Не пириживай• 28 апреля 2023
Чому дитині не можна магазинну курятину?
Дівчата, доброї ночі.
Я в розпачі.
Дитині 2 роки і їсть лище кроля і хек.
Домашню курку ніяк не може прожувати. Я вже всяку купляла, і молоденьку, і бролера і просто ципля, но після варки вона давлюча.
Пробувала тушити, також не їсть.
Вчора були в гостях і вона випросила кусочок мяса курячого крила, як потім господиня повідомила, що ТМ Наша ряба.
Дитина так смачно їла ту курочку, що аж облизувалася і кричала ДАЙ ДАЙ.
По дорозі чоловік каже:а чому ти дитині не готуєш таку курочку... і я замислилася, а чи дійсно та магазинна курочка прям настільки шкідлива.
Дівчата, Ви все знаєте, розкажіть будь ласка, чому промислова курка така шкідлива?
Вмім дякую!
Я в розпачі.
Дитині 2 роки і їсть лище кроля і хек.
Пробувала тушити, також не їсть.
Вмім дякую!
Результат:
вже голосів:
591 (81.4%)
Дитині даю магазинну курку
82 (11.29%)
Дитині НЕ даю магазинну курку
53 (7.3%)
Інше
месяцкие• 28 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Так почитайте інфу і не пишіть дурниць Сальмонольоз гине за сім хвилин при термообробці, якщо ви боїтеся його, то ви вживаєте курятину сиру, виходить так?
Удалено администрацией...
Админко• 28 апреля 2023
Ответ длямесяцкие
Удалено администрацией...
Вы видимо крутили своему и не читали инфу об этой болезни. Я дала вам бесплатную консультацию, не благодарите.
Чудо в декрете• 28 апреля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Я даю. Но тоже считаю, что ничего в ней хорошего нет(
Но выбора нет. Я не могу покупать домашнюю.
А магазинная напичкана антибиотиками(
там така хімія додається до комбікорму, що труби, котрими вона додається до замісу, проїдаються.. а потім це їсть курочка НР... Коли бачу рекламу ,що ’органічно вирощено’ то ржу..
.. Ну подумайте самі, що потрібно дати в організм того курчати,, щоб клітини бистріше ділились,бо виростає замість 6 місяців за 2.. а потім іще наколюють, і тушки ’розпухають’..,
Ладно,дорослі їдять,кому своє здоро’я паралельно,,а діткам не давати ні в якому разі..
і да,НР- мають свох міні-хозяйства, де вирощується органічно (і довго) те,що йде тільки на стіл їхньому керівництву.
Бутерброд и я• 28 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Лежать в инфекционке не = эффективно лечиться!
Звичайно. Краще ваші поради. Гранат,коли темп 40,5 і зневоднення
Бутерброд и я• 28 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
И что? :)
Как это отменяет то что я написала выше?
Источник заражения. У меня тоже были симптомы,но в легкой степени
очки_ннадо• 28 апреля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
ЩО це за прям белкові корми? Розводимо птицю 15 років,так, вміст білка в кормах є, старт, гровер, трохи різняться відсоткі білків. За 45 днів як фабричні на кормах не виростуть.
Це ті де в складі є необхідна для росту кількість білка. Чомусь в мене за 45 днів з якісного яйця бройлер виріс.
Ответ дляБутерброд и я
Конечно мои советы лучше.
Только ждать развития заболевания до поднятия температуры в 40,5 градусов + сопутствующие симптомы не нужно было ;)
Для тех кому не нравится гранат, есть в аптеке нифуроксазид.
Опять же - все должно быть вовремя!
Снегопадка• 28 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Гормоны роста -это конкретно какое вещество?
Эстрадиол
1. При термической обработке сальмонелла погибает, поэтому укор домашней курице про отсутствие проверки на его наличие выглядеть глупо, а сырые яйца есть детям никто не рекомендует.
2. Со слов нашего педиатра курица магазинная содержит антибиотики и гармоны роста, которые используются в процессе производства, и остаточное их количество в конечном продукте не контролируется или условно контроль., далее они попадают в тело ребёнка и вызывают гормональные сбои, нарушения обмена веществ и т д.
3. Моё мнение как обывателя: курица домашняя росла 3 месяца на кукурузе и травке вскормленная (а такую сложно найти но можно), курица магазинная за 1 месяц кормленая хтозна чем до ожирения, падения на ноги и цейроза печени, для меня ответ очевиден что давать ребенку..... скажу больше и себе тоже :-)
Викачую яйцями• 28 апреля 2023
Кстати автор, для размышления.
В организме белых медведей, надеюсь вы знаете ареал их обитания, находят вещества, которые используют в средствах для стирки.
А вы про домашнюю чистую курочку...
Повітруля• 28 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Мені от цікаво, ви коли прикорм починали,то теж з усього домашнього? Пюре в баночках не давали?
я не давала, готовила себе все диетическое, ребенку откладывала и блендером ручным взбивала, пару раз покупала баночки, но мне было дорого. А вообще мне б стремно было с баночек давать на каждый день, это лишь для экстренных ситуаций в отсутствии блендера. Кто там проверял их на наличие питательных веществ, на вред надеюсь проверяют
Бутерброд и я• 28 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Конечно мои советы лучше.
Опять же - все должно быть вовремя!
Мда... ваші ’ савєти’ вже скількох дітей вбили?
woman Warrior• 28 апреля 2023
наша ряба , на мой взгляд, непригодна к еде ни взрослім, ни детям.
Исключительно мое мнение..
но думаю, что в данном случае, вопрос в приготовлении.ребенку выходит, просто не вкусно так, как пытаетесь накормить вы
Исключительно мое мнение..
Вам телефонограмма• 28 апреля 2023
Тому що в магазинній багато шкідливих домішок у вигляді антибіотиків, гормональних стимуляторів росту та ін. Можна, але не часто і краще філе, воно більш якісне за кінцівки - там меньша концентрація домішок. Домашня, звісно, більш жорстка, то її можна прокрутити і зробити парові котлетки, наприклад. І супчик на бульоні з домашньої курки буде набагато корисніший, ніж з магазинної.
Доведено, що постійне споживання магазинної курятини може спричинити надмірний зріст та ожиріння, спричинене гормональним збоями (в США були дослідження дітей з дитячих будинків з цими проблемами, які споживали переважно курятину, бо вона дешевше за інші види м*яса).
Котам, наприклад, не рекомендують курятину з магазинну, бо вона викликає алергію, навіть у вигляді готових кормів. Моя кішка було мала облисіння на животі та хвості, ветеринар припустив як варіант, забагато курятини в раціоні ( в тому числі в дешевому кормі Фелікс), змінили корм на більш якісний та дорожчий, виключили курятину, сосиски та інший непотріб - зараз усе потрохи заростає.
Як варіант, можна спробувати індичку, вона вважається кориснішою за курку, а кількість домішок мінімальна, або відсутня, бо там інший спосіб розведення, без хімікатів та гормонів.
Ответ дляЧудо в декрете
А звідки у вас така інформація про труби?
Я так розумію це замовна тема?)
Нікому не рекомендую і не агітую. Кожен робить вибір на свій смак. Харчування має бути різноманітне і збалансоване.
Пишу те, що знаю.
Цикл вирощування Нашої Ряби замкнений. Від вирощуванння на полях кукурудзи, соняшника та ін. до потрапляння на переробне виробництво.
Тобто від аграріїв до тих, хто фасує.
В наших магазинах ми купуємо ту ж птицю, що йде на експорт тільки під іншими назвами. Тобто в Європу чи на схід. Антибіотики надто дороге задоволення щоб їх розливати направо і наліво.
Щодо окремих фабрик для керівництва це теж казка. Одна й та сама курка для всих)
В інтернеті є купа відео з вирощуванння і виробництва. Можна подивитися.
Пишу те, що знаю.
Тобто від аграріїв до тих, хто фасує.
Снегопадка• 28 апреля 2023
Ответ дляFilomena
Я так розумію це замовна тема?)
Пишу те, що знаю.
Тобто від аграріїв до тих, хто фасує.
Пишу те, що знаю.
Тобто від аграріїв до тих, хто фасує.
Вы ошибаетесь)) мой отец работал на Нашей рябе) антибиотики разливаются именно направо и налево. До 10 инъекций в сутки.
Вирощування на полях - вообще бред))
Снегопадка• 28 апреля 2023
Ответ дляFilomena
Ін‘єкцій? До 10 уколів?
Да. Если бы вы были в теме, знали бы об этом. Разумеется, речь идёт не о 2 или 5 мл за раз, дозы меньше, но частота больше
Ответ дляСнегопадка
Я в темі.
Тому знаю як за необхідності даються антибіотики птиці.
На якій птахофабриці працював ваш батько? Можна просто регіон, без назви.
Меломанка Маланка• 28 апреля 2023
Аатор, 2хрічна дитина має з´їдати 120 г м´яса або риби щодня. для росту потрібен білок! шукайте інші варіанти.
особисто я виросла в селі, зараз живу у місті і в меню моїх дітей є магазинна курка (а також яловичина, свинина, індичка, субпродукти типу печінка-сердечка-шлунки, різна риба). бабуся ветлікар, у себе в господарстві має курей, раніш кролів і перепілок. але домашня курка і перепілка годиться тільки на бульон, ніякі котлети/тефтелі і тушкування в соусі не рятують ситуацію, домашня курка СУХА ТВЕРДА ДАВЛЮЧА. кріль мої діти малими теж не могли прожувати, незважаючи на рецепт і тривалість тушкування :))
йдіть за порадами щодо дитячого меню до групи у фейсбук ’прикорм. його хитрощі. нові ідеї´
Снегопадка• 28 апреля 2023
Ответ дляFilomena
Я в темі.
Ерковцы
Бориспольский район
Снегопадка• 28 апреля 2023
Ответ дляFilomena
Там батьківська птахофабрика)
А ось вам географія рослинництва, якщо ви не знали
Зачем мне эта информация?) Я вам написала, потому что вы написали неправду об антибиотиках) переписываться с вами не входило в мои планы, есть чем заняться)
Одяг та сумки• 28 апреля 2023
мене на магазинну курку іноді на рвоту тягне( чому? їмо її дуже не часто. Хоча я в їжі не переборлива = їм усе. Можливо діти відчувають хімію. Як коти мої наприклад курку я їм не даю взагалі, а мьясо є їдять, а є кинеш навіть не лизнуть
Снегопадка• 29 апреля 2023
Ответ дляFilomena
Просто для того щоб ви виконували замовлення якісно.
Добраніч
Ахах))) о чем вы
У меня родители выращивают свою птицу, мне нет дела до торговых марок, я их не покупаю))