зрозуміла - ти повинна доїти корову, коз, тримати курей та викидати гній з свиней. Плюс тримати кілька гектарів землі і там працювати - бо більше тобі нічого не світить. Бо ти з села!!!
Я написала, що просто в селі живу. Цікаво, як би я не писала локацію, яку б мені дали пораду?
Звісно, село, земля та тримання худоби є плюсом і можна щось заробити. У нас в районі всього цього занадто багато і кожен вже має постійний клієнтів.
Ви написали свою освіту, свою кваліфікацію? Люди в місті , що живуть в квартирах на мають можливості виростити, вигадувати і продати, а усВас така додаткова можливість є. Знайома оплачувала догляд за своєю старенькою мамою переселенці, Але це важче, ніж тримати город, бо бабуся була агресивна в деменції, тому таке ніхто не радив.
Маєте освіту? Працюйте за освітою, про якумВи не писали,що тому Вам радили способи некваліфікованого заробітку.. Знайомий стриже, масажі робить, уколи, крапельниці на дому (фельдшер на швидкій), але для цього треба навики, досвід.
Христя в тiстi• 29 апреля 2023
Ответ дляПоумничка
а где вы живёте? Это пипец собирай, суши и за три копейки отдать (
Днепр.область,маленькое село. Тут так дёшево орехи.