Оле Лукойе• 27 апреля 2023

Медогляд в школі.

Дитина в цьому році закінчує 1 клас. Вчителька написала, що з наступного тижня в школі медогляд, нормально нічого описати не може. Для чого він? З яких причин? Це медогляд для переходу в 2 клас. Потрібно принести відбитки ніг на папері.
В кого зараз таке було, розкажіть.
AmazingLady• 27 апреля 2023
У всех такое было. Каждый год медогдяд. Вот про отпечаток ног что то ноаое
Чарівна патика• 27 апреля 2023
Ответ дляAmazingLady
Тест на плоскостопие
автор Оле Лукойе • 27 апреля 2023
Ответ дляAmazingLady
Дивно, що цей медогляд буде в школі, а не ліікарні.
Радуга-дуга• 27 апреля 2023
Отпечатки ног это наверное, чтоб проверить на плоскостопие
Ковбой Хагис• 27 апреля 2023
У нас такого немає.
Медогляд кожен проходить у сімейного лікаря. Щороку перед школою.
ЯблокоРаздора• 27 апреля 2023
Ми всі завжди проходимо у свого лікаря,дивно що у школі
AmazingLady• 27 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Раньше до ковидов был и в школе
nabludatel• 27 апреля 2023
Всі медичні маніпуляції і огляди неповнолітніх проводяться в присутності і з дозволу батьків.
Чесно кажучи, якось не віриться в проведення медогляду в школі.
автор Оле Лукойе • 27 апреля 2023
Ответ дляAmazingLady
Раньше до ковидов был и в школе
Діло в тім, що на минулому тижні вже був медогляд, про який я дізналася від дитини. Вчителька не повідомила, що він буде.
Простецкая• 27 апреля 2023
Я бы и рада была, чтоб потом самой не бегать по врачам и справку эту 86 формы не брать
Белая котичка• 27 апреля 2023
Ответ дляAmazingLady
Раньше до ковидов был и в школе
Не везде. Мой в 10 классе. Ни разу в школе не проходили. Постоянный кошмар в поликлинике. Легче стало только, когда запись появилась электронная
автор Оле Лукойе • 27 апреля 2023
Ответ дляnabludatel
Ото ж бо й воно!
ЯблокоРаздора• 27 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Наберіть запитайте вчителя,може вони воші перевіряли та вуха ,а діти так висловились?
автор Оле Лукойе • 27 апреля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Перевіряли зір, ріст, вагу. Розпитували де проживають батьки.
ЯблокоРаздора• 27 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
От про зріст,вуха,воші,руки ,то є добре ,бо приводять інколи і розносять жесть(
А інше я б уточнила.
ЯблокоРаздора• 27 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
А де проживають батьки,то вже певно через війну(
Шумелка Мышь• 27 апреля 2023
Ни разу не было медосмотра в школе, ни у моего ребёнка, ни у кого либо знакомых
Пугачиха• 27 апреля 2023
автор, яке місто у вас?
Oksana-f9a3• 27 апреля 2023
Мені 28 років, коли вчилася в школі в нас регулярно були медогляди. Прививки всі робилися в школі, аналізи приносили в школу, навіть зуби лікували в школі…був кабінет…бррр ну лікування це було жестяк
Винник• 27 апреля 2023
Точно, приходил хирург и все раздевал в 5-7 классе, ото радость. И стомат кабинет, камера пыток. И капали капли от туберкулеза малиновые, и никто никого не спрашивал. Сейчас приносишь раз в год бланк от педиатра, в школе только осмотр на вши. Незаконно без родителей осмотр
автор Оле Лукойе • 27 апреля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Напевно.
автор Оле Лукойе • 27 апреля 2023
Ответ дляПугачиха
автор, яке місто у вас?
Львівська обл., невеличке селище.
Я тут с краю постою• 27 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
А для чего здоровых детей тягать в больницу? Придут, взвесят, послушают сердце и легкие, посмотрят на отпечатки ног. Что Вас тревожит?
автор Оле Лукойе • 27 апреля 2023
Ответ дляВинник
Саме це, я й не допущу по відношенню до моєї дитини.
Винник• 27 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Львівська обл., невеличке селище.
Можно написать заявление, что вы не даете согласие на .. и список. И сьездить оформить у врача эту справку, сами. Если вам удобно
маминаБубочка• 27 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Мені 34. І а нас теж були медогляди в школі. Київ
маминаБубочка• 27 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Але аналізи і зуби - ні, ніколи
-Ань-• 27 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Пішіть скарги, пишіть заборони. Школа не місце для проведення медоглядів, це освітній заклад, а не медичний.
А тим паче для таємних медоглядів без відома і згоди батьків.
Напишіть мені в особисті, дам ссилку на групу свідомих батьків в вайбері, там 2000 учасників.
Oksana-f9a3• 27 апреля 2023
Ответ длямаминаБубочка
Але аналізи і зуби - ні, ніколи
Ми в Сумській обл, кожний рік приносили медсестрі аналізи і ходили до лікарів стоматологів, які приїжджали вони говорили, що потрібно лікувати, лікування тільки за згодою було безкоштовне
-Ань-• 27 апреля 2023
Не водити дитину в школу наступний тиждень? Замість навчання якісь незрозумілі батькам медогляди дітей невідомими особами.