Не пириживай• 28 апреля 2023

Чому дитині не можна магазинну курятину?

Дівчата, доброї ночі.
Я в розпачі.
Дитині 2 роки і їсть лище кроля і хек.
Домашню курку ніяк не може прожувати. Я вже всяку купляла, і молоденьку, і бролера і просто ципля, но після варки вона давлюча.
Пробувала тушити, також не їсть.
Вчора були в гостях і вона випросила кусочок мяса курячого крила, як потім господиня повідомила, що ТМ Наша ряба.
Дитина так смачно їла ту курочку, що аж облизувалася і кричала ДАЙ ДАЙ.
По дорозі чоловік каже:а чому ти дитині не готуєш таку курочку... і я замислилася, а чи дійсно та магазинна курочка прям настільки шкідлива.
Дівчата, Ви все знаєте, розкажіть будь ласка, чому промислова курка така шкідлива?
Вмім дякую!
Результат:
вже голосів: 726
591 (81.4%) Дитині даю магазинну курку
82 (11.29%) Дитині НЕ даю магазинну курку
53 (7.3%) Інше
Кому там слова не давали• 29 апреля 2023
Можно подумать, что свинина или индейка лучше курицы. Их что не тем же кормят или не тем же колят? Так что ж совсем ничего не есть и детям не давать?
очки_ннадо• 29 апреля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
там така хімія додається до комбікорму, що труби, котрими вона додається до замісу, проїдаються.. а потім це їсть курочка НР... Коли бачу рекламу ,що ’органічно вирощено’ то ржу..
.. Ну подумайте самі, що потрібно дати в організм того курчати,, щоб клітини бистріше ділились,бо виростає замість 6 місяців за 2.. а потім іще наколюють, і тушки ’розпухають’..,
Ладно,дорослі їдять,кому своє здоро’я паралельно,,а діткам не давати ні в якому разі..
і да,НР- мають свох міні-хозяйства, де вирощується органічно (і довго) те,що йде тільки на стіл їхньому керівництву.
Нічого такого туди не додається, шкода що не дома, зробила б вам фото складу
Чудо в декрете• 29 апреля 2023
Ответ дляочки_ннадо
знаю робіткиків з комбікормового.. ,самі розказували що бачуть . Так само,як і з Легко..( чому і більшість дівчат,котрі стоять там працюють) -перестали купувати ту продукцію..