Дівчата, доброї ночі.
Я в розпачі.
Дитині 2 роки і їсть лище кроля і хек.
Домашню курку ніяк не може прожувати. Я вже всяку купляла, і молоденьку, і бролера і просто ципля, но після варки вона давлюча.
Пробувала тушити, також не їсть.
Вчора були в гостях і вона випросила кусочок мяса курячого крила, як потім господиня повідомила, що ТМ Наша ряба.
Дитина так смачно їла ту курочку, що аж облизувалася і кричала ДАЙ ДАЙ.
По дорозі чоловік каже:а чому ти дитині не готуєш таку курочку... і я замислилася, а чи дійсно та магазинна курочка прям настільки шкідлива.
Дівчата, Ви все знаєте, розкажіть будь ласка, чому промислова курка така шкідлива?
Вмім дякую!