Полуничка• 28 апреля 2023

Де б ви купили б квартиру - Одеса чи Львів?

Доброго дня, зірочки. Якщо б була можливість, в якому місті ви б купили квартиру - в Одесі чи у Львові?
Я сама з Києва. Але в майбутньому хочу придбати квартиру, (розглядаю тільки ці два міста!).
Одеса - неймовірне місто, обожнюю всією душею. Гарне місто, колоритне, по узбережжі моря, теплий клімат.
Львів - теж обожнюю. Атмосферне, комфортне, компактне, дуже гарне. + поруч кордон з ЄС.
Порадьте щось…де б ви купили?
Напишіть чому саме.
SHASTIE LUBIT TISHINY• 28 апреля 2023
Львів

Швабристка• 28 апреля 2023
Я бы в Одессе. Обожаю море.
автор Полуничка • 28 апреля 2023
Ответ дляSHASTIE LUBIT TISHINY
Львів
Чому?
МадамОхмури• 28 апреля 2023
Одесса
O-Yumi• 28 апреля 2023
Львів. Тому що люблю це місто і кордон поруч — легко мандрувати машиною чи ровером. Одеса мені здається більш суєтною, не моє...
автор Полуничка • 28 апреля 2023
Ответ дляМадамОхмури
Одесса
Чому?
Анонім-ка• 28 апреля 2023
раньше сказала бы что Одесса.
Сейчас опасалась бы. И там и там аренда актуальна будет всегда. Но рядом с Одессой Молдова и Крым. Пока вопрос не будет решен, это неспокойное место(. Сегодня в Молдове Санду. Не дай бог вернется предыдущий през, с Молдовы будет такой же доступ к нам как сегодня с белораши
МадамОхмури• 28 апреля 2023
Ответ дляПолуничка
Чому?
З видом на море
Працівниця року• 28 апреля 2023
Одесса. скоро там будет фурор

olly_bijou• 28 апреля 2023
Львів
автор Полуничка • 28 апреля 2023
Ответ дляПрацівниця року
Одесса. скоро там будет фурор
В якому плані?
ПироженкА• 28 апреля 2023
Одесса мне больше нравится.
Працівниця року• 28 апреля 2023
Ответ дляПолуничка
В якому плані?
Одесса и Днепр будут главными городами
автор Полуничка • 28 апреля 2023
Ответ дляПрацівниця року
Одесса и Днепр будут главными городами
Головними де? В якому плані?
Не розумію про що ви
Диви яка я пава!• 28 апреля 2023
Львів , теж маю мрію купувати там . Якось розмірно та спокійно мені у Львові )
Вбигудях• 28 апреля 2023
Ответ дляПрацівниця року
Одесса и Днепр будут главными городами
Це ви про небесний Єрусалим?
Ку-кусик• 28 апреля 2023
Для себе, щоб жити?
Не знаю, але не Одесу (курортне місто для мене, не варіант, брудно, відпочиваючих багато).
У Львові не жила. Щоб зрозуміти, чи подобається місто для життя, треба там пожити..
Inuk• 28 апреля 2023
Львів. В Одесі, особисто в мене ,було б відчуття більшої небезпеки під час війни 😩
Vika-N• 28 апреля 2023
Одесса не подобається, не моє місто, хоча й море поряд, ще й стрьомно, а Львів обожнюю

младокошкина• 28 апреля 2023
Львів. Гори поруч, кордон поруч
Дідова баба• 28 апреля 2023
у Львові зараз купити щось нормальне - дорого. дорожче за Одесу та Київ, мабуть
В танке• 28 апреля 2023
если сейчас не купить-потом за эти деньги будет общага только на выселках
ОноВамнадо• 28 апреля 2023
Ніде
Взагалі вважаю купувати зара квартиру в Україні недоречно
irisha2424• 28 апреля 2023
Які ваші плани на цю квартиру? Інвестиція для подальшоі здачі? Чи для власного переізду в майбутньому?
Карапулька• 28 апреля 2023
Одеса. Клімат у Львові такий собі...
задумчивая мордочка• 28 апреля 2023
Ответ дляВбигудях
Це ви про небесний Єрусалим?
Моська-слон• 28 апреля 2023
Сейчас Львов, а после войны можно обменять, продать...
Даю справку• 28 апреля 2023
Одесса конечно. Как можно сравнивать её со Львовом...
Я шалунья• 28 апреля 2023
Замечаю что у нас в Одессе западная Украина квартиры покупали, детей оставляли жить в Одессе, сами за границей работали на эти квариры и на детей что бы им работы хорошие купить.
Я шалунья• 28 апреля 2023
Ответ дляVika-N
А Львов не стремно, они ждут что бы их Польша забрала, привыкли там, эта часть Украины вечно под ними были.