Не пириживай• 28 апреля 2023

Чому дитині не можна магазинну курятину?

Дівчата, доброї ночі.
Я в розпачі.
Дитині 2 роки і їсть лище кроля і хек.
Домашню курку ніяк не може прожувати. Я вже всяку купляла, і молоденьку, і бролера і просто ципля, но після варки вона давлюча.
Пробувала тушити, також не їсть.
Вчора були в гостях і вона випросила кусочок мяса курячого крила, як потім господиня повідомила, що ТМ Наша ряба.
Дитина так смачно їла ту курочку, що аж облизувалася і кричала ДАЙ ДАЙ.
По дорозі чоловік каже:а чому ти дитині не готуєш таку курочку... і я замислилася, а чи дійсно та магазинна курочка прям настільки шкідлива.
Дівчата, Ви все знаєте, розкажіть будь ласка, чому промислова курка така шкідлива?
Вмім дякую!
Результат:
вже голосів: 726
591 (81.4%) Дитині даю магазинну курку
82 (11.29%) Дитині НЕ даю магазинну курку
53 (7.3%) Інше
Perfect_Day• 28 апреля 2023
До речі, недавно були роковини Чорнобильської катастрофи. Ми зараз про це не дуже згадуємо, але до сих пір в Україні є зони, де люди раніше на пенсію йдуть і кому відпустки дають довші, наприклад, в Житомирській області. І там люди так само і курей вдома вирощують, і гриби збирають, і молочко видоюють.
Брюлик в стразах• 28 апреля 2023
автор, киньте домашнюю курицу в мультиварку на несколько часов и прожевать ее можно будет даже без зубов
А по теме - своим мелким я вроде индюшатину покупала, она мне казалась поприличнее
Кстати, сейчас покупаю Нашу рябу Эко в зеленых упаковках (это ж вроде Наша Ряба) - с нее получается очень симпатичный бульон и сын наконец-то начал есть мясо в супе
Білий Лосик• 28 апреля 2023
Я так розумію, домашня не у вас вдома вирощується ) Ну так яка вона вам домашня, звідки ви знаєте, чим ті господарі її годували і лікували. На виробництві мусять хоч якихось норм додержуватись, а ’вдома’ можуть сипанути на око чогось у корм і ніхто не знатиме.
Викачую яйцями• 28 апреля 2023
Ответ длямесяцкие
А домашнюю на сальмонелез проверяете?
#япакупаюупроверинойбабушки
пу_пугренчик• 28 апреля 2023
Не дарма в країнах з високим рівнем життя, бройлерна курка вважається їжею для бідних.
Послушная• 28 апреля 2023
омг, домашню курку можна змолоти
КонФФетОшка• 28 апреля 2023
с первого дня прикорма кормлю ребенка магазинными овощами, молоком и мясом - и ничего с ним не случилось
ПуГоФФка• 28 апреля 2023
Девочки, а яйца? Они тоже с антибиотиками или нет? Просто я об этом уже не раз думала, от курятины могла бы отказаться, а вот от яиц нет
Снегопадка• 28 апреля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Смех смехом, но эндокринолог говорила сыну курицу не давать, и вообще мальчикам пубертатного периода не давать магазинную курицу
Тут это вызывает у многих раздражение, поскольку экономия и уверенность в собственной правоте отторгают не то, что здравый смысл, а и всякую надежду на него))
Снегопадка• 28 апреля 2023
Ответ дляHuldra
Купите ципленка породы бройлер, давайте ему корма с витаминами группы Б и вы удивитесь)
Не вам мне рассказывать, что и как растет) мои родители живут за городом и выращивают не только птицу.
Сільський ансамбль• 28 апреля 2023
Слухайте, та домашню птицю, так само годують покупними кормами, з тима самими гормонами, доречи индюшаче філе можно приготувати дуже соковито, я філе замочую в десь 2х литрах води з 3 ст ложками солі на годин 4-5, потім висушую, обмазую улюбленими спеціями змішаними з пару ложок олії, і потім в 3 слоя фольги, та м максімально розігриту духовку на 15 хв, вимкнити і дати ії там охолонути( тому готую ввечери, до ранку вона вже ледь тепла) і це просто найкращій рецепт, ми її імо замість колбаси, дужже смачно))
неДодекаэдр• 28 апреля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Я вибачаюсь, у вас дома мабуть міні лабораторія,щоб визначити рівень нітратів та інших шкідливих речовин? Чи тільки антибіотики турбують?
Послушная• 28 апреля 2023
Ответ дляБутерброд и я
Вже 14)) але м´ясо дуже любить і часто їсть. Все ок. А от від домашньої курочки ( яєчок) колись спіймав сальмонелез( оздоровилися,блін,в селі
а ті, хто в селах живуть - як виживають? сальмонелла ж кругом
Бадабум• 28 апреля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
дряблі вони від сидіння за компьютером
А цицьки як у Кардашян теж від компа? Та ні, вони на пляжі, дуже активні, а не за компом. Гормони росту
очки_ннадо• 28 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
И что что кормят покупными кормами? Там в составе злаки, белковая группа и витамины
Бадабум• 28 апреля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Ну да, отсутствие физических нагрузок в расчет не принимается)))))
Ви читати вмієте? Ці діти на пляжі, активні. І хлопчик може бути як завгодно малоактивним, але цицьки від цього не ростуть. Взагалі
Бадабум• 28 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Не вижу такой зависимости. Очень многи дети питаются магазинной курятиной(по крайней мере в саду и школе она именно такая). И все разные. И тощие, и нормальные, и полные
Ну не бачите й не бачите) Їжте що хочете. Але цицьки просто так в хлопчиків не ростуть))) І так, печінка у всіх різна, не всі організми однаково реагують
Асталависта бэйби• 28 апреля 2023
Моїй рік і 7 місяців їсть кроля і телятину в основному ,але куртку також даю ! Звичайно ! Не можливо сховати дитину від світу курку їдять в цілому світі ! Я варю фриадкгльки і роблю їй плов з курки їй , смажену ні звичайно
Повітруля• 28 апреля 2023
Мои подростки, єндокринолог просила не давать по возможности магазинную свинину и курятину.
Вообще более-менее чистым мясом считается индюшатина и баранина - их особо не накачаешь гормонами - сдохнут
Прикуси Язика• 28 апреля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Вырастет, на белковых кормах
ЩО це за прям белкові корми? Розводимо птицю 15 років,так, вміст білка в кормах є, старт, гровер, трохи різняться відсоткі білків. За 45 днів як фабричні на кормах не виростуть.
120-120-120 (не худею)• 28 апреля 2023
а потом в 3 года в садике его именниник угостит барни и конфетами, а в 6-7 лет в школе чипсами. Не думаю, что магазинная курица - єто вселенское зло.
Кстати, домашних цьіплят всех подкармливают антибиотиками, иначе бОльшая часть передохнет, а ущерб никому не нужен, т.к. растить домашних животньіх на убой - єто дорогое занятие. Корм дорогой. Поєтому представлять, что все домашнее пасется только на альпийских лугах и ест какой-то супер корм, и не ест антибиотики - ну єто во сне разве что.
sky-labs• 28 апреля 2023
Ответ длямесяцкие
А домашнюю на сальмонелез проверяете?
Это абсолютно не страшное заболевание.
Лечится нифуроксазидом и даже гранатовыми корками.
КарамбОлька• 28 апреля 2023
Ответ дляБадабум
Вы почитайте о гормонах роста, как их следует хранить и при каких температурах они разрушаются. Вы ж не сырую курятину грызете?
А вот грудь у мальчиков это скорее от переедания и налегания на быстрые углеводы. Ну либо какие-то генетически обусловленные проблемы со здоровьем
sky-labs• 28 апреля 2023
Ответ дляБутерброд и я
Микробиомчик слабенький у ребенка. Здоровому сальмонелла не страшна
А я с Рио-де-Житомира!• 28 апреля 2023
Ответ дляДобра всем!
А чому впевнені?
Бо працює там сестра
А я с Рио-де-Житомира!• 28 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
Мой знакомый доктор-эндокринолог - да) я нет, мне и так понятно, что из жёлтой цыпы, вмещающейся на ладони, за 45 дней не вырастет бройлер 3 кг+ без гормонов.
Не всі виробники однакові
КарамбОлька• 28 апреля 2023
Ответ дляБадабум
Гормоны роста -это конкретно какое вещество?
Re1ne• 28 апреля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Это в какой стране? Просто я весь мир уже почти объездила и нигде не видела в магазинах, чтобы было разделение кур на ´для богатых´ и ´для бедных´
пу_пугренчик• 28 апреля 2023
Ответ дляRe1ne
В магазинах вся курятина, апріорі для бідних.
Re1ne• 28 апреля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Так вы не ответили на мой вопрос, в какой стране?