Дніпро, Запоріжжя, Умань, Чернігів, Миколаів… немає сили це витримати. В Умань цієї ночі влучило 2 ракети. Одна з них - у багатоповерховий будинок. І злість і відчай від безсилля і лють. Путін мерзотник і всі його прибічники, там нема нічого людського. Але це і ціна PRу, пустим обіцянкам, заритим в асфальт ракетним програмам. Ми маємо памятати яку ціну ми платимо за це. І нк повторити це знов. Відео очевидців є на телеграм каналі.
12 друзей Коршуна• 28 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
На это и расчет. Мужиков поубивать на войне, женщин и детей вынудить уехать.
В прошлом году активно обсуждали тему золотого миллиарда и новый Иерусалим в Украине, с этой целью начата война. Вы тоже об этом, поубивать и вынудить выехать?
Ответ дляyaGoda
То нехай військовим розкажуть, що вони нічого не робили, а орки самі пішли.
Так, наші не вступали в бій ’штик на штик’, але я добре пам´ятаю, як по нашим селам Київської обл. були розтягнуті кілометрові колони русні, і як їх прожарювали наші, їх методично вибивали і змусили відступити. Так, коли вони зрозуміли, що або вони відступлять, або ляжуть всі, почали тікати. Але це все завдяки роботі наших військових.
А то інколи де-яких читаєш і таке враження, що росіяки прийшли потусили, а потім такі ну все ми пішли.
Хай, я ж не против
Ответ дляJave
Ну звичайно заднім умомо, про задній ум можна вішати недалекому та довірливому електорату зелених. А нащо ми тримали розвідку? Нащо у нас СБУ? .. чому до нас приїзжали в грудні 2021 та січні 2022 року предстаники ЦРУ..то про який задній ум можна говорити? ВИ ж розумієте що у влади було більше інформації розвідувальної ніж у нас і вона мусила працювати на випередження, на то вона й влада
Почекайте, розмова йшла про фінансування оборонки і звинувачення в цьому влади. Так можна безкінечно засипати чим завгодно.
Так, мені прикро, тому що я багато знаю людей, які приїхали з наросії, отримали там освіту а живуть в Україні. І вони підтримують Україну. Знаю багато людей, які виросли і отримали освіту в Україні, а тепер громадяни кінченої держави і цю кінчену мразрту підтримують.
А деякі, ще й бомбами шпуляють по своїй батьківщині, як з уродженцем Чугуєва, наприклад. Може вам видніше, чому так? Чому українці, які виросли і живуть тут, підтримують ту кончену парашу і виправдовують її?
ДевочкаКрасавица• 28 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Ну в сентябре увидим , без « понимать и думать « .
Увидим, спишемся потом. Главное чтобы вы не пропали из темы )
olgabaluta• 28 апреля 2023
Ответ для12 друзей Коршуна
Примерно.
Ответ дляЕленка14
Ви зараз в Україні (це має величезне значення)? Тому що якщо ви виїхали з України то вам вигідно виправдовувати владу нинішню.. Читайте всі мої коментарі в темі.. в мене не має бажання по 1000 раз писати про одне й те ж саме
Ответ дляКузякин
Я написала, что не видела. То прям везде пишут, то проблема ссылку дать. Ясно.
Ви ж тут доволі часта гостя, невже не бачили жодної? Ось, нащо далеко ходити - вчорашня
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3326217
Ответ дляStefaniya K.
потому что все решается легко и просто.хватит нам терпеть.предупредить по всем соцсетям русских ,официально и везде,что еще хоть одна ракета-и мы сразу даем ответку на тот же белгород курск и тд.куда достанем и именно в 9ти этажки в школы садики по.й.вот повыколупывают своих детей после прилета со щелей частями-паника начнется .пусть выходят на митинги против пуйла.только так они поймут и пво их не защитит.территория большая.только ответка гопникам.
они его поддерживают, ну какие митинги
Ответ дляMussja
Ви краще пошукайте інформацію, коли і скільки всього Україна добровільно віддала рашці. Скільки ракет, літаків, танків, бронетехніки і т.д. Тисячі, бляха тисячі. Я була в шоці
То не при Зе було. А ми зараз про нього, бубочку. Але так, то ще одна причина нашого лиха.
Ответ дляSoufit
Чтоб прям клевали - нет, не видела. Но я далеко и не все читаю.
Почитаю.
olgabaluta• 28 апреля 2023
Ответ дляFilomena
Там рахунок для допомоги потерпілим в Умані відкрили.
Краще б туди зусилля направили.
Розвели срач. Аж противно(
Краще б туди зусилля направили.
Розвели срач. Аж противно(
Так предъявите этот рахунок Зеленскому! Сколько можно разводить Украинский народ на донаты. Пусть власть решает вопросы с пострадавшими! Или зачем эту власть вообще выбирали?
Ответ для12 друзей Коршуна
Немає межі тупості любителів заговорів. Україну розміновувати тепер треба років 50, якраз весь золотий мільярд приїде сюди для цього. Кращих же місць немає для ізбранних.
Ответ дляJave
Так, і навіть в одній області з Уманню. Це підвищило цінність моїх слів? Аллілуя! Тільки цього і треба.
А вам вигідно обсирати і хаяти свою країну? Вам прям легше стає, випорожнюючись від яду?
Ответ дляjulil
А мне интересно, где сейчас наша украинка- форумчанка, со скрина. Защитница хороших русских. Потому как зашла я почитать, и вот , лайки и комменты АГОНЬ.. Фашисты мерзкие все россияне. Точка
Від цих іншого й не чекаємо. Ще відпочатку війни, коли українці слізно їх благали, я розуміла, що це марна справа. Майже всі вони там фашисти.
Ответ дляMilesa
Сегодня они особенно в ударе. Верещат от восторга. Соскучились по обстрелам. Где же хоть один хороший…Замахалась искать
Ответ дляБолаболик
Это кто там в Украине дистанционку с сентября отменять собрался !
Кому что
. Неужели ещё не понятно, что в школе безопаснее, чем дома ? У нас отличное убежище и все туда ходят. А дома 9 этаж и ребенок дома один. А вы со своими дитачками сидите дома. У нас дистанционка = вообще ничего. И так три года.
Ответ дляolgabaluta
Так уже и патриотические боты не пишут про скорую победу. Потому что, все понимают, что ее не будет. Нас плавно подводят к другому варианту.
Ну давайте чесно і якщо без примітиву вашого і образ на рівні дитячого садка.
Я не прихильник ні Пе ні Зе, просто як і більшість хочу перемоги і щоб не гинули люди. Але. Ці питання вирішуються ж не лише нашим керівництвом і громадянами, в цю війну включені багато держав з різними мотивами причому і якщо подивитись на риторику і темпи, то скажемо так немає великої зацікавленості в швидкій перемозі нашій, або допустимо такий варіант - що насправді допомагають набагато більше, чим говорять і скоро ми це побачимо, довше чекали, то майте терпіння діло до новин. Цю теорію можна буде легко провірити, просто треба трохи часу. Уявімо що ні, все так як і є, і затягується на роки. Цікаво що ви пропонуєте по суті, а не просто висловити невдоволення? Чи так легко і швидко буде нам вернути так звану зону ато навіть якщо офіційно русня скаже нєт, ми уже не воюємо? І кому ці ваші питання та агресія, хіба мені чи іншій з цієї теми? Але я за те, щрб мати глузд і не лаятись під руку, аби було гучно, навіть по причині поваги до зсу
Ви спочатку в себе в голові картину побудуйте і можливі варіанти розвитку подій, опираючись на факти які очевидні, подумайте як плануєте діяти в різних варіантах розвитку, а потім і не будете задавати примітивних питань до випадкових людей з форуму
Татьяна-bfd8• 28 апреля 2023
Ответ дляFilomena
Краще б туди зусилля направили.
Розвели срач. Аж противно(
Краще б туди зусилля направили.
Розвели срач. Аж противно(
Где найти этот счет?
Ответ дляNata2907
Кому что
Я виновата что вы живете в 9 этажке ?
Давайте каждый сам за себя разберётся ?! Ок ?! Спасибо за разрешение .
Вы и без дистанционного без репетитора не поступите это всего лишь корочка чтоб была .