ЖивунаБагамах• 28 апреля 2023
Алергопроби для стоматолога
Дитині, ви робили? Алергій немає
Результат:
вже голосів:
14 (63.64%)
Так
8 (36.36%)
Ні
Безпринципова• 28 апреля 2023
якщо дитина не алергік і не було алергічних реакцій швидкого типу як набряк Квінке, крапивниця, не має в анамнезі алергії на антибіотик, то робити нічого не потрібно!
Безпринципова• 28 апреля 2023
а що вам дасть це голосування? побачити скільки безграмотних лікарів? то вже видно, що достатньо.
Примарочка• 28 апреля 2023
Здавали кров на виявлення алергії на препарат перед тим як зобезболюванням рвати зуби. Направлення дав стоматолог
ЖивунаБагамах
• 28 апреля 2023
Ответ дляМаю сечі
Давно доказано, что эти пробы бесполезны
А чому? Ніби кров з вени добре показує
Безпринципова• 28 апреля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
А чому? Ніби кров з вени добре показує
що аналіз покаже, якщо не було контакту з алергеном і іммунної відповіді не буде?
voloshkina• 28 апреля 2023
Мій син алергик. Ми здавали кров з вени, на 8 анестетиків, на усі виявилася реакція, на якісь миттева, на якісь відкладена. Але все одно вони потрібні, тож лікували з тим, який дав найменшу, а ще прикриваю антигістамінними.
Безпринципова• 28 апреля 2023
Ответ дляvoloshkina
і хто дивився ці аналізи? алерголог чи стоматолог?
Голова колгоспу• 28 апреля 2023
Ответ дляБезпринципова
Спочатку ходили на консультацію до зав відділення алергології, а потім вже до стоматологів, і я казала їм, який анестетик дозволив алерголог.
Безпринципова• 28 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
правильно. дитина алергік і спочатку потрібна консультація алерголога. якщо він вирішує, що проби потрібні, то роблять проби і тільки алерголог має право читати їх і давати дозвіл на використання конкретного анестетика. та і по правді сказать, надія була не на проби, а прикриття антигістамінним.
як ви думаєте, скільки людей із проголосувавших за проби страждають алергіями і були у алерголога на консультації?)
Голова колгоспу• 28 апреля 2023
Ответ дляБезпринципова
Можливо справа в тому, що стоматологи відмовляють в анестезії без наявності алергопроб, навіть якщо дитина не алергік. Тому що ми були в багатьох клініках в Києві, і всі питали проби, ще до того, як дізнавалися, що алергік.
Звичайно, треба все робити як слід, через консультацію з алергологом, бо наприклад якщо алергік, і Квінке була, то ось ті проби, що дряпають шкіру заборонені в такому разі.
Безпринципова• 28 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
друге моє повідомлення про те, що багато некомпетентних лікарів і голосування це підтвержує.
якщо дитина алергік, то тільки консультація алерголога.
за 22 роки роботи я декілька разів направляла до алерголога, працюю без проб.
які клініки в Києві направляли на проби?
Маю сечі• 28 апреля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
А чому? Ніби кров з вени добре показує
Нет, аллергия- сложный симптомокомплекс, вы можете 20 лет спокойно есть шоколад, а потом бац- и аллергия, понимаете? Вы не знаете, как , когда и на что даст реакцию организм
Безпринципова• 28 апреля 2023
Ответ дляБла бла бла
Є лікарі які відмовляються лікувати без проб
я б в таких питала чи знають вони приказ 916 і де їх аптечка невідкладної допомоги. питання зникнуть після приказу 916)))
Бла бла бла• 28 апреля 2023
Ответ дляБезпринципова
Ви ж розумієте що це в ваших інтересах і лікар свою жо прикриває. Я можу їх зрозуміти. Якщо вам не підходить то можна знайти лікаря, який робить без анестезії
Безпринципова• 28 апреля 2023
Ответ дляБла бла бла
жопу свою лікар прикриє, коли матиме чим надати допомогу. алергія не постійне явище. сьогодні її не має, а завтра вона є.