Advoco• 28 апреля 2023

Умань…

Дніпро, Запоріжжя, Умань, Чернігів, Миколаів… немає сили це витримати. В Умань цієї ночі влучило 2 ракети. Одна з них - у багатоповерховий будинок. І злість і відчай від безсилля і лють. Путін мерзотник і всі його прибічники, там нема нічого людського. Але це і ціна PRу, пустим обіцянкам, заритим в асфальт ракетним програмам. Ми маємо памятати яку ціну ми платимо за це. І нк повторити це знов. Відео очевидців є на телеграм каналі.
СhanelKa• 28 апреля 2023
Ответ дляZarevna
Тому що заробляли на відкатах у будівництві доріг. Тому так і вчепились.
Так і досі заробляють
Щось змінилось ?
olkaig• 28 апреля 2023
Ответ дляМариЧе
Це сарказм чи Ви реально в це вірите? А тоді який в цьому профіт?
Профіт кожногт разу собі та іншим доказувати яка молодець, що виїхала
pola2000• 28 апреля 2023
Ответ дляКузякин
Здесь кто-то утром писал, что в Умань прилетало последний раз в феврале 2022
Попадало-так, але багато разів ракети і шахеди були збиті. Тому була впевненість, що і цього разу все буде добре.
alMira05• 28 апреля 2023
Умань жаль.Неужели не было возможности сбить ракеты ту.
Кузякин• 28 апреля 2023
Ответ дляpola2000
Уже 10 погибших (
Чашечка кофе• 28 апреля 2023
Ответ дляalMira05
Неможливо все збити
МариЧе• 28 апреля 2023
Ответ для_MadonnA_
За год никак не могут принять решение ? Сомневаются?Зачем об этом писать в каждой теме , где был прилет и люди пострадали .
Ну хочуть люди себе підтримати. Це людська природа - находити виправдання своїм рішенням. І нічого тут немає такого щоб «паралізовало», не треба так з цього перейматися
olgabaluta• 28 апреля 2023
Ответ дляNatkash
У мене рік тому з´явилася хороша знайома з Маріуполя (це довга історія, одна з тих, що можна кіно знімати). Розповідала, що в Маріуполі ніхто і подумати не міг, наскільки жахлива ситуація, сподівалися, максимум побахкає як в 2014, і на тому закінчиться, тим більше, на місцевому ТБ, поки воно ще працювало, мер регулярно виходив в ефір і заспокоював людей (насправді на той час він вже звалив з міста). Коли стало зрозуміло, яка ситуація насправді, всі шляхи виїзду були перекриті, що було далі, ми всі знаємо...(((
Я от все думаю, у нас на ЗУ стільки закинутих санаторіїв, дитячих таборів і шкіл, чи то не можна було б підготувати їх для біженців замість того, щоб ті дороги латати? Ну хоча б частину коштів виділити, хоча б дітей вивезти під приводом ’оздоровлення’? Чудово ж знали, що буде війна...
Удалено администрацией...
Olenka_bum• 28 апреля 2023
Ответ дляuma
Вы пытаетесь мне доказать что Умань самый опасный город? Ок. Я с вами соглашусь и пусть вам станет легче.
У вас проблемы с пониманием прочитанного
olgabaluta• 28 апреля 2023
Ответ дляМариЧе
Это не сарказм. Население Украины прореживают, территории освобождают. Параллельно - чем больше кровавых трагедий, тем больше денег можно получить и отмыть.
Соната любви• 28 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Если снимать видосики так просто, то кто сейчас мешает Порошенко их снимать?
Снимал бы и все бы смотрели и слушали его, вместо Арестовича. Но что-то он не снимает... сказать-то ему нечего... в свое оправдание за бездарный президентский срок.

Думаю что после войны будет расследование, чем именно Порошенко занимался, когда был президентом.
порошенко есть чем заняться, в отличие от 95 квартала.

Ми знаходимося на унікальному складі, який знаходиться на кордоні між Бельгією та Нідерландами. Саме тут нам вдалося розшукати дещо ефективне і потрібне війську, як повітря. На власні очі переконався і тепер можу вам повідомити, що ми укладаємо нові контракти з новими автомобілями - це потужні вантажівки з кранами для нашої артилерії. Ну і, звісно, ми дуже хочемо забрати якнайбільше звичайних вантажівок DAF. Бо це те, чого не вистачає ні на Сході, ні на Півдні.

За моєю спиною — білий контейнер. Це — мобільний шпиталь, якщо нам вдасться швидко привести його до ладу, то ми започаткуємо новий цікавий, а головне, корисний проєкт, який врятує багато життів.
МариЧе• 28 апреля 2023
Ответ дляolkaig
Ааа, ось в чому справа. Ото тоді дійсно дурість, навіть не віриться що таке можна написати ще і не анонімно. Це капець 😆
Павлик Равлик• 28 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
сто проц.тут трагедию горе и то боты используют в своих целях.и везде одна методичка-асфальт.еще яйца счас тут приплетут
Скіко подоляк зараз плате своїм?
Муркамурковна• 28 апреля 2023
Ответ дляIrisha0604
В якому сенсі, постійно? Якщо що, я тут живу. За рік війни, прилетіло 1 раз і з людськими жертвами. Сьогодні другий
на моїй пам яті три рази точно , 2 раз в жіночу тюрьму, 1 раз в районі 14 школи і сьогодні третій раз, сьогодні наймаштабніше
це по перше
по-друге, там постійно літають і постійно збивають, добре, що падає в полях
ви, жителька Умані і не підписані у фейсбуці на жоден уманський канал?
більшість жителій точно знають чому сьогодні туди прилетіло? ви знаєте?
Соната любви• 28 апреля 2023
Ответ дляjesper
тим часом, коли в Умані вже 7загиблих, по тєлєку все стабільно
вспомните Еленовку, по тв было шоу байрактар и флеш моб в поддержку раздвинутых ног.
Чашечка кофе• 28 апреля 2023
Ответ дляСоната любви

https://youtu.be/S90c_rRai0A
Порошенко таким чином дуже активно собі набиває політичні бали, бо все ще сподівається повернутися на Банкову. Але все одно процес маргіналізації його та його партії вже не зупинити
МариЧе• 28 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
Маю сумніви що одне напряму пов’язано з іншим, але не Ви не я не в змозі точно про це казати
Муркамурковна• 28 апреля 2023
Ответ дляКузякин
Уже 10 погибших (
Удалено администрацией...
anabelia• 28 апреля 2023
Ответ дляМуркамурковна
це по перше
Там щось військове поряд? Я не жителька Умані
Shipowner• 28 апреля 2023
Ответ дляНаталья557
Интересно, советчицы так продолжают считать, что в Украине есть безопасные города и области? Не так давно здесь осуждали тех, кто выехал из ’безопасных’ городов за границу.
Есть, и давайте не будем
Прилеты в них по вероятности ниже, чем погибнуть в аварии
anabelia• 28 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Кому з влади можна довіряти? Нікому. Хтось виконав свої обіцянки-ні. Ніхто не знає, що відбувається насправді. І які були можливості уникнути того чи іншого чи не було можливостей. При Порошенку дуже багато складів з боєприпасами зривалося і горіло і не тільки при ньому.
Конкордія• 28 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
Пiсля Перемоги - это когда? Через сколько лет?
Ви бачили статистику випущених і збитих ракет сьогодні? Можете краще - то ідіть збивайте, інших навчите, і так у всьому, тоді буде скоріше перемога, все ж і в ваших руках також, чи ви лиш так, на вентилятор накидати?
Муркамурковна• 28 апреля 2023
Ответ дляanabelia
спросіть у тієї жительки Умані
бо наче таки знають чомусь всі..крім тієї, яка там живе і не знає про постійні шахіди, збитття, куди те все падає і т.д.
і що сталось зразу після вибухів сьогоднішніх...
і благодаря чому там слава Богу максимально все збивать
Чашечка кофе• 28 апреля 2023
Ответ дляКузякин
Уже 10 погибших (
Удалено администрацией...
Кузякин• 28 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Удалено администрацией...
olgabaluta• 28 апреля 2023
Ответ дляКонкордія
Не вижу ответа на свой вопрос. Так когда Перемога?
anabelia• 28 апреля 2023
Ответ дляМуркамурковна
спросіть у тієї жительки Умані
То я у вас спитала. А ви мене чомусь до когось відіслали.
Stefaniya K.• 28 апреля 2023
Ответ дляКонкордія
сто проц.такие умницы собрались -пусть шуруют и сами сбивают.пусть шуруют и сами просят оружие и денег.а то сидят пердят в диван и учат ВСУ как жить
Чашечка кофе• 28 апреля 2023
Ответ дляanabelia
За Балаклію та Калинівку нікого не покарали
Natkash• 28 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
В реальності скільки людей зголосилися б виїхати до початку війни? Якщо до сих пір з міст, де ідуть бойові дії людей треба силою вивозити
І це також правда, але якби люди знали, що їдуть не в ’нікуди’, мабуть, бажаючих було би більше. Принаймні, дитячі будинки з інтернатами могли би повивозити ще до початку наступу.