Козачка• 28 апреля 2023
Суп з вечора чи вранці
Дитині і собі хочу зготувати суп (з фрикадельками) на 2 дні: суботу і неділю.
Коли ви готуєте: в п´ятницю ввечері 21-22 год ок?
Ми просто в суботу встаєм і йдем гуляти в 9-10. А готувати я буду прибита вже трохи.
Але в такому разі суп буде ночувати не в холодильнику
Клин_Кляйн• 28 апреля 2023
Всегда оставляла на ночь приготовленное с вечера. Нуразве что летом когда то могло и подкинуть за ночь. Пару раз за всю жизнь мою.... Окно оставьте на проветривание, чтоб прохладнее в кухне было.