Смайлик• 28 апреля 2023

Поділіться рецептом соуса для твердих макаронів

Скрізь зустрічаю тільки томатні, а я томат не дуже люблю. Може хтось знає з інгредієнтів типу сир, вершки, масло...щось таке ніжне і смачне
Розвідка Маші• 28 апреля 2023
у мене тупе питання, але все ж задам: а ви гуглити пробували?

автор Смайлик • 28 апреля 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Ні, і не буду. Я вже з гуглом достатньо продуктів перепортила, дякую
муха в кедах• 28 апреля 2023
Цибуля, гриби, вершки, столова ложка сметани, прованські трави. Подавати з сиром.
Класична карбонара також не томатна.
Курка, гриби, вершки.
Можна з креветками/ лососем та шпинатом на вершковій основі зробити.
NYC• 28 апреля 2023
Сливки+ сыр с плесенью, сыр растопить в сливках.
Оливкое масло+ потереть много пармезана.
Соливки с курицей...рыбой...грибами...овощами...морепродуктами, выбирайте что хотите.
Комиссия50%• 28 апреля 2023
карбонара, вершковий соус, мачанка з грибів і т.д.
Лапка• 28 апреля 2023
Классический бешамель, бешамель с сыром, со сливками, молочный соус. Соус майонез!