Дніпро, Запоріжжя, Умань, Чернігів, Миколаів… немає сили це витримати. В Умань цієї ночі влучило 2 ракети. Одна з них - у багатоповерховий будинок. І злість і відчай від безсилля і лють. Путін мерзотник і всі його прибічники, там нема нічого людського. Але це і ціна PRу, пустим обіцянкам, заритим в асфальт ракетним програмам. Ми маємо памятати яку ціну ми платимо за це. І нк повторити це знов. Відео очевидців є на телеграм каналі.
ДевочкаКрасавица• 28 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
А вы кто ?
Я Девочка Красавица. А вы кто? Балаболик?
Ответ дляСоната любви
порошенко есть чем заняться, в отличие от 95 квартала.
Ми знаходимося на унікальному складі, який знаходиться на кордоні між Бельгією та Нідерландами. Саме тут нам вдалося розшукати дещо ефективне і потрібне війську, як повітря. На власні очі переконався і тепер можу вам повідомити, що ми укладаємо нові контракти з новими автомобілями - це потужні вантажівки з кранами для нашої артилерії. Ну і, звісно, ми дуже хочемо забрати якнайбільше звичайних вантажівок DAF. Бо це те, чого не вистачає ні на Сході, ні на Півдні.
За моєю спиною — білий контейнер. Це — мобільний шпиталь, якщо нам вдасться швидко привести його до ладу, то ми започаткуємо новий цікавий, а головне, корисний проєкт, який врятує багато життів.
Хватить вже піарити цього Порошенко,зайшла прочитати про Умань,на кожній сторінці він .Хвали мене роте,а то роздеру.
Чашечка кофе• 28 апреля 2023
Ответ дляanabelia
То я у вас спитала. А ви мене чомусь до когось відіслали.
Навіщо Вам ця інформація?
Ответ дляКузякин
Ок. Значит остальные врали и это не наши их погнали из Киевской области, а сами ушли.
То нехай військовим розкажуть, що вони нічого не робили, а орки самі пішли.
Так, наші не вступали в бій ’штик на штик’, але я добре пам´ятаю, як по нашим селам Київської обл. були розтягнуті кілометрові колони русні, і як їх прожарювали наші, їх методично вибивали і змусили відступити. Так, коли вони зрозуміли, що або вони відступлять, або ляжуть всі, почали тікати. Але це все завдяки роботі наших військових.
А то інколи де-яких читаєш і таке враження, що росіяки прийшли потусили, а потім такі ну все ми пішли.
Наталья557• 28 апреля 2023
Ответ дляAlexandra
І ще, слід замислитися тим, хто пише з приниженням тим, хто виїхав із спокійніх міст
Они не задумаются, так как уверены, что к ним не прилетит.
Муркамурковна• 28 апреля 2023
мені знається, що велика кількість сограждан прям мріють про те шо б розхерачили Київ чи інші ’спокійні’ регіони, їм прям леше стане, бо прикордонні фігачать, а ті ні... при цому не достатньо ні сірого іні білого вещества в голові подумати шо якшо буде тринцец Києву то і Україні буде триндец і куди б ви з прикордонних районів їхали б... і скільки та Умань через себе пропустила біженців і скільки там їх зараз залишилось...
коли одні все роблять для того, що б Україна жила і вистояла, інші сидять і міряються тим, де більше руйнувань і кому гірше
ви , вже б ото як русня.. зразу б кричали расіясіла... не стіснялися б уже
мало їм жертв сьогодні... тьфу
Ответ дляyaGoda
не билися штик в штик? да ви шо? а в Мощуні що було? а на деяких ділянках Ірпеня?
Ответ дляAdvoco
В Україні були свої ракетні програми. Ракетна програма Нептун, нептунами потопили крейсер Москва. Єдина партія була замовлена ще бувшим опальним президентом. Зеленський цю програму закрив. Ракетна програма грім-2 (сансан) з дальністю польоту 480 км розроблена ще при Ющенко, закрита Януковичем, реанімована По і благополучно закрита Зеленським. Чому закрита?. В дороги вбухані мільярди. Нам б вистачило кілька тисяч ракет що б спати спокійно. Маленька країна Ізраіль оточена ворогами з усіх боків і всім дає отпор. Але шашлики і брехня на кожному кроці, розмінований Чонгар і ділянки на сході, купа кримінальних справ на патріотів, непроведена евакуація цим запам’ятається каденція нинішньоі і влади. Невивчені уроки історіі - висока ціна.
Эта программа не была закрыта) это сказки опального, к войне готовились и готовили, но никто не делал ставку ни на наш народ ни на зелю.поэтому и это были тщетные попытки и минимальный бюджет
Ответ дляShipowner
Есть, и давайте не будем
Прилеты в них по вероятности ниже, чем погибнуть в аварии
Здесь каждый раз когда прилет в город, куда прилетает, к счастью, очень редко с жертвами, начинают вопрошать к советчицам: ну что, советчицы, вы продолжаете утверждать, что есть безопасные города? Каждый раз поражает это. Как будто эти трагедии какое-то доказательство, которое предъявляют.
Конечно, большинство городов относительно безопасны и шансы погибнуть при других обстоятельствах намного выше.
Муркамурковна• 28 апреля 2023
Ответ дляanabelia
а я не буду вам казати, бо я не знаю чи можна
мене просто удівляють люди. які ніби то живуть в тому місті і о а шо такое...
це я к про київ.. шо тут нічого і не було...
Ответ дляStefaniya K.
ну да.как это зеленский не наштамповал ракет и не закрыл небо.мог бы ядерку забацать и поставить нам на охрану.чего уж там.это ж так легко и просто...
Уявіть собі, міг і наштампувати. В 2019 році він приїздив на Мотор Січ і казав ’чим ви тут взагалі займаєтесь? Авіаційними двигунами? Нащо вони потрібні?’ Весь завод тоді сміявся. А зараз от невесело. На Лучі було замовлено всього 6 ракет Ольхи при Зе. А ними можна було розхєрячити руснявий флот. А далекобійну Блискавку взагалі було закрито проект через нестачу коштів. Заводи з виробництва снарядів також не фінансувались. рашка б ще подумала чи нападати на нас. А тепер ’який Зе маладєц, він зброю дістає’ з протягнутою рукою. Все керівництво Укроборонпрому - ті самі українські гниди. Знаю, зараз полетять скарги. Та пофіг вже, коли таке твориться.
Муркамурковна• 28 апреля 2023
Ответ дляTa-Ki
А що Остапчук в інсті пише, що це був не простий будинок…хто в ньому живе?
там в кожному будинку хтось та живе..люди там живуть
т
karpenko73• 28 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
сто проц.такие умницы собрались -пусть шуруют и сами сбивают.пусть шуруют и сами просят оружие и денег.а то сидят пердят в диван и учат ВСУ как жить
ВСУ не просят оружие и деньги
ВСУ защищают нас, к ним вопросов никогда и не было
не манипулируйте и не скидывайте все в одну кучу
olgabaluta• 28 апреля 2023
Ответ дляКонкордія
Коли украінці і ви, бо не знаю з якої ви сторони з таким мисленням перестануть сратись в коментах і почнуть щось робити ради перемоги
Другого ответа я и не ждала.
Ответ дляAdvoco
Удалено администрацией...
Ответ дляNatkash
У мене рік тому з´явилася хороша знайома з Маріуполя (це довга історія, одна з тих, що можна кіно знімати). Розповідала, що в Маріуполі ніхто і подумати не міг, наскільки жахлива ситуація, сподівалися, максимум побахкає як в 2014, і на тому закінчиться, тим більше, на місцевому ТБ, поки воно ще працювало, мер регулярно виходив в ефір і заспокоював людей (насправді на той час він вже звалив з міста). Коли стало зрозуміло, яка ситуація насправді, всі шляхи виїзду були перекриті, що було далі, ми всі знаємо...(((
Я от все думаю, у нас на ЗУ стільки закинутих санаторіїв, дитячих таборів і шкіл, чи то не можна було б підготувати їх для біженців замість того, щоб ті дороги латати? Ну хоча б частину коштів виділити, хоча б дітей вивезти під приводом ’оздоровлення’? Чудово ж знали, що буде війна...
Можно было , это халатность за которую бы под суд . Но у нас лозунги впихнули людям и все больше им ничего не нужно . А на погибших мариупольцев и прочих почему то закрывают глаза (( у меня не выходит так .
Ответ дляКонкордія
Може їх приховувати, ті жертви? Ну типу нічого ж і не сталось, а просто в кайф собі гарненько обгадити владу? Щоб що?
Відповім лише на одне питання, на мою думку перемога тоді, коли ви і такі як ви диванні експерти перестануть займатись аналізом, володіючи частковою інформацією і гарно підготовленими вкидами з однобокими аргументами і без фактів з обох сторін. Подивляться на ситуацію ширше. І перестануть агресувати до влади і інших громадян, а об’єднаються, зададуть кожен собі питання : я своїми діями наближаю чи віддаляю, чи доречна зараз моя агресія і що я можу чесно і відверто зробити для того, щоб приблизити її не словом, а ділом? Ну і почнуть максимально приближати, а не віддаляти. Сратись і поливати помиями випадкових людей в коментах, своїх же співгромадян для власного примарного відчуття переваги і аргументувати вкидами - то перевага русні, наша краіна вибрала інший шлях. Геть інший і поки їй це вдається, трохи. Станьте не хейтером ноунейм на мамському форумі, а лідером думки, впливовим волонтером чи талановитим військовим, і тоді до вашої думки будуть прислухатись маси і матимете право як людина, яка зробила, а не лише говорила багато, задавати питання владі і отримувати відповідь. Хоча тоді у вас певно будуть інші геть питання
Та вона чоловіка айтішника не може вивезти через то все то
Ответ дляЯся222
Если бы дороги не строили, то все-равно это бы только немного улучшило ситуацию, сравните расходы на войну и стройку. Оружие вообще стоит сумасшедших средств. Все годы независимости нужно было к этому готовиться по хорошему, тогда бы в 2014 все и закончилось.
А ви думаєте за дороги заплатили рівно стільки, скільки вони коштували? На цьому вкрадено мільйони, якщо не мільярди.
Ответ дляMilesa
Ви краще пошукайте інформацію, коли і скільки всього Україна добровільно віддала рашці. Скільки ракет, літаків, танків, бронетехніки і т.д. Тисячі, бляха тисячі. Я була в шоці
olgabaluta• 28 апреля 2023
Ответ дляКонкордія
Тримайте мене в курсі своїх очікувань, бо мені дуже цікава думка ботів (ні)
Так уже и патриотические боты не пишут про скорую победу. Потому что, все понимают, что ее не будет. Нас плавно подводят к другому варианту.
ДевочкаКрасавица• 28 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Я думала министр образования .
Нет, для того чтобы понимать, что полностью не отменят онлайн обучение не нужно быть министром образования